111
Szal...
  • Sephi
    #1
    Az a godnom hogy telepites utan ha elinditom a jatekot akkor egyszeruen nem indul el. Besotededik a kepernyo es asztan megint viszamegy winsofba.

    Mit tegyek?
  • Sephi
    #3
    ahh megoldottam:) igen nekem is xp-em van es vegulis anmnyit tettem hogy kiszedtem a regi drivekerket es hagytam hogy a XP tegyen maganak amit akar a geforchoz. igy most muxik es majd ha vegig vittem visza teszem a regi drivereket:)
  • Sephi
    #4
    Milyen sokan jaccanak ezzel a jatekkal lol:)
  • Lacc
    #5
    Nekem se megy nekem is xp-m van. Megpróbálom a driveres dolgot.
  • Sephi
    #6
    De jo hogy akkor aszt jelenti hogy xp allat nem is muxik :(
    most nekem elindult a uj driverekkel is de asztan amikor ujre inditotam mar nem ment... fakk
  • Crem
    #7


    Huhh... Nem találom valami full gaménak!:(
    Pláne ha el se indul XP alatt...

    Ez meg a Web oldal...
  • Pieces
    #8
    Nekem is XP-m van de nekem megy.
  • Lacc
    #9
    Na már elindult nekem is, XP-n! De ez a grafika egyszerűen siralmas... A hátterek iszonyúan el vannak mosódva, és rajtuk a 3D-s karakterek nagyon nem illenek a környezetükbe...
  • Sephi
    #11
    ja ja a 30.82 vel nekem is mar gond nelkul muxik :)

    Es ez a full verza es mondjuk neke nagyon teccik :)
  • fucko
    #12
    Nekem is nagyon bejon mint ahogy az összes resident eddig.
  • skorpio7
    #13
    Én is most szedtem le .
    A THE THING után ezt vártam a legjobban , mivel R.E. stílus rajongó vagyok és az első is tetszett és kijátszottam .Éppen 4-szer tolták már el így is a 2. rész megjelenését és örültem , hogy tegnap végre kikerült a netre .
    Hát akkor irány egy kis dínó-s R.E. .
  • skorpio7
    #15
    Hát te ténylegesen egy nagy rakás SZAR vagy , ha így adod elő a véleményed .
  • Sephi
    #16
    nem igaz mert a code veronica nagyon kul volt. csak az alitja hogy szar aki meg nem jaccotta
  • Sephi
    #17
    a dino crisis 2 pedig szerinem cool de idegesit hogy rohadt gyoran kell ragalni mikor haturol es elorol is tamadnak:)))
  • Shep
    #20
    Srácok, valaki árulja már el, hogy lehet a shotgunnal lőni, vagy csak dísznek van? Megnéztem a gombokat, próbáltam ahogy a residentben van de semmi, csak bozótvágóval hadonászik.
  • skorpio7
    #21
    Hát ezt most nagyon rosszul tudod .
    Speciel most éppen PC-n játszunk vele és nem psx-emuval ... nézz el az ISONEWS-ra vagy a legjobb ha az alábbi címre .Itt pontosan láthatod , hogy mik jönnek ki a közeljövőben PC-re , konzolra .

    http://www.ebgames.com/ebx/categories/homepages/pcgames/default.asp
  • Shep
    #22
    Na srácok, hogy lehet lőni mert a bozótvágó nem valami izgalmas fegyver. Egyébként meg abban Laccnak igaza van, hogy tényleg elmosódott az egész, pár napja vittem végig a RE3 at megint abban élesek a hátterek, vmint joban bele illenek a figurák, de a legjobb akkor is a RE2.
  • rotator
    #23
    Egy kalap trágya az egész. Hol vannak az animált hátterek??????? Az első részben pont az volt a jó, hogy ellentétben a RE-lel nem fix renderelt hátterek voltak, hanem az egész mozgott. Nekem jobban is tetszett a RE-nél. Ez a második rész piszok igénytelen. :((( Mondjuk az intro az jobb, mint a Jurassic Park (a film). :)
    Ja, a RE3 király volt, egy dolgot leszámítva: amikor fél pályát kellett visszamennem valami tárgyért. Ott anyáztam rendesen. :)
  • Shep
    #24
    Na, hogy lehet lőni, valaki árulja már el.
  • Shep
    #25
    Na látod nekem az 1 meg pont ezért nem tetszett, mert nem fix hátterek voltak, igaz valami japán verzió volt meg nekem, így ugye nyelvi nehézségebe ütközvén nem is vittem végig.
  • skorpio7
    #26
    Most fejeztem be a THING-et , szóval a jövőhéten belekezdek ebbe ( Most még 2 nap munka , szóval nincs hangulatom hozzá 12 óra meló után . ) Akkor majd szólj rám ( ha elfelejteném ) , hogy írjam le a mikéntet ... mármint a lövés módját . :)
  • Sephi
    #27
    Az istenert ma ember! Tards lenyomva a LShiftet es SPace! Jezus:)))
  • skorpio7
    #28
    Ez gyors volt !

