112
RCT2
  • Borg
    #1
    Most töltöm épp le, oct8-razoros, elég friss:)

    van már valakinek tapasztalata? jó lett?
  • hali
    #3
    van. ugyanaz mint az elso rész, csak több minden izé van benne. szal több hinta...
  • Carlos
    #4
    Mi a külömbség a kettő között???
    Grafikai téren, gondoltam!!!
  • magus
    #6
    linket plss
  • Borg
    #7
    háááát...
    elég gagyi a grafika...
    értsd: nem változott semmit.
    ugyanaz mint az 1ben, 640től 1280ig lehet állitani, de kidolgozottságát tekintve semmi extra, sima 2d.
    Az egyetlen dolog amiben fejlödött hogy sokkal több féle cuccot lehet lerakni, többféleképpen, és több tulajdonságot lehet állogatni.
    Részemről lepasszoltam tesomnak, majd ö szenved vele.
  • Carlos
    #8
    És honnan lehet letölteni???
    Vagy esetleg képek a játékból???
  • Borg
    #9
    nemtok publicot hozzá.

    viszont lőjjél screenshotot az 1ből, és lesznek képeid a 2ből..
  • toMpEr
    #10
    Akinek kell, keressen meg icq-n...
  • petee
    #11
    Ha kell valakinek,annak ott van a Warezcenter-en a RIP.
  • magus
    #12
    rescue.uw.hu

    kivancsi vagoyk
    en nagyon orulok hogy nem basztal el 3dvel aa theme park. csak obb bizgenyutvel

    installnal nem lehet valtoztatni nstall helyet

    Istenem de lamerek vannak meg a vilagon
  • Borg
    #13
    nem az a lenyeg, hogy elbaszta e 3Dvel, hanem azért az 5évvel ezelőtti grafikán túl kellett volna lépjenek már...
    Még a transport tycoon is hasonlóan nézett ki, igaz, csak 640ben ment..
  • toMpEr
    #14
    Lehet,hogy 7 eves grafikai engine, de megis best-seller lesz...
  • magus
    #15
    nekem megis szaggattot az akkori jo gepen

    az szar volt

    amugy ez sztem rollercoaster delux.

    mondjuk en csak orulok mert a kieg.eket nem tudam megszerezni

    ugyse veszem meg szoval nekem 8. vegre megint kielhetem kreativ hajlamaimat. emlexem anno hajnalig epitgettem a parkomat. aztan 6kor felalltam a gep elol es vigyorgo arccal neztem a parkomat tejlesen felulrol, amikor 5hullamvasut ugy tekergett egymasba fonva hogy ami alul megy azt nem is lattam. em lattam az ebereket, mert a levegoben meno kiskocsi, vizicsusdza, gumis csuszda, vizikenus csuszda, a hullamvasut kereszteul kasul szelte aparkomat es sikitozasok elegyedtek a jatekok zenejevel. es meg a fold alatt is epitkeztem. milyen jo erzes volt...
  • Borg
    #16
    nem azt mondtam, hogy nem élvezetes. Csak elavult a grafikája, és igy megunom hamar. Nameg amit még észrevettem, hogy a hullámvasutak mozgása sem valami csúcs, elég vontatott, nincs igazán lendületük, vagy a franc tudja... szóval az összhatás nem a legjobb..
    Másrészt meg túlzottan időrabló, komolyabban foglalkozni vele:)
  • magus
    #17
    hat igen sajnos en is hamar meg fogom uni, merthat annyira nem kot le. de egy ideig biztos, mert ez AZ a játék ami sokáig leköt.
  • Borg
    #18
    en próbáltam ma azonosulni a feelinggel, és jó is volt egy 20percen át, amig egy fasza hullámvasutatt épitettem, amire tolongott a nép.
    De mikor még igy is (fullextrás parkom) folyton minuszba ment, valahogy nem volt türelmem kivárni, mire ujra lesz rahedli pénzem egy épitkezésre..
    azonban ha valami cheat lenne, hogy pénz ne legyen gond, asszem én is elszorakoznék vele kicsit:)
  • magus
    #19
    nemtom miért, de nekem is azonnal elfogyott pedig mindent ugy dcsinaltam mint az 1ben. ott siman kifutotta minden kölcsönből, mst meg mindent felvettem. vhogy ez most nehzé vagy nemtom. de azert erdekes dolgai vannak a hulyebarom csavok kiadnak 3,5dolcsit egy ruhes doddzsemert
  • Mike at home
    #20
    Transport Tycoon ota hasonlo tipisu jatekot nem adtak ki. Szoval a TT meg mindig a topon van.
    (vagyis kiadtak, csak az meg sem kozeliti az elodot) Aki meg van annyira sznob, hogy egy 5 eves grafikaju programmal - ami egyebkent kivalo - csak az altala szarnak titulalt kepi megjelenites miatt nem jatszik, az menjen es BF-ezzen inkabb
  • Mike
    #22
    Transport Tycoon máig rullz
  • matya007
    #24
    hello
  • matya007
    #25
    hello
  • matya007
    #26
    [img][http://www.hu.weltauto.com/autos/bild_1054037776907.jpg/img]
  • matya007
    #27
  • Jack_x
    #28
    Sziasztok!!!!!!

