2691
  • The Garrett
    #1
    ez nem egy Metallica szám?
  • curse
    #2
    meg egy szerepjatek, meg egy Lovecraft-novella :)
  • Rincewind
    #3
    H. P. Lovecraft művei nyomán ezúttal egy horror FPS! Az alapok és a világ nagyszerűsége adott, remélem a fejlesztők nem cseszik el...
    A PcGuru szeptember 18-ára mondja a megjelenést! :)
  • Disno
    #4
    akkó le lészen dovnlódolva :-D
  • curse
    #5
    Baz!! Az nagyon zsir lesz :)
    Ha lesz olyan jo, mint az Undying, akko mar erdemes lesz leto... oo.. megvenni :) Bar remelem jobb lesz! Bakker telleg vennem kell mar egy normalis gepet! :D
  • Rincewind
    #6
  • Rincewind
    #7
    Ha olyan lesz, mint az Undying, akkor igencsak boldog leszek.
    De egyelőre még eléggé félek, mert szvsz nagyon könnyű elcseszni egy ekkora méretű vállalkozást... :/
  • Xboxman
    #8
    Ez is ilyen fosatós game mint a Thing?
  • The Garrett
    #9
    Huu de csúnya lesz :DD
  • Rincewind
    #10
    Olyasmi, bár én a Thingen egy dekát nem fostam... :)
  • Disno
    #11
    giant monsta bajszokkal :-D
    az a gyertya nekem vhogy nagyon furcsa :-D
  • Rincewind
    #12
    Hát most olvasok másfelé ilyen 2003-as megjelenéseket, addigra meg már tényleg nem lesz valami szép... :/
    (azért remélem csoda történik és tényleg kiadják szeptemberben...)
  • curse
    #13
    Hat figyelj.. a kepek szepek, ez mar pelrospont :)
    Mondjuk akkor lenne igazan jo, ha nem szimpla FPS lenne, hanem picit tobb... hogyismondjam, ha nem annyi lenne, hogy 'loj baz halomra 60 szornyet oszt' kuul vagy' :)
    atok's minimal requirements:
    - legalabb olyan hangulat, mint az Undyingban
    - legalabb olyan 'osszetett' sztori, mint ...
    - DE tobb interaktivitas!
  • The Garrett
    #14
    én rég nem hiszek a csodákban
  • Rincewind
    #15
    Nem hinném, hogy szimpla ''megyek oszt hent'' lenne. Az nemcsak a Cthulhu mítosz megcsúfolása lenne, de voltaképp a mai FPS-eké is, mert manapság már azért ezen túlvagyunk (jobbesetben persze). :)
    Mind1, majd meglátjuk, de nem titkolom, hogy nagy reményeket fűzök ehhez a játékhoz. Máskérdés, hogy ilyenkor szoktam szopni egy nagyot... :P
  • The Garrett
    #16
    ez általában így van minél jobban várom annál nagyobb csalódás.
  • Rincewind
    #17


    Itt egy nagyon cool TRAILER!!!

  • I.C.ram
    #18
    Ez a pattogás... :)) Begolyózik a szemem. :)
  • Gabo
    #19
    Aki eddig még nem tette volna meg, próbálja meg felhajtani H. P. Lovecraft novellás könyveit! Írásai messze túltesznek a mai horror irodalom alkotásain, annak ellenére, hogy a múlt század elején élt és alkotott.
    Állítom, hogy aki elolvassa néhány írását, nem fogja megbánni!
  • Rincewind
    #20
    Jaja, nagyon érdemes elolvasni párat, mert a mai ''horror'' könyveknek nincs olyan hangulatuk, mint Lovecraft novelláinak!
    Külön öröm lehet az ''új fiúknak'', hogy most adták ki Lovecraft összes műveinek első részét, amit szvsz érdemes lehet beszerezni annak, akit érdekel a természetfeletti horror.
    Persze aki nem szándékozik ezreket költeni egy ismeretlen íróra, annak a Holdárnyékban című novelláskötetét ajánlom beszerezni, mert annak remek a fordítása és még hozzáférhető normális (ezer körüli) áron.
  • Gabo
    #21
    Antikváriumokban is érdemes körül nézni. Így botlottam bele egy a Galaktika könyvklub számára limitált példányszámba kiadott H. P. Lovecraft novella gyűjteménybe.
