24
Ervek,es ellenervek ,tapasztalatok,kinek milyen van?
  • izb
    #1
    Én most vettem egy Geniust de neha erdekes dolgokat muvel.
    talalomra felugrik a kurzor a bal sarokba
    -jatek kozben neha elkezd (FPS) forogni a kep
  • Pheel
    #2
    Drivercsere.
  • izb
    #3
    A hozza adott lemezen nincs semmi.
    De konkret driver nincs rajta
  • izb
    #7
    Tököm ez a bejelentkezéses dolgot mindig elfelejtem:)
  • izb
    #9
    Hát nem nagyon
    további segitség valakitöl??
  • Pheel
    #10
    Oprendszercsere, egércsere :))
  • Evilmann
    #11
    Ilyen forgás akkor szokott előfordulni optikai egereknél ha az optika piros színt érzékel.
  • izb
    #12
    Hat ez elkepzelheto,ugyanis az egerpadomon egy jopofa Walt Disney figura van,es van benne piros
    is.
    Kiprobalom mas paddal.
  • Pheel
    #13
    Hehe. Egéralátétcsere :)))
  • Lazarus
    #14
    Én nem használok alátétet... legalább nem kell tisztítani az asztalt :)
  • izb
    #15
    Köszike ugy néz ki,hogy megoldodott a probléma!!
    Olyan az optic eger,mint a bika!
    Ugrik a piros szinre:))
  • Borg
    #16
    wireless egér... hááát... asszem jól földhözb@sznám 2x mikor menet közben egyszer csak kifogy az elem... ha azt kibirja jöhet...
  • gabber_saviola
    #17
    Figy!

    Ha az egér ugrál vagy mászik, akkor egérbeállítások/rámutatás pontosságot kikapcsolni
  • OMax
    #18
    Nekem van 1 logitech lx 700 as set-em. az a nagy gondom hogy nemmegy a 2 dolog 1xre. marmint a mouse es a klav, vagy mouse vagy klav, ami jatek kozbe eleg szivas, mert nemtudok celozni meg menni is kozbe. HELP
  • neménvoltam
    #19
    helló! az a nagy gondom lenne,hogy van egy benQ wireless billentyűzetem, és eddig tökéletesen is működött, ám tegnAp ótA nem működik néhány billentyű.drivert cseréltem, és elemet is, ám semmi. Mi lehet A gond?
  • neménvoltam
    #20
    senki?
  • rtomo
    #21
    szeva
    nekem is genius optikai egerm van :-/ sajna :(
    egy kalap nagy rossz dolog! :D
    vidd vissza szervízbe ha ugrál, én becittem újatadnak, maj dmeglátom, h az milyen :-/
    ha azis szar, akkor nemveszek többé genius-t semmibe...
    ( de lőtte próbáld fehér papíron használni, merta szineket nemszereti az egér )
  • izb
    #22
    lehet poros lett,vagy bezsírosodott.
    szedd szét ha nem garanciális,és tisztitsd ki.
  • NZiM
    #23
    Hali. Az mitől van hogy a Labtec Ultra Flat Wireless kombóm néha nem megy?? Bekapcsolom a gépet, olyankor felvillan a vevőjén minden led, ilyenkor műxik is általában. De ha nem villannak fel bekapcskor, akkor nem megy, és még a Windows előtt kiirja hogy nincs keyboardom és ilyenkor hiába nyomogatom a connect gombot semmi. Elemek (aksik) fullon.
  • Corvy
    #24
    Hali!


    Nekem van 1 Technika mini optical egerem.
    Model: Minimse02

    rányomom usb portra, felismeri de aztírja ismeretlen eszköz. Nemtudom használni ezen a gépen. Viszont másik gépen tökéletesen működik. Driver-t ehhez lehet leszedni? előre is köszönöm a segítséget