169
Minden amitől féltek...
  • Factor_007
    #2
    Hi
    itt most persze nem a pl.:a vizsgáról vagy "hogy mikor fagy le a gép" szerű félelmekre vagyo kiváncsi, hanem tényleg azok a szőrnyü dolgok amitől valóban kiráz a hideg.(bocs ha már volt ilyen topic)
  • Cheky
    #4
    én apókoktól!!! kicsi pók, nagy pók, vékonylábú pók, szöröslábú pók... :)) mindig elfelejtem hogy hivják ezt a fóbiát!

    meg nemtom mitől van a nagy épületektől, ha közelről felnézek rájuk... :)
    pl. vmi nagy sáror v. ilyesmi. érdekes módon magas irodaházak, felhőkarcoloknál nem annyira
  • Cheky
    #5
    sáror = sátor tudjátok... ;D
  • Factor_007
    #6
    a pókiszonyt meg tudom érteni én mindenbogártól undorodom:))
  • Cheky
    #7
    én csak a pókoktól. minden -na jó nem minden- más jöhet!
  • Factor_007
    #8
    én ezért nem szeretek a természetben lenni vagy csak télen:))
  • Factor_007
    #9
    azt mondják hogy ugy lehet a legjobban legyőzni a félelmeinket ha szembe nézünk velük.
    De nagyon félsz nem tudsz normálisan gondolkozni ha pedig nem tudsz normálisan gondolkozni akkor nem jut eszedbe szembenézni a félelmeiddel. Ha pedig nem tudsz szembenéznia félelmeiddel akkor megint ugyanott vagy.
  • Lazarus
    #10
    gusztostalan csápos nyálkás rovarok tücskök bogarak
  • Lazarus
    #11
    pillangó közelről sux
  • Factor_007
    #12
    tiszta horror:))
  • Lazarus
    #13
    Ja és a fehér büdös nyálkás pondró/hernyókat is utálom
  • Lazarus
    #14
    hát majdnem

    mikor a macskám bevitt az ágyamba egy lótetüt utána nem tudtam aludni
  • Cheky
    #15
    ja és a pillangókésektől is félek...főleg ha egy csordányi cigány kezében van... :))
  • Factor_007
    #16
    kifelejtetted az undorító százlábú amint ott mászika falon akis szánalmas repülő rovarok, szúnyogok legyek annyira undorito
    Bazz hányingerem van...
  • Cheky
    #17
    mé' a legyek és szunyogok arik! szeretem kitépni a szérnyukat! és akkor oylan aranyosan mászkálnak! :)))
  • Cheky
    #21
    én, érdekes, régebben néztem horrort, nem tudtam napokig aludni...
    a napokban meg rászántam magam egy horrorfilmre...olyan jót még nem aludtam :)))
  • KreeztalCODE
    #22
    dzsipok ... en akkor felek ha latok egy ket dzsipot alldogalni ... amugy szinte semmi mastol.
  • Manta
    #23
    Arachnofóbia nálam is. Meg néha a rendöröktöl :)
  • Yetike
    #25
    Én a teddy macitól félek...De attól nagyon...
  • TheZsenyka
    #26
    Biztos, hogy hülyének fogtok nézni ha leírom (megszoktam) de én egy valamitől félek: idegen lények. Arghhh... :) Komolyan. Annyira mélyen elültették bennem a filmek, hogy borzasztó... minden más komolytalan.
  • Lteebee
    #27
    Én a csúnya betegségektől félek, meg a sok átlagmagyartól, akik a budapesti forgalomban veszélyeztetnek.
  • ipszilon
    #28
    ezzel valahogy én is így vagyok. ezért nem nézek horrort, bár múlt hténe előfordult velem és nem bírtam aludni.
  • ipszilon
    #29
    engem is zavar. ùgy is mondhatnám, hogy félek a félek a félelemtől. de általában sikerül leküzdenem (ha nem is mindig)
  • Cheky
    #30
    létezik ilyen fóbia! félelem a félelemtől.
