43
itt az újabb verziója a winmx-nek.
  • MuERTe
    #1
    Tessék letölteni hamar, megéri!
  • JHetfield
    #2
    de mitol uj? szal mar reg kint van:D
    amugy telleg erdemes letolteni mivel a regebbi verzio nem kapcsolodik a serverhez szal ha nincs friss verzio akkor nuku mp3:D
  • KOCsi
    #3
    Én semmi újdonságot nem fedeztem fel benne, de biztos jobb lett. :)
  • MuERTe
    #4
    Szeptember 6.-án jött ki a 3.3 végleges verziója. Annyira azért nem régi.
  • JHetfield
    #5
    a net tarsadalmaba ami mar szinte egy hetes az regi cuccnak szamit:)
  • JHetfield
    #6
    amugy szerintem kicsit gagyibb lett...nem mint tartalom, hanem mint a kereses kezelhetosege...kivettek a kbit alapjan valo kiszurest es a kapcsolat szerinti szurest is...mellesleg meg elegge kocsogok a megoszto userek...legalabbis en akarhanyszor felmegyek egybol leechelnek...en meg nemtok sokszor tolteni mert direkt letiltjak a downloadot...szal kapjak be...amugy most mar en nem osztok meg semmi:)
  • MuERTe
    #7
    Én megosztok egy csomó mp3-at, ami csak engem érdekel :))) Így nem tölt senki :))) A szűrést meg tényleg visszatehetnék, de a többi újítás tetszik.
  • JHetfield
    #8
    ujitas?:) most gondolom tobb usertol valo egyszerre szedest gondoltad, de az meg mindig nem kiforrott es az mar a 3.0 -tol benne volt...sott mar a betaba is:D
  • MuERTe
    #9
    Mégsem vették ki belőle a szűrést, sőt, kibővítették. Az "mp3 audio any bitrate" gombra kattintva lejön egy elég részletes lista a különböző választási lehetőségekkel.
  • MuERTe
    #10
    A 3.22-ben nem volt összefűzés a transfer ablakban és nem tette előre automatikusan a szabad letöltéseket. Ezek pizitiv változások szerintem, ráadásul nem vettek ki belőle semmi bevált dolgot.
  • MuERTe
    #11
    Nem is szólva az automata forráskeresésról és arról, hogy azok a fájlok is megmaradnak a letöltési listában, amiket még el sem kezdett tölteni.
  • Hmuda
    #12
    Nagyon rulez lett szerintem, de valaki elarulhata, hogy hogyan kell kikapcsolni azt, hogy 6-7 talalat utan nem hajlando tovabbiakban resourcest keresni egyik file-hoz sem. Kicsit idegesito, mikor szednem a filmet de csak 6-7 usert kepes behozni.
  • CSOCSO
    #13
    szvsz winmx nek leálldozott sosem találok olyan csábót akitől tölteni tudok...mindenki foglalt
  • MuERTe
    #15
    Használjátok az OpenNap szervereket a WinMX Peer Network mellett és leteszitek a hajatok! Ami ott nincs fenn az nem is létezik!
  • JHetfield
    #16
    akko irjal par network cimet:]
  • MuERTe
    #17
    A Networks menüpontnál kattints az OpenNap Protocol Networks-ra.
    Ott kattitnts a Find.WSX gombra és tölts le néhány szerver címfájlt.
    Az Import.WSX gombbal betöltheted ezeket a fájlokat.
    Jelöld ki mindet és kattints a Connect gombra
    ennyi.
    Remélem érthető voltam.
  • MuERTe
    #18
    Az OpenNap olyannak kell elképzelni, mint a direct connectet.
  • Miguel
    #19
    Hi skacok mondok egy jó poént ami mell-esleg igaz is: én 56k-val használom a winemixet :)
    De még igy is azt mondom hogy alapkövetelmény ez a progi...
  • Ramore
    #20
    És olyankor amikor 20-30-an vannak akkor várnom kell és egyszercsak nekem is le fog jönni az anyag?
  • Miguel
    #21
    Ja. Meg nyomogasd azt hogy 'find sources now' ugy hamarabb észreveszed.
