262
milyen cd-írót vegyek?
  • ubi
    #1
    plextor 48/24/48A-király író? van valakinek? megéri?
  • Spenser
    #2
    Hogy meg éri-e (az bíztos hogy nagyon jó aíró a plextor) lehet ha van rá pénzed de inkább vegyél egy TEAC 40x írót 22000 van bruttó ...
  • ubi
    #3
    inkább márkásabbat, ilyenre nem lehet sajnálni a pénzt! monitorra sem lehet sajnálni a pénzt, mert a szemed bánja!
  • \'Coldfire\'
    #4
    ne vegyel cd irot ha sok penzed van vegyel dvd-t amugy a plextort meg vedd ha van ra penzed mert az a legjobb
  • ubi
    #5
    na annyi azért nincs
  • Spenser
    #6
    Miért szerinted a TERAC nem elég márkás ???
    A plextor után ez a leg jobb (TEAC) !!!
  • \'Coldfire\'
    #7
    nem ismeren a 48 asat mert az eledje van az egyik havernak 40\24\48 de az istencsaszar
  • llacee
    #8
    Plexror az első a Yamahával izlés választ...Utánna Teac a legjobb ...
    Ha abszolut nincs pénzed akkor Lg vagy Sony 40x-es ...
  • Laalee
    #9
    philips 2 ev garos es nemhinnem hogy barmiben is rosszabb lenne mint egy LG vagy sony. arban meg egykutya
  • Laalee
    #10
    mondjuk a sony nal szarabbat gyartani mar muveszet :D
  • mozesapo
    #11
    Philips cdrw 2412 10500+sarc volt még 1 hete a vizes boltban 2 év garival. És a garanciát a hivatalos Philips szervizben kell intézni hogy tuti.
  • izb
    #12
    Én most vettem egy 48x LG!!Marha jo,dobozos,csak ajánlani tudom!!
    Adnak hozzá alapból Nero-t!
    Ára 19000 ft!!
    Eddig Teac volt,nagyon meg voltam vele elégedve,azt is csak dicsérni tudom!!
  • llacee
    #13
    Speciel nekem semmi gondom a Sony-val...a Régi 1-4x-es Sony irók szarok voltak..
    Külföldön mindenhol drágább a Sony ,mint az LG csak nállunk van igy felkapva.Egyébként tudásra ugyan az.Ill nem ad ki hülye hangot menet közben ,mint az ismerősöm 32x-es LG-je.
  • Laalee
    #15
    3 sonyit lattam idaig mindegyiknek volt baja es ment gar cserere...
  • ubi
    #16
    már itt figyel a plextor 48/14/48as(box)!!!!majd tesztelem és irok!!!!
    adtak hozza 5 plextor cd-r-t, meg plextor cd-rw-t!Király!
  • Spenser
    #18
    Hali

    Mennyi volt ?
  • Pheel
    #19
    Ilyet sem gyárt a Plextor, csak 48/24/40(48)-ast, de nem baj...
  • Pheel
    #20
    // Válasz 'Coldfire' üzenetére (#7)

    Amennyiben az a "haver" én lennék, akkor sajnos ki kell ábrándítsalak, mert 40/24/48-as írót nem gyárt és soha nem is gyártott a Plextor, nekem meg 40/12/40-esem van...

