46059
.
  • Rigley
    #1
    Hat ez qrva jo lesz. Aki barmi uj infot szerez a jatekrol , azt irja ide.
  • Rigley
    #2
    Nekem elarultak , hogy lesz egy Ford Mustang-hoz hasonlo kocsi...
  • Jano
    #3
    Kiváncsi vagyok!
    Az 1NSANE minden idők egyik legjobb autós játéka! Remélem nem adják alább a srácok!
  • Rigley
    #4
    megjelenesrol tud valaki valamit ? azt olvastam, hogy osszel megjelenik, de szerintem ez egy kicsit korai meg...
  • Anee
    #5
    poén hogy már volt egy ilyen fórom...na mind1:-)
    Megjelenés szeptember vége október eleje, ez szinte biztos
    és nézd azt hogy az insane kiadása óta fejlesztik majdnem
  • Rigley
    #6
    szuper
    a topic miatt meg bocs, nem lattam.
  • Rigley
    #7
    Azon gondolkozok, hogy mi lesz vajon a cime a jateknak. Ha mar ugyis megvannak a Gearhead Garage jogai, akkor pl. szerintem jo lenne a GEARHEADZ nev, persze izlesek es pofonok... De tenyleg ha most egy-ket honap mulva megjelenik, akkor mar nem illene hivatalosan is bejelenteni ? Vagy arra epitenek, hogy hirtelen nagyobbat fog durranni ?
  • Anee
    #8
    Durrani fog az nagyot arra lehet alapozni...meg szerintem úgy fogják bejelenteni.
  • Anee
    #9
    hogy kiadnak mellé egyből egy demót.........ez kimaradt az előbbiből
  • Rigley
    #10
    igen, lehet...
  • Rigley
    #11
    Nezegettem a kepeket a formula1.jatekok.hu-n, es a rendorauton eszrevettem, hogy Valo City... :) Nagyon jo otlet szerintem, ez lesz a varos neve ?
    (velocity=sebesseg)
  • Carlos
    #12
    Baromira várom már a játékot. Milyen is lesz ez???
    Építesz autót és asztán versenyzeé vele???
    Vagy milyen???
  • Rigley
    #13
    a formula1.jatekok.hu -n talalhatsz egy interjut az egyik keszitovel.
  • Rigley
    #14
    Ha minden jol megy, es a jatek tenyleg jo lesz, akkor ez lesz az elso jatek amit meg fogok venni. De persze csak azutan, hogy loptam hozza egy uj szamitogepet, hogy elinduljon...
  • Rigley
    #15
    Tenyleg, nem tud valaki egy Insane letoltest, mert veletlenul letoroltem... es az ftp.recycle.bin pedig nekem ki van kapcsolva, szal egy masik cim kollene
  • Rigley
    #16
    Lehet, hogy "Valo City" lesz a neve ???
    Aaaa, nem hiszem, csak torom a fejem...
  • Rigley
    #17
    Tudja valaki, hogy melyik kiado fogja kiadni a jatekot ? Ezt is a Codemasters ?
  • Rigley
    #18
    Remelem ennek a jateknak, kulfoldon is nagy (oriasi) lesz a sikere. Az Insane-nek szerintem nem volt tul nagy sikere kulfoldon. A PCgamer meg a nevvalasztasat is fikazta... kapott vagy 60-70 szazalekot... Az emberek altalaban arcade jateknak titulaltak, pedig szerintem nem eppen az... NA mind1, csak remenykedek, hogy a kiado, megprobalja majd jol eladhatova tenni a jatekot. Reklamokkal meg stb...
  • Anee
    #19
    Elég nagy népszerűsége lett az Insane-nek külföldön ezt jelzi az a rengeteg kiegészítő amit a hsw-n vagy külföldi fan-site okon láthatsz.
    A névválasztást lehet fikázni buzernyákoknak van benne egy kis eredetiség nem egy sablonos semmijen név.Bár amerikában tényleg nem lett akkora sikere, vedd azt is figyelembe hogy amerikába Activision európába Kódíz terjesztette-terjeszti-
    Egy ilyen játékot szerintem nem kell reklámozni, a cikkek el fogják adni....lásd egy interjúra hogy felkapta mindenki a fejét-jogosan-, szóval lesz sikere a játéknak.Mi pedig örüljünk hogy lesz magyar verziója is úgyhogy szép ajándék lehet...
