140
NOX - Örökség mp3-ban
  • ricky
    #1
    Ni cs meg valamelyőtöknek vgay nem tudjátok honnan tudnám leszedni???
  • Mp3Pintyo
    #2
    Ökörség? :)
    Hallottad már? :D
  • CSOCSO
    #3
    arghh nemkem is kéne.. anyám rákattant
  • ricky
    #4
    igen. Nincs meg?
  • ricky
    #5
    Nincs meg senkinek?????????????????????
  • MARS3696
    #6
    Amint valaki begrebbeli, meglesz. Nekem a lányom indult be tőle...
  • ricky
    #7
    MEGVAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!

    Már nem kell cím!!!
  • KRi2
    #8
    http://kalmanka.uw.hu/
  • CSOCSO
    #9
    jo lassúő ez a szerver... alig jon róla a cucc... akadozik jobra balra.. 3 hét alatt csak lejön a 4 album.. cableval pedig nem szokott ilyen lassú lenni
  • CSOCSO
    #10
    leszedtem nagyon fos egy zene... gratula azoknak akiknek ez tetszik:)
  • MARS3696
    #11
    Talán nem véletlen, hogy ennyien utálnak téged a fórumon? Stílusodból ítélve valami 10-12 éves kis p*csös lehetsz, ezért nem is akarok foglalkozni túl sokat veled. Talán annyit, hogy "izlések és pofonok"... Ha nagy leszel, rájössz, hogy ez mit jelent.
  • CSOCSO
    #15
    pár honap és 19 leszek:) és azé ugatsz be te mert én leszaroztam a zenét? te mekkora hülye vagy, nemtom mi bajod neked azzal amit írtam leírtam hogy fos a zene, és gratula akinek tetszik nem azt írtam hogy aki ezt szereti az egy fasz köcsög... tiszta barom vagy, amugy tényleg szerintem is nagyon nagy hülyeség ez az egész lemez.. akinek kell vegye..én megbántam hogy leszedtem.. főleg egy iylen szar szerverről ahonnan 10 mp-nként jöt 60 kb..
  • Mp3Pintyo
    #17
    Már a második hozzászólásban mondtam, hogy Ökörség :))
    Csocso legközelebb fogadd meg a tanácsom, nem kell feleslegesen tölteni :))
  • Lazarus
    #18
    miez a szar? nox.hu
  • rotator
    #20
    A zene olyan, amilyen, viszont a koreográfia az fasza!
  • CSOCSO
    #21
    nem nekem kellett!
  • Viking
    #22
    Te jó isten emberek ezt zenének merik nevezni? Na, a valaha dicső emberi faj ide süllyedt! Vezet út ennél lejjebb bazz?
  • CSOCSO
    #23
    :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #25
    kabbe te *****, ének-tagozatos voltam alsóban, lehet hogy több számot ismerek a lemezről mint te!!!!!!!!!
  • Gery1980
    #26
    Te kis dalospacsirta:)
  • CSOCSO
    #27
    kösz látom müködsz a gumiban bázza:)
  • Gery1980
    #29
    Ezt nem hagyhattam ki haver!Ne haragudj de ez annyira hard beszólás volt.:))
  • CSOCSO
    #30
    oké vén troty, üres a temető te meg itt poénkodsz,,HÁHHH!!!!te sem vagy jófej..sőt!!és azé mert nekem van igazam azé nem kell letaknyosozni!!! sniff sniff!!! LOL:)))amugy nekem 8 hogy iylen fomrában vagy oylanformában.. eredeti formában népdalok ebben a fomrában meg nevetséges szarok..
  • CSOCSO
    #31
    fomrában..nah legközelebb lassabban írok
  • KRi2
    #32
    :D
  • CSOCSO
    #33
    :)
  • Viking
    #35
    Valóban több kölyökhöz jutnak el, megerősítve bennük azt hogy mindenféle magyar zene szar! Pedig ez így közel sem igaz! Alvin és a mókusok és Tankcsapda spec nagyon is jó együttesek! De ez a nox nevű rémség attól még ugyanolyan szar marad.