  • Hmuda
    #22
    Ja. Ez azert van, mert mindenki beallithatja, hogy mennyi letoltest engedelyez a sajat geperol. Aki ebbe nem kerul bele, az szepen sorban all. Ha vki befejezte a letoltest, akkor a kovetkezo ember kezd el tolteni. Egyszer csak sora kerulsz.

    Amugy slussz poen, hogy en meg 56k-snal is szarabb nettel hasznalom a WinMX-et. Asszem 14k-s vagy 33k-s, nemtom. Mindenesetre az eddigi legnagyobb sebessegem 5k/s volt.
  • MuERTe
    #23
    Fissült. 1.31 a legujabb.
  • CSOCSO
    #24
    nagy kedvencem volt... a kazaa nagyon egy fos progi de sajna használhatóbb lett mivel winmx en 10-50-100 an állnak egy kibaszott fileért sorban:) azóta DC rulez
  • Guriga
    #25
    Én is a winmxet használtam, de mióta a 3as verzióval tudok csak nyomulni, iszonyat. Rengeteget kell sorba állni, hogy sorra kerüljek. Mi a francért van ez? Nem is használom. Kazaa is szar, mertott meg kevés anyag van. Akkor mit lehet használni?

    HMUDA: civ3 fordítás hogy áll?
  • Mp3Pintyo
    #26
    Az opennapos szerverlistat mindig befrissited ugye?
    Azt ne felejtsd el, hogy valamelyik szerver csak akkor enged be ha Te is megosztasz valamit.
    A Kazaa-n pedig ott az uj rendszer a particaption level (remelem jol irtam). Minnel tobbet toltenek le toled annal tobb pontod lesz es igy ha egy kereslitan varakozni kellene akkor mindig elorebb kerulsz a sorban azoknal akiknek kevesebb pontja van.
    Keves a Kazaa-n a 4-5000Tbyte? Hm... izlesek es pofonok :D
  • Guriga
    #27
    Nem jól fogalmaztam. Az kevés a kazaa-n amit én keresek. A winmx hozott 300 találatot, a kazaa meg 30at.
    De már egyik sem érdekel, mert ftp-ről szedem a cuccost.
  • Mp3Pintyo
    #28
    Helyes :))
    Az FTP sokkal jobb :D
  • Mas-Thief
    #30
    Te hogy csinálod? Megosztanád velünk? Van keresőd?
  • KRi2
    #32
    hasznaljatok SoulSeek-et ,nekem ez valt be legjobban
  • e-jay
    #33
    EZT NEM LEHET KIHAGYNI!!!
    380Ft+ÁFÁÉRT 4 NAPIG TÖLTHETED LE A LEGUJABB ALBUMOKAT (STERBI - AXETAZIS A PALACEBAN 2003, NAKSI VS BRUNNER - SUNHINE 2003,JUVENTUS MIX VOL. 5,STB...) + GAMES RIP-EKET (WARCRAFT 3 FROZEN THRONE)
  • Balo
    #34
    KI LEHET HAGYNI!
    Tipp: DC++ magyar oldal
    DC++ angol oldal, a legfrisebb verzióval
  • Balo
    #35
    Tetszik az antireklám, mi? :p
  • bogyesz
    #36
    Hello!én azt szeretném kérdezni hogy a WinMX-en lehet letölteni teljes albumot,és hogy igen akkor hogy!!előre is köszi
  • finaltrekker
    #37
    Hi! Nállam nem akarnak lejönni a zenék, pedig elméletileg letölthetők. Nem tudja valaki, hogy kell beállítani?
  • senoy
    #38
    Hello!Tud vki segiteni
    Winmxben?Hogy lehet tuzfal/proxy mogul mx-szelni?Beallitottam a proxy-t megse muxik.plzzzzz vki
  • sweech
    #39
    ... TÖLTHETED LE A LEGUJABB ALBUMOKAT...NAKSI VS BRUNNER - SUNHINE 2003...lol :)
  • sweech
    #40
    most mejik a legújabb verzió???
  • sweech
    #41
    vááá nem néztem a dátumot :DDDDDDD
  • sweech
    #42
    lálálálál
  • prezi
    #43