6
A trombita Isten... :)
  • Rincewind
    #1
    Eredetileg nem akartam topicot nyitni, de mégis. :)
    Szóval most jövök a Szadabtériről, egy koncertjéről a fenti uriembernek és nem igazán találok szavakat. Ekkora ovációt én még nem láttam, mint ami a Bubamara alatt volt, pedig sok helyen megfordultam már életemben. :)
    Komolyan látni kellett volna! Az emberek feláltak és úgy tapsoltak neki, miközben az végig táncoltak a feljárókon. Sokan öltönybe nyakkendőbe, merthogy elvileg ez egy színház. :D
    Nehéz, sőt lehetetlen szavakkal leírni azt a hangulatot, ami ott volt. Huh, életem egyik legnagyobb hibája lett volna, ha kihagyom... :)
  • Rincewind
    #3
    WinMX...
    Amúgy a Macskajajból lehet ismerős a zene. Bár szerintem élőben 300-szor jobb. :)
    Asszem a Szigeten is kint voltak.
  • Vialis
    #4
    Hát én láttam őket Baján, az nem volt egy nagy élmény, de lehet, hogy a hangosítás volt kaki. Tervbe van véve, hogy megnézem őket mégegyszer, hátha jobb lesz, aztán feladom. :o)
  • XYZ
    #5
    Szia! Én is kint voltam a szabadtérin és szerintem is fantasztikus volt! Voltak itt Szegeden a színházban is akkor is felálltunk a végén,sokan még táncoltak is helyükön! Hihetetlen ez a pasi.Mit nem adnék ha egyszer majd az én esküvőmön ő zenélne:-)
  • Rincewind
    #6
    :)