14
milyen? honnan érhető L?
  • Ams
    #1
    csak kiváncsi vagyok.
    esetleg URL?
  • dashed_
    #2
    pl a microsoft oldalarol de egyszerub innen
  • dashed_
    #4
    nemmindegy?
  • Dynamic
    #5
    Help!

    A media playerem szabályos időközönként(kb. 4 percenként) teljesen magától visszavált full screenről alapállapotba, vagyis ablakba.Mindig vissza kell nyomni full screenre, de újabb 4 perc után megint visszaugrik ablak méretűre.Kikapcsoltam egy csomó futó alkalmazást(többek között az internetet is), de a hiba továbbra is fenn áll.

    Mitől lehet?

    Help!
  • involver
    #7
    Media playerrel lehet fölvenni internetes tv-t?
    Ha igen hogyan?
    Kössz!
  • [Walaki]D`Lair
    #8
    Az a helyzet, hogy a media playerem az utóbbi időben nem játsza végig az egyes fileokat, hanem némelyiknél amiről pl tudom hogy 7 perc kiírja hogy 40 sec és annyit játszik belőle...ha ide oda tekerem akkor beugrik a cucc, de akkoris max a 40 sec határig játsza le....:((
  • misiman
    #9
    szasztok

    kérdésem az lenne hogy online rádió hallgatása közben mivel tudom rögzíteni a hallható adást?

    Van a kellékeknél Hangrögzítő de csak 60mp-et bír....

    [email protected]

  • Döglött Kacsa
    #10
    Próbáld ki ezt!
  • izb
    #11
    audiojack

    oldalamon megtalálod rövidke regisztráció után.
  • lck
    #12
    Nem ilyenre gondolsz ? Audiostreamer
    Ez magát az mp3-at rögzíti felbontva mappába rádióadóként, előadóra, számcímekre.
    ( Az utolsó verzióhoz sajna nem találtam "egyéb okosságot" azért a 2.0.437 -est használom ) Nagyon jó kis progi.
  • banok
    #13
    Hogyan tudok live streamről screenshotolni azaz "kifényképezni" ha Windows Media Playerben nézem? Lehet kicsit láma kérdés de nagyon kéne a megoldás.
    előre is köszi.
  • lee86
    #14
    sziasztok!
    valamiért feltelepült nekem ez a vacak, miközben én jol elvagyok a többi általam kiválasztott lejátszókkal, törölném is le, de nem lehet. van esetleg valamilyen alternatív uninstall módszer? (igen, gugli is megvolt már, nem jártam tulzott sikerrel.)
    nagyon hálás lennék!
    köszönet!