22
Szal...
  • Sephi
    #1
    Aszt nem ertem hogy amikor megjelnt a Diablo 2 mindenki fel ala volt a topikoknal es az volt az Isten es a mindenhato. Nem tagadom remek jatek.

    Na most itt van nekem a 3Cd-es Divine Dininity...

    Kerem ez erosen veri a Diablot grafikailag mig mindehogy szerintem sokkal elvezetesebb es ragyogo efektusok vannak.

    Errol miert nem beszel senki!?!?
  • TneX
    #2
    Mert még basztam letölteni,és szerintem abszni is fogok letölteni,hol van már nekem időm 3cd-re 1 újabb diablóért?
  • TneX
    #3
    Mellesleg sutty a gumeeszobába,és miért nem a játék topicába kérdezed ezt?:))
  • Sephi
    #4
    nos kerem... miert gumiszoba? es ez nem a jatek topic??

    Valamit nem ertek ..
  • TneX
    #5
    Nem tudom:))
    Amugy valószínűleg azért vane ez,mert a kiadó baszott költeni bármiféle reklámkampányra meg marketingre meg anyámtudjamire,a dijablóval ellentétben.Szerinted hol lenne,vagy hol lett volna a diablo marketing meg mindenféle izé nélkül?
  • TneX
    #6
    Annak ideén is voltak sokal jobb játékok,mégis mindenki a diablot vitte mintha muszály lenne..na vajon miért?
  • G. Joe
    #7
    Talán mert a kutya se ismeri?
    Talán mert már nem a Diablo a legkeresettebb game!
    Amugy Diablo klonként hallottam erröl a játékrol, és az utánzatok ugye nem annyira világmegváltok általában.
  • TneX
    #8
    Természetesen a dibalo-n a Diablo2-t értem..
  • Sephi
    #9
    Jovan ember.. de en errol a jatekrol egy ismerostol hallotam es mutatot 3 kepet. aszitem tok szar. de amiutan megneztem komolyan kalendarium maradtam! Komolyan eszmeletlen hangulata van!

    Es igazan van tenex hogy semmi reklam nem ment.

    Erdemes kiprobalni emberek!!!
  • KreeztalCODE
    #10
    http://www.larian.com/Site/artwork/succubus.gif

    van benne succci ^.^
  • KreeztalCODE
    #11
  • KreeztalCODE
    #12
    amugy a HP:
    http://www.larian.com/Site/english/divinity/divinity.html
  • Lazarus
    #13
    JAjj ezt má láttam! :)
    A Diablo1 készítői csinálták hobbiból...
  • Lazarus
    #14
    nem csoda hogy nincs reklámja szegénynek
  • Lammer
    #15
    bazze itt figyel odaymegjelenés óta, namost kiprobálom!
    ha télleg olyan jó?!
    ;)
  • Sephi
    #16
    Nos egy dolgot a jatekrol. Nagyn ki van talava. Eszt lehetne nyugodtan hivni Diablo 3 masnak is. ami teccik hogy barmikor lehet menteni a jatekban. Ami meg nem hogy (itt most egy olyan 3 perces k-betus felsorolas jon es a jatek keszitoit lovakkal levo nemi kozosulesre intes) mar feloraja megyek egy palyan es van egy fomufti akit aszitem megoldem de kirult elrohant hatso kamraba en meg megyek hot nyugodtan es egy utesbol megolt... igaz keves elterom volt de jaj hogy fel tudot idegesiteni:)
  • Ron Ragm
    #17
    hát ha a figyelmed lankad, akkor a gödört ásod magadnak;)
    mellesleg ha már ilyen jó a játék, honnan lehet leszedni vmi demot? (a teljest egyenlőre nem akarom előrtetni, előbb megnézem)
  • Sephi
    #18
    Nem is tudtam hogy letezik:) 3 kepet latam rola oszt annyi. Mondtam csak nem lehet anyira szar ha mar 3 CD. Es nem tevedtem! Diablo 3 ez kerem :)
  • Ron Ragm
    #19
    de örülnék ha tudnál olvasni:)
  • Sephi
    #20
    En aszt birom hogy ugy kivan dogozva maga a vilag meg a palyak hogy neha meglaok es viszafutok megnezni. Gyonyoru kertek mehkaptarak es ha peladul egy pincebe mesz akkor van egy tocsa es abban tukrozik a kepe a foszereplonek es csomo kuldi es wooow.
    Ron en privat FTP-rol szereztem sajnalom :(
  • Ron Ragm
    #21
    mondom DEMÓ:))))))
    de ezekszerint nem tudod:)
  • zippofcy
    #22
    Csak 1vmit nem ertesz? Nem kene felvagnod!