2025
Amit tudunk róla, az első FIFA 2003 képek a FIFA HUNGARY-n
  • Ams
    #1
    1. :)
  • The Hedgehog
    #2
    Itt vannak az első képek és az első hírek a november 20-án megjelenő FIFA Football 2003-ből.

    Ide nézz el: WWW.FIFAHUNGARY.ON.HU

  • The Hedgehog
    #3
    Gyors vagy nem mondom! :)
  • The Hedgehog
    #4
    És a nagy kép:

  • avcom
    #5
    Hedge inkább HSP FX legyen már
  • Cobra11
    #6
    Hedge:A Strandfoci Patch adjátok ki inkább.
  • The Hedgehog
    #7
    Nos! A strandfoci patch úgy néz ki 1 hét és megjelenik.

    A HSP FX-en pedig dolgozom mint az őrült :)

    És köszönöm a bizalmat. Öröm látni, hogy jobban érdekelnek Titeket a FIFA HUNGARY patchei mint a FIFA 2003 :)
  • Cobra11
    #8
    már csak 1 hét? wow. rulez! fifa 2003 is érdekel de a képen elég gagyi a grafika szeritem.
  • Cobra11
    #9
    hsp fx az micsoda? olvastam a híreket de nem tudtam kivesézni hogy mi az. (tudom, hogy nagyon lamer vagyok!)
  • Goodwill
    #13
    van 1 olyan rossz érzésem hogy ez megint 1 rakás szar lesz..... :(
  • Nasheem
    #14
    Tuti, hogy megint egy rakás szar lesz, de azért qvára várom már és nyúzom majd vagy fél évig
  • The Hedgehog
    #15
    Ha kicsit jobb lesz mint a WC2002 akkor már nem lesz okunk panaszra szerintem, meg ugye több csapat kell :)

    HSP 2002 FX = Hungarian Super Patch 2002 FX

    Ez egy magyar bajnokság patch a FIFA 2002-höz :) Részletek a www.fifahungary.on.hu HSP 2002 rovatában.
  • Cobra11
    #16
    Szar lesz szerintem.
  • The Hedgehog
    #17
    Ha így állsz hozzá....miért szerinted a WC2002 szar volt? Én már a 94-es óta nyomom a FIFA sorozatot és a WC98 után a World Cup 2002 volt a legjobb rész...

  • Cobra11
    #18
    én is 94 óta nyomom a sorozatot. szerintem a woldcup 98, fifa 99, fifa 2002, és a world cup 2002 volt a legjobb. de ennél a képnél még a wc 2002 is szebb volt szerintem.
  • Cobra11
    #21
    2001 1 kalap szar volt. túl könnyű volt és nagyon elcseszték a kameranézeteket.
  • Goodwill
    #22
    99 volt a legjobb szerintem, a 2001 kritikán aluli....
  • Cobra11
    #23
    1etértek.
  • Ramore
    #24

    WC2002 a legjobb idáig

  • The Hedgehog
    #26
    Az a baj, hogy ti csak a PC-s piacot nézitek. Nem igaz, hogy nincs konkurencia. Igen is van, hiszen a FIFA-k a 2001 óta előbb jöttek ki PS2-n, mint PC-n és ott bizony rengeteg a focis stuff (ISS, PES, TIF2 stb.) és felveszik az EA Sports játékával a versenyt sőt... A PC-s verzió grafikában persze üti a PS2-est de minden más ugyanaz...szóval vehtjük úgy, hogy van konkurencia (ma már GC-vel és XBOX-al is számolni kell).

    A másik, hogy nem lehet szoimulálni a focit. Hasonlót lehet alkotni de lemásolni nem lehet. Szerintem a WC2002 mozgásilag a legjobb amit eddíg valaha készítettek hiszen folyamatosak az animációk, nem törnek meg, mint a korábbi részekben.

    A képek minősége a rossz és nem a grafika, de ez szerintem nem lesz gyenge pontja a játéknak hiszen az EA sem olyan hülye hogy csúnyább gamet adjon ki, mint a WC2002 volt :)
  • The Hedgehog
    #27
    jah és itt az én FIFA TOP 5-m:

    1. FIFA World Cup 2002
    2. FIFA World Cup 98
    3. FIFA 99
    4. FIFA 94 :P
    5. FIFA 98

    Ajánlom mindenkinek a figyelmébe a kőbányi piacon kapható kis sárga kazettás gépeket :) Na ahhoz van egy a TECMO cég által kiadott focis (verekedős LOL) game ami minden FIFA hanglatát üti. Anno sokat nyomtam de elromlott agépem és azóta csak itthon porosodnak a cartridge-ok :(
  • The Hedgehog
    #28
    egy új kép...melyen érdemes megfigyelni Davidsot :)

  • Maya
    #29
    Sziasztok!

