153
Szal...
  • Sephi
    #1
    Lehet van mar ilyen topic de nem tudom errol szol e amirol kerdezni akarok.

    rohatul unom magam szal a kerdesem az hogy letezik a e a neten olyan online rpg amiert nem kell fizetni.. ugyertem mint a Lakrinor ami az indexen van ... de nekem Star Warsos cim kene vagyv alami lyesmi... segitsetek pliz!!
  • Ron Ragm
    #2
    Szal már van egy ilyen topic
  • Ron Ragm
    #3
    szal akkor bocs amikor írtam még nem volt itt ez az üzi
  • Ron Ragm
    #4
    Szal minek kell az összes topicod hosszú címébe Szal...-t írni?:))
  • Laza
    #5
    van...
    www.runescape.com

    de ennek van it topicja is... :)
  • OmegaOnline
    #6
    Már megbocsássatok ez a runescape egy ...
    A normális Online RPG-ért fizetni, azért talán kapsz valami minőséget is :))
  • Ron Ragm
    #7
    nam ingyenes verzió is:PPP
  • Rincewind
    #8
    Ha normálissal akarsz játszani, akkor előfezetsz. Ez van...
    Csomót próbáltam ingyenest (a Runescape egész jó is volt), de egyik se közelíti meg normális MMO RPG szintjét!
    Manapság nem nagy dolog az a 2500-3000 forint havont havonta, még itt Magyarországon se.
    Star Wars-os MMO RPG meg lesz! :)
  • Hangianix
    #9
    Azert 8 honapot csak elutottunk RS-el. :DDD
  • Ron Ragm
    #10
    ezt próbáld bemesélni az ősöknek:(((
    Remélem mire az SWG kijön megszelidülnek (vagy ha nagyon késik max akkor már tudok dolgozni:))))
  • Rincewind
    #11
    Én még néha mostanság is felnézek... ;D
  • Hangianix
    #13
    Olvass bele RS topicba, besz@rsz a rohogestol... :D

    Nem banom, hoyg nem vagyok mar aktiv...
  • Ron Ragm
    #14
    Nehogy azt hidd hogy ez ritka:)))))
  • Hmuda
    #15
    Nemértem minek ide méágegy ilyen topic. Szerintem ezt a kérdést nyugodtan feltehetted volna az MMORPG fórumba is...
  • Hmuda
    #17
    Megvan de nem nagyon játszok vele. Túl vontatott ez nekem. : )
  • Lazarus
    #19
    és mennyibe fog kerülni?
  • Rincewind
    #21
    Még mindig nem lehet tudni...
  • Hmuda
    #22
    Apocalypse, Eveline, Harcos, LVL nemtom, mert régen voltam. : )))
  • Sephi
    #28
    Jo en most olvastam ki a Star Wars 7 8 9 epizodott es a folytatasat a Mult Kisertete es a jovo Latomasat es tokre fel vagyok dobva mert alitolag van ilyen RPG a neten amit nem kell fizetni es most nem a Galaxies -ra ertettem aze kerdeztem:)
  • Hmuda
    #30
    Ettöl függetlenül túl sok a PvP meg a TK. A sok fasz abban leli örömét, hogy a saját csapattársait öli meg és rontja el a játékukat. Nem értem, hogy miért nincs benne egy alap anti PVP-s dolog, ami megvédene mindettöl. Akik egymást akarják gyilkolni, akkor gyilkolják, de a kezdőket, meg a nyugalmas szörnyhentre vágyókat hagyják békén. Ezért is nem játszok már egy ideje.
  • OmegaOnline
    #31
    Vegyünk már fel egy kis nacionalista eszmét. :))
    Miértne csináljunk magyarországon saját MMORPG-t?
    Kitudja talán már készül is valahol egy. "Én biztosan tudok egyről de az titok" :)))

    Inkább nézzünk körül mi is kéne egy igazi MMORPG be.

    Normális grafika, jó szabályrendszer, normális világ, ahól nem idétlenül szaladgálnak össze vissz az ellenfelek mint az Everquestben.

