36
  • gz8
    #7
    JÓ REGGELT!

    Ha figyelmesen olvasnád el a cikket, rájönnél, csacskaságot beszélsz. A jéghegy már réges-rég elolvadt, csupán magát a jégyhegyet ábrázoló fotót találták meg.

    Hunter: a címmel kapcsolatosan Rodolfó is lehetnél (vigyázat, csalok!) :))))
  • AtisH
    #8
    Valszeg tényleg elolvadt... A cikkben a fényképről van szó.
  • Jgilbert
    #9
    Basszus! Most voltam Dundee-ban. Tehettek volna elobbre a bemutatot!
  • TheZsenyka
    #10
    Lehet hogy én vagyok a hülye, de egy fél jéghegyet sem látok a képen. Most akkor mi van?
  • gz8
    #11
    Az, hogy sügér vagy :-p
  • Gabest
    #12
    Jól monnya TheZsenyka, nekünk bizonyíték kell, nem igéret!
  • Bekomman
    #14
    Azé az télleg érdekes hogy 100 utas még mindig élt a roncsban pedig má 5 nap eltelt. A kurszkban rögtön kihaltak (bár ott robbanás volt
  • TheZsenyka
    #15
    Sügér? Én eddig pontynak hittem magam... Te jó ég...
  • TheZsenyka
    #16
    Te kis EAN8...
  • gz8
    #17
    Ha nem tetszik, kreálj magadnak valami 2D-s cuccot, monnyuk PDF417-et :-p
  • gz8
    #20
    Egy kérdés: te ki a f*szt érdekelsz? :-ppp
  • gz8
    #24
    Ha egy kicsit is ismernéd a Titanic túlélőinek sorsát, tudhatnád, hogy a Carpathiára vették fel őket, és magyar volt a hajóorvos...

    Tengerre magyar! ;-D
  • akyyy
    #29
    je
  • akyyy
    #30
    je
  • HUmanEmber41st
    #31
    Én úgy tudom, hogy valaki a tragédiát ,ég bekövetkezése előtt megálmodta, de senki hallgatott rá. Erről szeretnék információkat.
    Valaki írt 1 könyvet, amiben ezt az egészet megírta még a hajó építése előtt. A könyvben a hajót asszem Gigantik-nak hívták, ugyanígy dupla oldalú és rekeszes volt, de jéghegynek ütközött és elsüllyedt. Valamelyik sci-fi író előre látta az atombombát is. Meg is jelent, és ki is vizsgálták az ügyet, hogy honnét tudott róla.
  • OpenGL
    #32
    Nem április 14-én ütközött jéghegynek? És 15-én süllyedt el 2:20 perc körül? Én így tudom, meg ezen az oldalon kívül mindenhol ezt olvastam.
  • SpecTator
    #33
    a filmben muatatták h az a srác aki nem is tudom micsodába ááá megven aztiszem hajókosárba volt egy társával! :D ő mondta neki h megérzi a jéghegyet és így is lett bekövetkezett.....sajnos...kedvenc filmem :D
  • dez
    #34
    Ez neked nem fog annyira tetszeni, de lehet, hogy nem megálmodta, hanem tudott róla. Ugyanis lehetséges, hogy az egész egy hatalmas biztosítási csalás volt - csak nem egészen úgy sikerült, ahogy tervezték. Nemrég olvastam egy vizsgálatról, aminek ez volt a végkövetkeztetése. Jópár tény utal erre. Nem emlékszem az összesre, pl. a hajót készítő cég a csőd szélén állt, egy másik nagy hajójuk véletlenül épp a közelben volt (csak sajnos nem elég közel, mert eltért a kijelölt iránytól), stb. Volt még egy nagyon gyanús kavarodás is, de nem emlékszem, mi is volt. Érdekes módon a Brittanica - ami szintén a cég halója volt - nem sokkal később ugyancsak elsűllyedt... (De ott már ki tudták menteni az embereket, mert közelebb volt egy másik hajó.)
  • HerrKiss
    #35
    Hű, ez nagyon izgalmasan hangzik... Nem tudsz valami oldalt, ahol erről az elméletről bővebben lehetne olvasni?
  • BiroAndras
    #36
    Nem hiszem, hogy jó reklám lett volna ez a cégnek. Főleg, ha azt is nézzük, hogy kik utaztak a hajón.
    Biztosítási csalást nem vadonatúj hajóval szokás elkövetni. Szerintem az alap emberi butaságnál nem kell több a baleset magyarázatához.
    De persze bármi lehet.