    Ennek fejében vedd meg eredetibe az Insane-t
    Kiadó meg szerintem lényegtelen pl Digital Reallity játékot is kis kiadó adja ki mégis sikeres lesz a Haegemonia mert fasza játék lesz
    Platoon-t meg Monte Cristo...ideje lenne már felcsípni DR-t egy nagyobb kiadónak
  • Rigley
    #20
    Semmi újság ?
  • Anee
    #21
    semmi a srácok az ECTS-re is csak szemlélőként mentek ki, bemutatni nem fogják:-(
  • Rigley
    #22
    ajjaj, nem lesz ebbol oszre, csak álom...
  • Anee
    #23
    A berobbanást jól kell időzíteni.Az ECTS-en mindenki takony UT2003-ra kiváncsi, elveszne ez a gyöngyszem..hidd el meg fog jelenni
  • Rigley
    #24
    fingers crossed...
  • Rigley
    #25
    Még mindig semmi...
  • [Walaki]D`Lair
    #26
    Én már tűkön ülök :DDDD
  • Anee
    #27
    GameStarban már Street Legalsként emlegetik a gamét....fejlesztők nem nyilatkoznak erről hogy valós-e:-(
  • Ams
    #28
    Street Legalsként? magyarul, hogy pahaszt ember is +écse! :DDD
  • Ams
    #29
    na vmi hír?
  • Alexease
    #30
    Semmi:((
    Legalabb az oldalukra feltehetnenek valami hirt. De allitolag nem publikalhatnak meg semmit, mert valami jogi mittudomen...
  • Rigley
    #31
    Street Legals ? hmm... furcsa egy név, de nekem8.. csak legyen már 1 demo , vagy valami kézzel foghatóó
  • Alexease
    #32
    Utana neztem.
    Tenyleg lesz ilyen nevu jatek. Az Activision Value adja ki. Naluk semmi hir, de az EB Games-en, mar reklamozzak (csak doboz kep), es meg lehet rendelni. Megjelenes 2002.10.07. De azt Invictust, SEHOL nem emlitik!!! Ez most vagy szokasos AV hozza allas, vagy semmi koze az Invictusnak a dolog/jatekhoz.
    Amugy a Cleaver's (Screamer 4x4) csapat masodik jatekat is (Cabelas OffRoad Adventure 4x4 II.) Ok (AV) adta ki, es sehol semmi hir nem volt rola. Se Demo, se hir, online rendeles, magyarorszagi megrendeles stb.
    Nehany honapja beszeltem az Invictus-ekkal, es biztositottak, hogy megjelenik Magyarorszagon:) De ennel tobbet nem mondhattak.
    Ennyi... Majd csorgok egyet, es meglatjuk...
  • Alexease
    #34
    Tudom. De ha mar Magyar csapat csinalta, csak behozhattak volna par darabit ide is 'tiz' forintert. Amugy is a AV olcso kategoria. A jatek nem az en stilusom lett volna (nincs belso nezet, arcade), de mint magyar- es autosjatek, meg vettem volna ezt is (Insane, Screamer 4x4) ha normalis aron adjak. Probaltam a keszitoktol megvenni - talan Ok kaptak par darabot - de Ok sem foglalkoztak velem:(( Online-ban rendelni nem lehet, meg Magyarorszagra amugy sem muxik semmi:((.
  • Rigley
    #35
    Október 8-án megjelenik, ha minden igaz...


    ...jejejejejjjjeeeeeeeeeeeeejejejejeeeeeeeeeeeeeeejjejejejejejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • toMpEr
    #36
  • Rigley
    #37
    nem rossz..
  • toMpEr
    #38
    ja, de az autok se rosszak :)
  • I.C.ram
    #39
    Ez az a játék lesz, amiben kibaszott jó törés meg autómodellek lesznek? Ugye nem az a másik magyar, amiben lőni kell egymást?
  • Manta
    #40
    Nem, az a Steel Of Haste, de az nagyon nem bejövős.
  • I.C.ram
    #41
    Nekem sem... Ha már autóverseny, akkor legyen realisztikus.