  • Cheky
    #31
    idegen lények mint UFOk?
    én is igy vagyok, nem is nézek olyan "dokumentum filmeket" amiben azok a "szabványos" UFOk vannak.
    azthiszem attól félek, hogy milenne ha találkozni velük közelről. Viszont érdekes, hogy izgalomba hozz a dolog. Megismerkedhetek egy idegen civilizációval :)))
    Mondjuk, attól függ milyen szándékaik vannak :)
  • ipszilon
    #32
    néha, éjszaka nekem is eszembe jutnak a "szokványos" ufo-k, és akkor megpróbálom elhesegetni a gondolatot, mert különben én is félek. de tuti, hogy az ufo-k nem úgy néznek ki (ha léteznek, de ebben szinte biztos vagyok, hogy igen), mint a filmekben. az is elhet, hogy pont ott áll melletted egy, csak te nem vagy képes rá, hogy észleld, mert mondjuk a 10. dimenzióbna van.
  • Cheky
    #33
    mért vagy biztos, hogy nem néznek úgy ki? nem azt mondom, hogy pontosan hanem kb.
  • ipszilon
    #34
    abban nem vagyok biztos, hogy nem úgy néznek ki, de szerintem 90%, hogy nem. túl egyszerû lenne.
  • Cheky
    #35
    túl egyszerü lenne az ábrázatuk?
    és a nagy fekete szem, sápadt szürkés bőr, nagy homlok? ezek lehet, hogy megegyeznek aztán még sok minden lehet hozzá
  • Factor_007
    #36
    UFOk? heheheén mindig ugy vagyok vele hogy a dokumentum filmeket megnézem mert érdekel...
    de utána napokig nem tudok aludni....
    Vagy pl. kiskoromban mindig a fal felé fordultam és ugy aludtam. Néha bemeséltem magamnak hogy ott áll valaki mögöttem. egyszerűen nem mertem megfordulni. Azt a félelmet... huuhhhu
  • Cheky
    #37
    én is pont igy voltam vele :)
  • Factor_007
    #38
    Mellesleg én két filmtől féltem igazán: Ideglelés2, Ház a kisértet hegyen.
    Igaz éjszaka nem féltem de a film közbe igen.
    Különben igaz a cigóknál nincs rosszabb. Ha két ember az utón és neked el kell menned mellettük úgy hogy tudod hogy bármikor rád ugorhatnak...
  • ipszilon
    #39
    én még most is ezt csinálom, de én csak azért is megfordulok, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy nincs ott senki. tudod: a félelmet úgy tudju legyőzni, hogy szembenézünk vele
  • ipszilon
    #40
    amúgy láttátok a Gömböt? pont arról szól, hogy az elképzelt félelmeink valóra válnak. amikor elöszőr láttam hülyeségnek tartottam és rettegtem, de meg kell hagyni, hogy van ném filizófiai eszmefutattás benne.
  • Factor_007
    #41
    én láttam de nem nagyon értettem meg azt a részt mikor belemennek a gömbbe minden nekem kicsit zavaros az a film
  • ipszilon
    #42
    asszem miután bementek a Gömbbe, onnétól kezdve minden félemük valóra vált
  • Cheky
    #43
    én is láttam a filmet, most akarom újra megnézni.
  • Cheky
    #44
    én a múltkor néztem a kisértet hegyet amikor az HBO-n adták. Direkt felvettem és inkább nappal néztem meg. :) de érdekes módon nem féltem de a film közben, sem utána!
    Az eleje nagyon bejött nekem. amikor a milliomos ijesztgeti az emberkéket!! :))
  • Cheky
    #45
    na mégegyszer:
    érdekes módon nem féltem a film közben, sem utána!
  • Factor_007
    #46
    nekem egyedül a vége nem tetszett amikor ugye a ház életre kel az addig jó van, de hogy ilyen gyenge szellem az má kicsit béna