    Tudod, kb. úgy, mint ahogy néhány múzeum sötét poros polcain bele lehet botlani a Necronomicon egy-egy másolatába.
  • Rincewind
    #22
    Aminek ez áll az első lapján:
    ''Készült a Galaktika Baráti Kör Könyvklub tagjainak 1992-ben Könyvárusi forgalomba nem kerül''?
  • Gabo
    #23
    Az az!
  • Rincewind
    #24
    Úgy látszik valahol én is ráakadtam... ;)
  • Lammer
    #25
    Az egy Deep One.
    és igen is félelmetes (nekem mázlim van mert a keeperünk 7éve még mindig beparáztat)...
    főleg,ha asztal körüli rpgre gondolok.
    bazz, már 7 éve COCzem...
    a progi akkor sem fogja visszaadni a hangulatot mint egy rpg around dö tébl, vagy neaggyist'n egy lovecraft mű!
  • Gabo
    #26
    Nem felejtem el azt, amikor a RUNA-ban olvastam egy CoC modult. Állítom, túltett némelyik színvonalasabb horror történeten is.
    Játszani nem volt szerencsém a szerepjáték változattal, ennek ellenére jó véleménnyel vagyok róla. Valószínűleg a mai dibalos nemzedék nem tudná igazán értékelni, lévén nem annyira a harcon van a hangsúly. Nem is tudják, miből maradnak ki...
    Azért a novellákat imádom.
  • Sith
    #29
    Én személy szerint ugy vagyok vele hogy a szerepjtk aztalnál a legobb.. aztán a többit majd meglátjkuk reménykedme de ajd cska kiderül.. vagy ha mégse akkor simán belörülünk :)
  • Rincewind
    #30
    Nem a Warhammer Fantasy a legjobb, se egt csak azért merem megemlíteni, mert nem vagyok letjesen józan!
  • Randal
    #31
    höhö. az nekem is megvan:) a Silverlandben vettem.
    a Gamét már nagyon várom. Ha olyan lesz a hangulata mint a könyveknek meg az Rpg-nek akkor király. meg legalább olyan hosszú is.
    Hál Istennek ebben nem lesz Happy End, a Soul Reaver 2-be se volt:)
  • Randal
    #32
    Ja igen! Este kell vele játszani, fülhallgatóval!:)))))
  • Gabo
    #33
    Kedves, hogy hívsz. De az az igazság, hogy mostmár évek óta egyéb szerepjátékokra sem jutott igazán időm. Sajnos...
  • Rincewind
    #34
    A Hardwired-re kiraktak pár képet. Nagyrésze régi, de van pár új és nagyon jól néznek ki! :)
  • Ron Ragm
    #35
    ugye még nem jelent meg? tegnap akadtam rá a bemutatójára egy régi PC GURUban, nagyon kíváncsi vagyok rá (remélem tényleg lesz benne az amit ígérnek, inkább ne legyen olyan jó a graf csak legyenek meg a dolgok)
  • Ron Ragm
    #36
    ja ha valaki nem olvasta volna többet ígérnek mint egy szimpa FPS-t, ha nagyon kell elmondom pontosan mit...
    remélem annyira fogok majd fosni tőle mint anno 9 évesen az AoiD 1-en
  • Rincewind
    #37
    Asszem itt lesz olyan, hogy külön pszichológusokat fogadtak fel, hogy írjanak olyan helyzeteket, ami mély szorongást okoznak majd a játékosoknak. Elvileg totális lesz a félelemérzet benne...
    Nyami!!! :))
  • Takezó
    #38
    Ööö, hát úgy látom az utsó üzi 2002. szeptember :D Örülhetünk, mert elvileg 2004 első negyedévben lesz kinn :D
    http://www.callofcthulhu.co.uk
  • grebber
    #39
    Huh ezt biztos meg fogom "venni"! :D
    MARHÁRA tetszik megnézem a trailert is mindjárt!
  • zaki
    #40
    azt hittem már elírtad a topic címét :PPP
    hirtelen a call of dutíra gondoltam :)
  • Takezó
    #41
    Nem, dehogy... töltsétek le a tréjlert (alatta Mozart: Requiem megy) iszonyat fílinges lesz!
  • Takezó
    #42
    Tréjler
    Kötelező darab :D