47
GeForce 3 Ti 200
  • Falabu #1
    Hi all!
    Én most szeretnék újítni egy vidikártyát! És azon vacillálok, hogy GF 3 vagy GF 4. Ugyanis azt monja a köznép, hogy egy erőműbe érdemes venni egy GF4-t. De nekem nem az(950 MHz). A Gf 3-ok menniyre húzhatók. Melyik márkát érdemes venni(InnoVision, Club3D)? És mennyi rammal? Vagy milyen ramok vannak az eggyes fajtákban. Előre is kössz!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    MSI 128MB Ram-al. Jól húzható nagyon.
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    Ja GF3 Ti200
  • Falabu #5
    Ok! KÖssz! és abból melyiket érdemes 64 MB v. 128 MB? Lehetőleg lehessen húzni!
    KÖssz
  • Falabu #7
    Ok! De most olvastem egy tesztet, hogy ez a 128 MB Inno Ti 200 jó!! Jól húzható stb.
    Én szerintem azt veszek!!!
  • Falabu #8
    Itt a cím: (figyelmesen néz meg):http://www.inno3d.com/review/reviewmakers_gf3_ti200_128m_ddr_1.html
  • Falabu #10
    OK kössz!!
  • Jinchuu
    #11
    Hali.
    Nekem egy MSI GF3 ti200-am van a 128 mb verzióból. Nagyon jó kis kártyesz érdemes rá beruházni.
    Viszont azzal nem értek egyett hogy felesleges a 128mb verziót megvenni. Mivel pl. amikor én vettem a 64 és a 128 között 2-3 ezer forintos különbség volt, ami igencsak elhanyagolható, később pedig majd jól fog jönni az a +64mb.
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Igen. Valóban érdemes megvenni a 128-ast. Akárki akármit mond.
  • Laalee
    #15
    mire szukseg lesz a 128 megara ez a kartya ugysem fog megmoccani 1 jatekkal sem...
  • VinylToy #22
    Nekem is ilyen kártyám van de van vele egy kis próblémám lehet hogy nem ide kellene írnom, de film nézés közben egyszerűen megfagy a Media Player mit lehet ilyenkor tenni, driver melyik a legfrisebb amit le kellene töltenem, segítséget várok!

    Köszi
  • kasika
    #27
    Tudom, hogy ezt már túltárgyaltátok, de a 128 mega az fsaa-hoz nagyon jól jön... Amikor kibaszott sok textúrát kell eltárolni eccerre, akkor lesz ennek haszna... Aki nem tudna az fsaa az a cucc, ami elsmiítja a recéket, kibaszott sokat elvesz a memóriából, ezzel igencsak csökkenti a sávszélességet, de ha ott a 128 mega, akkor... %)
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    Nos igen de abban hol az üzlet? Szerinted miért nem opimalizálják még jobban a programokat? Mert akkor még mindíg TnT2-nél tartanánk! Ez pedig a hardware gyártóknak nem üzlet... Vagy miért egyre nagyobb az újabb Windowsok hardware igénye? Mert ugye az Intel és a Microsoft szoros 'barátságban' éll egymással.... nos ezért kell a 128Mega RAM.
  • [Walaki]D`Lair
    #31
    Persze, de ez a folyamat nem egyik pillanatról megy a másikra...Vegyük példának a DOOM III-at. Mondjuk Ödönke jászik vele egy Gef2MX-en 640x480-ban ultralow beállításokkal. Majd átmegy gézukához,akinek nem Duronja hanem Pentium 4-ese van és nem 32MB-os MX400-a, hanem 128MB-os Ti4600-a. Namost mivel állazi módon megtetszett neki a grafika minőségbeli különbsége, ezért mit fog kérni karácsonyra????... Ha valaki erre nem jön rá magától az nem életrevaló...:DDDD
  • takarék
    #34
    Nekem volt mindkettő
    Lehet hasonlítani:
    inno gf3 ti200 64mb 6450 3DMark
    inno gf4 ti4200 64mb 9865 3DMark
    Ugyanabban a konfigban, ugyanazzal a driver-rel
    Válassz!!!:))))
  • [Walaki]D`Lair
    #35
    Az lehet hogy tömöríti, de ugye a GF2-ben nincsen ez benne... Meg ugye a Duron sem egy P4. Nos pont erre mondtam.... De mind 1. szerintem ketten 2 különböző dologról beszéltünk... Nem akarok okoskodónak láccani a 'la Zsanett_of_BigBrother
  • Wajk
    #36
    Én mondjuk nem 3D Markal szoktam játszani... :)
    Amúgy az a 3000 pont, 10.000Ft és ezzel le is zárhatjuk. Sztem nem kell senkit győzködni, hogy a Gef4 jobb, mint a Gef3. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #37
    Jaja az a 3000 pont abból jön össze, hogy nem 60fps-t rak mint a GF3, hanem 100fps-t... Nos ezért nem cserélem még le egy jó darabig a GF3-amat:DD Meg amúgyis Júniusban vettem...
  • maximus2000
    #38
    Ha valakinek van inno3d gf3ti200-as videókardja, írja már meg hogy mennyi a max amit ki lehet hozni belöle tuninggal.
  • DeXoSZ
    #43
    nekem inno van,és alap hűtéssel megy 240/480on
  • [Walaki]D`Lair
    #44
    És még ki sem hajtottam teljesen. Ment már följebb is (260/490), de nem akarom széjjelhajtani. Amúgy nemtom hogy az Inno-n milyen hűtés van, de az MSI-n baromi nagy, ami a RAM-ot is hűti.
  • [Walaki]D`Lair
    #46
    Akkor csak alapból szar.
  • Chappy
    #47
    nekem ze van meg, még a domm 3-nak, a sims2-nek, és a half life 2-nek is jó! igaz szarrá ment benne a vetillátor, utána megcsináltuk és búdott, majd leszettük, de semmi baja!