    Mellesleg tényleg nagyon bevált :)
  • ubi
    #21
    41 ropi volt! Coldfire szavaival élve: istencsászár! 48/24/48A!!!!
  • ubi
    #22
    http://www.plextor.be/english/products/pxw482448a.html
  • Pheel
    #23
    Érdekelne, hogy mennyit "ér" ez a 8x-os különbség. Ha írsz valami CD-t 48x-osan, akkor légyszíves írd ide, hogy PONTOSAN hány byte-nyi anyagot PONTOSAN hány másodperc alatt égetett ki az írás elkezdésétől annak befejezéséig. A kis file-ok cache-elése nem számít bele. Érdekelne még az is, hogy mire pörkölted ki. Köszönöm!
  • Pheel
    #24
    Mondjuk úgy sejtem, hogy az én júniusban 29 ropis 40x-esemnél ez aránytalanul drágább. (41 ropi, 48x)
  • ubi
    #25
    Overburning up to 94.55 minutes!!!!! wow
  • Pheel
    #26
    Bazze! Megvetted és most tudod meg, hogy mit tud? Sajnállak :)
  • ubi
    #27
    Így is nagyker áron vettem!
  • ubi
    #28
    Én is sajnálom magam! 24x-eresen újraírható cd-t még úgy sem láttám, kivéve 1et, ami a dobozban van
  • Pheel
    #30
    És? Melyik fa alá pisiljek örömömben? ;-PPPPP
  • Laalee
    #31
    egyedul a 24*es ujrairas ami ertelmes dolog az hogy 40* vagy 48* van rairva tok lenyegtelen 1-2 masodpercet jelent a valosagban. tulirni szintugy marhasag...
  • mainruler
    #32
    Már miért is marhaság a túlírás??

    Ubi, te meg örülhetsz, a Plextor így 4-5 év után végre eljutott arra a szintre, hogy túl tudjon írni korongokat. Ugyanis eddig minden írója szanaszét fagyott a legminimálisabb túlírási kísérletnél is. Arról már nem is beszélve, hogy míg a TEAC/LG/Mitsumi/LiteOn/Yamaha írók karcos/hibás CD-k esetében néhányszáz, esetleg ezres nagyságrendben rontanak szektorokat, addig a Plaxtor üdvöskéi javában gyártják a négy-öt milliós szektorrontásokat. Végül azt még az egyébként Plextor-rajongók is elismerték, hogy olvasóként használva a Plex még a CyberDrive-nál is gagyibb elérési időket szokott produkálni, szóval igazán nem értem, hogy mi a fészkes francért vagytok úgy elájulva a Plextortól????!!! És akkor az áráról még nem is beszéltem!!
    Az egyetlen jó tulajdonsága a sebessége, mert abban kétségkívül a legjobb. ÉS??? Nem tök mindegy, hogy 3p 15mp vagy 3p 35mp alatt írok meg egy korongot?! Közben meg a drágalátos íróm össze-vissza rontja a grabbelést...szupi!
    Lassan kezd már sznobizmussá válni ez a dolog: Öccséém, nekem Plex van azzz a khirrály, lever mindent, mit akrsz itt...
  • Pheel
    #33
    Láttál már te közelről Plex írót olvasni vagy grabbelni? :)))))
  • mainruler
    #34
    Ja.
    Az a khirrrály, mi? Nem ront semmit, oszt mindennél gyorsabb, olyan cooool jeee...

    Szánlak.
  • Laalee
    #35
    faj hogy neked nincs olyan vagy mi?
  • ubi
    #36
    no comment
  • ubi
    #38
    nem értem miért vagytok oda a szar, olcsó cd-írókért????lg,liteon....nehogy már ezek jobbak,mint a sony, philips, plextor???
    az elérési időről annyit, hogy nem gyári,1cm-is festék rétegű cd-vel kéne bohóckodni!!!!
  • ubi
    #39
    hogy lenne egy zsír új írható cd karcos?????
  • ubi
    #40
    mainruler!!! nem véletlenül drágább egy philips, plextor író, mint egy lg,liteon...!!!!!!!!ne röhögtess már!
  • ubi
    #41
    az írók meg eleve javítják a hibákat, ha vinyóra szeded őket! amúgy rendesen beszoptad a szövegeddel!
  • ubi
    #42
    kivéve a túlírásos részt!
  • Laalee
    #43
    szamara a mitsumi az IRO es a savage a VIDEOKARTYA ha nem igy velekedsz szar ember vagy :DDD
  • mainruler
    #44
    Szót sem ejtettem ezekről. Ha már itt tartunk, mondhattam volna Ricoh-ot, LiteOn-t is, mert ezek is 100x különbek a Plexnél. Csak épp lassabbak. Ó, minő borzalom...