    Kinek mi nem tetszett vagy tetszett az eddigi online MMORPG-kben. Szivesen végighallgatnám.
  • Hmuda
    #32
    Pvp és TK.
  • Rincewind
    #34
    Hogy szinte mindegyik a hentről szólt! De majd az SWG nagy változást fog hozni!
  • OmegaOnline
    #38
    Nah mindegy addig is irok pár ötletet EGY ONLINE GAMMAHOZ ami nem teljesen légből kapott! :))
    Teljes kereskeredelem,épitkezési lehetőség,külön Guildenként, vallások amik nem csak azért vannak hogy 1x rákattints a karakter generáláskor :)
    Mozaik rendszerü mágia. Illetve halálozás vallásonként más,Tp-t a killböl kevesebbet kapsz mint küldetésből. Illetve hogy harcos se legyen egy "mouse click" harc ezért manöver rendszer.
    Illetve maximális csapatmunka, mert nincs egyszerüen legyakható,céltalanúl bolyongó koborló dög.
  • Hunnenkoenig
    #39
    Es azokra nem gondolsz akik egyedül akarnak jatszani es nem erdekli öket a csapatmunka?
  • Rincewind
    #40
    Néha kell szólózni! Ha nem találsz megfelelő groupot vagy csak gyökerek vannak a közelben.
  • OmegaOnline
    #41
    Ha egyedül vágsz neki akkor tedd, végül is a szörnyek elöl való elfutás is egyfajta talapsztalat.
    De azért lássuk be ezt a " én vagyok egyedül a nagy hös és legyakok mindenki filozófiának" a számítógépes játékok adtak teret.
    De szerintem ezt el kell felejteni.
  • Hmuda
    #42
    Nemértem miért. Ha egyszer valaki nyugodtan akar hentelni és questeket megoldani, akor hagyni kell. Nem kell ráeröltetni minden fogyis amcsit, akik csak azért játszanak, mert most épp át akarnak baszni egy nyúbit.
  • Ron Ragm
    #43
    én idáig minden MMOrPG-t egyedül halál unalmasnak találam egy idő után, folyton csak hent és hent és hent... többiekkel lehet poénkodni is, jobb a hangulat stb...
  • Hmuda
    #44
    Én is ennek vagyok a híve, de ha egyszer vki egyedül akar, akkor játszon egyedül. Nem szabad eröltetni a csapatmunkát.
  • Ron Ragm
    #45
    mondjuk ez is igaz...
  • Hunnenkoenig
    #46
    persze. szerintem is buli csapatban menni, de ha epp nincs senki a közelben akkor kepesnek kell lenned arra is, hogy egyedül hentelj :-)

    Ezert ugy kell felepiteni a jatekot, hogy egyedül is legyen eselyed, csak hat esetleg nehezebb legyen.

    Ezt hivjak balancing-nak, amit nagyon kevesen tudnak igazan jol megoldani.
  • Hmuda
    #47
    Szerintem meg épp az, hogy egyedül legyen átlagos nehézségű, és csapatban nehezedjen, hogy jobban meg kelljen dolgozni a sok XP-ért.
  • Ron Ragm
    #48
    jah..mondjuk minden tag +1 vagy 2 lvl a szörnynek...és az kapja a legtöbb xp-t aki harcolt, annak fügvényében mennyit sebzett az enemyn, és esetleg az is kapjon egy kevés xp-t aki ott volt, látta a csatát (tehát a világ tulsó oldalán lévő egyén ne kapjonn semmi xp-t)
  • Hmuda
    #49
    Én is pont erre gondoltam. : )))
  • OmegaOnline
    #50
    Csak egy kérdés ha lenne MMOPRG-ben épitkezési lehetőség, itt nem városok emelésére gondolok hanem kis klánházak kissebb, nagyobb védművekkel, ki e használnátok.
  • Hunnenkoenig
    #51
    persze!

    csak ne legyen komplikalt!
    Peldaul ne keljen minden teglat dragan megvenni :-)
    Mondjuk felberelhetnel egy epiteszt aki különbözö designokat mutatna es egy bizonyos mennyisegü penzert megepittethetned a neked tetszö hazat. Vagy te összedesignolhatnad reszenkent a sajatodat. Az buli lenne!
  • Hmuda
    #52
    Ha ilyet akarsz, akkor játsz majd az SWG-vel. : )))))
  • OmegaOnline
    #53
    HMUDRA szerintem ezek benne lesznek a magyar MMORPG-ben. Mármint ha jó tudom, de mivel közel ülök a tüzhöz ezért jók az információim. :))
  • Hmuda
    #54
    Miért? Lesz magyar MMORPG? : )))