    Lám-lám , segített a ( majdnem ) névrokon .
  • Shep
    #29
    Na hallod mindent végignyomkodtam, a beállításokat megnéztem de erre sose gondoltam volna, hol van már a residentes X C kombó?
  • djcom
    #30
    Hát ez egy tránya
    !És még jóindulatúan fogalmaztam....
  • Sephi
    #31
    Mondjuk ebbe az a jo hogy futva is lehet lonni :)
  • Shep
    #32
    Sephi, a Codename Veronika megvan neked? A leszakadt hídnál mit kell csinálni?
  • skorpio7
    #33
    Hát az első rész valahogy jobban tetszett .A rajzolt hátterek ... talán szódával elmegy .Most meg azon gondolkodom , hogy egyáltalán kiírjam-e , érdemes-e rápazarolni 1 cd-t .Igaz , hogy 130 Ft-ért nemigen kapni ilyen játékot sem , de lehet , hogy a game ezt se éri meg .
  • Laza
    #34
    az elejen, ahol a dzsip van keresztbe?

    hatul a tuznel told el a ladakat, es azok tetejen massz at a lepcsohoz...
  • Sephi
    #35
    Jah tudtommal ott a ladakon at kel maszni es majd eljutsz oda fol es egyenwesen lesz a nagy haz jobra meg a dragaltod kis kukacc:))
  • Sephi
    #36
    Dini Crises 2 rol annyit hogy kicsit jobb mint gondoltam. de tenyleg az elejen meg unalmas volt de igy a vizi resz utan mik vannak oaaau!! Kurva jo gama ez hey! Mekkora volt az a kis film amikor a velociraptorok megtamadjak a varost juuj!
  • skorpio7
    #37
    Már vettem észre ... 5 óra folyamatos játék után .Azt hittem , hogy csak chat-tel lehet végigmenni benne , de mégis jobb így a program .Kapok elég pontot a továbbjutáshoz bőven .Mostmár kíváncsi vagyok , hogy mi is a történet vége .Én még ott tartok , hogy a "hidroplán bázis"-ra cipeltük a jövőből jött lányt , akinek a dadogása alapján azt szürtem le , hogy talán a férfi szereplőnk lánya lehet egy másik idősíkből ... szóval kíváncsi vagyok , hogy tényleg így van-e .Na megyek vissza játszani .
  • Sephi
    #38
    En szerintem szerelmes lett bele:))))

    En mar ott vagyok hopgy most leptem be a varosba amiben mindenkit lemeszaroltak:)
  • skorpio7
    #39
    Na most éppen átsiklok egy másik helyszínre a hidroplánnal ... csak nehéz a döntés , hogy melyik helyszín legyen is a következő célpont . :)
  • skorpio7
    #41
    Majd meglátjuk . :)
  • skorpio7
    #42
    Shepi !
    Kéne gy kis segítség .Ott tartok , hogy a csajjal vagyok egy vízalatti laboratóriumban a 3rd Energy Base alatt .Szépen járkálok teremről teremre egy búvárruhában , csak most éppen elkadtam .Volna itt egy terminál ( pont a save hely mellett ) , amit be kéne indítani , csak éppen hiányzik valami alkatrész .Vissza nem mehetek fel , mert nem lehet .Az egyik teremben pedig ahogy felszökkeltem egy párkányra van egy kisebb kiszögelés , amit egy törött oszlop tart .Egy rövid kis szöveg figyelmeztet is , hogy leomolhat ha ... szóval gondolom , hogy itt kéne tovább haladnom , csak éppen nem tudom , hogyan is omlasszam le azt a párkányt tartó oszlopot .Ugye van egy egyszerű szigonypuska , amivel maximum az őskrokodilokat tudom megölni , de robbantani nem igen lehet vele .
    Tipp ?!
  • skorpio7
    #43
    Már megvan ...
  • Sephi
    #45
    Skorpio en eppen aszt nem erttetem hogy ott miert eroltettek rank a torpedot vazz. ugyertem sima szogonypuskaval is meg lehet olni aszta allatot ami tamad a palya vegen! Nem erte miert kellet kiadni 22000 penzt vazz!! :((
  • Sephi
    #46
    Ha!

    Vegig vittem! 4 ora 35 perc allat hehe:)

    dino file 10/11 .. fogalmam nincs hol lehetett az a egy. Es kaptam bonuszt!! :)) Kaptam dino colloseum-ot es olyan progi egy fegyvert baszussssssssss! :)))
  • skorpio7
    #47
    Remélem ma meglesz nekem is . Éppen most ébredtem , szóval neki is veselkedek .Amúgy ezek a "file"-ok te is tudod , hogy nem mindíg láthatók ... asztal alatt , holtestnél vannak és csak a megvizsgálás esetén kerülnek elő .Gondolom , hogy nagy probléma nincs belőle , ha esetleg 1-1 nincs meg . :)