6
Win95 release 2 nagyon kellene
  • szasza_1
    #1
    Hali mindenkinek! Valaki mondja meg nekem, hogy honnét lehetne leszedni a Win95 második kiadását, vagy mit. Ebben alapból van IE, és a bootolásnál is azt irja ki, hogy Internet Explorerrel. A sima Win95 megvan nekem, de az nem jó, mert egy-két progi azt irja ki, hogy csak a Win95 Release 2 vagy újjabb oprendszer kell neki! Elöre is kösz a segitséget.
  • szasza_1
    #2
    Meg mielött valaki megkérdezni, hogy minek az nekem: a tesom 486-osára kellene, mert a Win98 elég szarul fut rajta.
  • szasza_1
    #3
    Idöközben rájöttem, hogy a win95 osr2 hu kell nekem, csak nem tudom, hogy honnét szedhetném le. Ötlet?
  • szasza_1
    #5
    Na, már én is megszereztem eredetiben. 500,- pénzembe került. Nem akartam leirni magamnak, mert rája van írva, hogy "Ne készítsen illegális másolatot erről a lemezről!" :))) Fő a biztonság :DDD Ja, megvan az első eredeti CD-m. Na jó, azért a nyomtatomhoz is meg a többi cuccomhoz is adtak eredeti driver CD-t. :)) Különben te mennyiért adtad volna?
  • bolic
    #6
    Hát nemtom, mivel elvesztettem a könyv+licenc kártya, így rajta van a kódsorozat, nem nagy ügy, lehet keresni a neten a kódsorozatokat... :)

    Hmm... Nem tudom az árát, asszem kb. 5000 Ft megfelel? Nem nagy gond?