  • CSOCSO
    #36
    nemtom lehet hogy fiatalos ez a nox meg minden de a mai fiatalság az ilyeneken röhög de ott a baj emberek de tényleg hogyha egy magyar ember fütyörészi az UNGÁRISE himnuszt akkor arra az emberre furán néznek rá hogy ezzel meg mivan... mig pl amcsiban a nyálas pop világban ha vki énekli az ő himnuszukat akkor azt nem nézik le!!! NAH ITT A BAJ!!!!!!!!! és akkor még hova nox??? sosem szerettem a magyar zenét ami nem azt jelenti hogy én szpájsz görlsz hallgatok meg fájvot meg beksztrítbojzt....én a töcc töcc zenét szeretem... talán egyesek emlékeznek még arra a fiura a régi multból hogy I LOVE TÜCC TÜCC nah az én voltam
  • CSOCSO
    #38
    dalokat simán énekelgettük énekórán"
    miért szerinted mi matekórán énekeltük?? arghh hagyjuk ezt
  • BOZO
    #39
    "I LOVE TÜCC TÜCC"??? Gratulálok! Látom te is az igényesebb zenét! (Ének-tagozatos létedre!) Hangszerek?
  • CSOCSO
    #40
    semmilyen hangszer...csak énekelgettünk.. ének oráink voltak de külön volt ének tagozatos osztály ahol nyomták mint atom:) én csak annyit mondtam hogy ének tagozatos suliba jártam:) és énekelgettünk a sima ének órán..
  • RadeoN
    #44
    hmm...ez ugyan 1 csöppet offtopic, de ha már ennyi népdalt "tüctücösítenek", akkor miért nincsenek rockos feldolgozásaik is?
    Vagy talán tévedek?
  • CSOCSO
    #45
    kit érdekel hogy mikor ismerted a dalokat ? he? magamfajta? nem ismersz akkor ne probálj meg jellemezni!!amugy meg rohadtul nem rajongok a reppért... te most erre vagy vagi hogy te ezeket 1950 ben énekelted vagy mittom én mikor énekelgetted de nagyon büszke vagy rá.. menjé énekelgesd az utcán a dalokat , de ne csodálkozz ha kiröhögnek hogy mekkora tajparaszt barom vagy..nah itt a gond... hiába van feldolgozva tücc tücc re igy is ugy is ratyi..
  • Unknow
    #48
    Ember erre a zenére én is csak annyit tudok mondani,hogy szar:)))Már bocs...
  • Unknow
    #49
    Ez igazi...sztem a TÜC - TÜC is szar "zene":)) (Nem hiába az idézőjel:) )
  • CSOCSO
    #50
    kinek mi a stylusa..nem is vártam el tőled hogy trance-s ember legyél..
  • Unknow
    #51
    Így van:))Bár inkább a Trance mint a Nox ezt teszem hozzá:))))) Mondjuk én részemről egyik stílust sem ítélem el...kivéve a Shygys meg a V.I.P meg efféle nyalánkságok:))))
  • izb
    #52
    Az a gond ezzel a zenével,hogy alap járaton nagyon jo!!(Kodály+ Vargyas össze gyüjtött népdalok)
    Magam is probálkoztam egy idöben azzal,hogy átirtam népdalokat,pop stilusban!!
    Az a legnagyobb baj,hogy lehet igy többen megismerik a régmult zenéjét,de sajna nagyon rosz feldolgozásban.
    Igénytelen,nem egy Deep forest,és azoknak akik ezt csinálták egy kicsit utána kellet volna nézni,nem ártott volna egy kis háttér munka.
    Ez nem történt meg,ha igen nem jól.
    A koreográfia meg szart sem ér.Ki kiváncsi arra,hogy a Hip hop boys egykori tagja hogyan breakel?
    A zene nem attól lesz jó hogy ki hogyan ugrál.
  • CSOCSO
    #53
    volt már ugyanilyen probálkozás valakitől..népdalok stb eléggé feldolgozva..hexina vagy ki a picsa csinálta az is szar volt..bp tv-n meg hasonlo szarokon ment csak:)
  • CSOCSO
    #55
    biztos akarod?:))) amugy nemtom