    Valakinek van magyaritása hozzá?????
    Vagy megtudná mondani valaki,honnan szedjem le?
  • Darkboy
    #29
    Hallottatok arról. hogy megjelent kiegészítő a Rollercoaster 2-höz? Állítólag Time twister és Wacky World a címe!!!
  • zaki
    #30
    jaja, hallottam róla, de nem is játszottam már a 2-vel sem, pedig az 1-gyel rengeteget nyomtam
  • Carlos
    #31
    Nekem meg is van, de csak letöltöttem és annyi...nem foglalkoztam még vele... :)
  • Darkboy
    #32
    letöltöttem a Wacky Wolrds-t és marha jó
  • Stickee
    #33
    Sziasztok! Én rengeteget játszottam az 1-el,de a 2-t nem értem. Ugye nem csak építeni lehet benne? Én csak kipróbáltam a haveromnál de csak épeteni tudtunk hullámvasutat. Segítsetek! Köszi
  • Darkboy
    #34
    Nem a Rollercoaster world-t láttad? Én a RTC2 Wacky World-ről beszélek!
  • Carlos
    #35
    up!
    Tud valaki Wacky World ISO letöltést?
    Nembaj ha sms-s, csak le tuggyam szedni!!!
  • dalma
    #36
    honnan töltsem le a rll. coaster tycont?mondjátok már meg!előre köszi
  • Gregorius
    #37
    Amúgy mennyibe kerül most a játék, mert meg is lehetne már venni szerintem. Nem hiszem, hogy olyan nagyon húzós lenne. Bár a fene tudja, a nagy nevek nem mindig esnek a végtelenségig.
  • Atkamon
    #38
    Én a minap vettem meg és 3000 Ft volt!
  • Atkamon
    #39
    Miért van az a gémben hogy nem lehet pénzt kérni a játékok hasnálatáért?
  • Gregorius
    #40
    Van benne ilyen? Az furi lenne. Van benne kampányon kívüli játékmód? Ha van, akkor nézd meg ott! Ha ott sem lehet, akkor szerintem valamit rosszul csinálsz. Ha ott lehet, akkor pedig csak le van tiltva a kampányban.
  • Atkamon
    #41
    Nincs kampány nélküli! És egyik játékban sem lehet! Ingyenesen van és hiába nyomom a felfelé gombot, nem megy fejjebb az ár!
  • Borgi
    #42
    énis kb annyiért vettem meg, a 2-őt, 2kiegészitőjével. igazi fan vagyok :$
  • Prypiat
    #43
    Hol lehet megkapni még ezt a gameét a 2 kiegészítővel? 576-ban nem láttam... De szeretném a polcomon látni eredetiben! Én is nagy rajongó vagyok a 3 már egy rakás f*s elqrták a 3d-vel teljesen...
  • Borgi
    #44
    ugyanezena véleményen vagyok, én teszkóba vettem.. asszem ;>