    Én is nagy foci, illetve FIFA rajongó vagyok, de a leveleiteket elolvasva, csak annyit mindhatok, hogy a FIFA 2002 WC annyiban rosszabb az elődjénél (FIFA 98 WC), hogy amikor megnyered a VB-t, akkor csak egy bónusz csapatot kapsz.
    Ez hiba.
    Én többször megnyeretm, de ez iszonyú hiba.
    Miért nem lehet újra játszani VB-ket, mint amit az említett kiadásban lehetett!
    Milyen klassz lenne a hangulata az egésznek.
    Pl. az 1934-es VB-t kissé kopott fekete-fehér, enyhén barnás stílusban látnánk és játszanánk le.
    Kiadhatnának egy bonusz CD-t is.
    Pont az adatbázis miatt.
    Na ez csak egy észrevétel.
    Bocs hogy zavartam jelenlétemmel!
    Üdv,
    Áfonya
  • mohus
    #30
    Nekem MD-on jött be a sorozat...mert akkor tényleg nem volt jobb nála..FIFA 94,95
    aztán Sega Saturnon Sega Wordwide Soccer 97,98...és N64 bejött még a ISS

    Pc-n én még jó FIFA-t nem láttam....sajnos...és nem sok reményt látok..hacsak az EA nem váltja le a fejlesztőit...az a baj hogy PC-n nincs konkurenciája a FIFA sorozatnak

    PS2 szerencsére már jobb a helyzet
    van természetesen FIFA..amit csak a hívők nyomatnak..szerintem egy fos...
    Van This is Football 2002, ami jobb mint a FIFA..
    de a nyerő nálam a Pro Evolution Soccer...amit dual Shock-kal nyomatni nagyon kellemetes....analóg kar stb...és Mediumon elver a gép, cserél taktikát vált nagyon jól nyomja...tehát van kihívás is

    uffa...
  • mohus
    #31
    nem zavartál...sőt...te vagy a méhecske?
  • Jabba
    #32
    Ha +int az ellenkező lábbal rúgja el mint azt normális ember tenné akkor v.kit kinyirok a fejleszőgárdából.....
  • Gp3 add-on
    #33
    Sziasztok! Én az autós játékok mellett mindig játszom a FIFA-val is! Nekem nem igazán jött be WC 2002, szerintem az utolsó nagy durranás az Euro 2000 volt!

    The Hedgehog: király az oldalad! A Hsp 2002 Fx-ben az ZTE-nek Eon-os meze lesz?
  • The Hedgehog
    #34
    Igen csak E.ON-os mivel ez az idei "divat" :) meg a Manchester sem szereti :)

    MOHUS: A TIF2002 és a PES tényleg királyak PS2-n, de a WC2002 grafikailag sztem veri őket, de a PES fizikája azért mindenért kárpótol :)
  • Maya
    #35
    Szia Mohus és mindenki,
    Nem én nem a méhecske vagyok, hanem a bombázó darázska butított változata.
    Na szóval,
    A FIFA 2002-höz lelehet tőlteni valami magyar csapatok patch-ét. Ezt honnan is lehet letőlteni?
    Vagy az amiről beszélek, a FIFA 2002 WC-hez lenne.
    Bocs, hogy ennyire tudatlan vagyok.
    Maya - jeppesen
  • The Hedgehog
    #36
    www.fifahungary.on.hu

    Itt néz körül! ;)
  • Trance_HUN
    #40
    Nekem az összes rész megvan a FIFAból bibibibii.
  • The Hedgehog
    #41
    Neked is? Akkor már ketten vagyunk! :)
  • Kánya
    #42
    Még a FIFA '87 is? Az elküldhetnétek e-mailben!
  • The Hedgehog
    #43
    87' ???? Valami másra gondolsz nem? Akkor még Last Ninjáztam, meg nyomtam ezerrel a Lode Runnert...jaja meg a GOAL!

    Mekkora game volt istenem!!!!


    Node! Csak 94-től létezik a FIFA sorozat! Gondolom a 97-re gondoltál vagy nem?
  • Hay
    #45
    Hi!
    Joystick gondom van: Beállítom, hogy yostick-al szeretnék játszani, s amikor az ellenfélnél van a labda, minden O.K., azt teszi amit szeretnék. Viszont. Amikor nálam van a labda a gép automatice játszik. Mit kell (és hol?!) beállítani?
    Aki tud, kérem, segítsen!!!
    Hay
  • OPM
    #46
    Csácsá!
    Rég nem jártam már itt, nagyon megörültem, amikor megláttam ezt a topicot! Énis 94 óta nyomom a fifát és szerintem a legjobb a Fifa 96 és a Fifa 98 Word Cup volt. De nagyon várom már a 2003-mat!
    Van már valami info róla? Milyen lesz a grafika? Kb mikor jelenik meg? Szept vége, okt eleje??

    Na thnx! Csá!!

    OPM
  • Kánya
    #51
    The Hedgehog: Lehet hogy az...nemtom...olyan felülnézetes és alul van a te kapud felül az ellenfélé...
    DRé: nekem azt modták, hogy benne lesz a Zete a 2003-as FIFA-ban...
  • Cobra11
    #53
    pedig ez tényleg pozitívum. a többi fifa rohadt könnyű volt.
  • The Hedgehog
    #54
    OPM: A FIFAHUNGARY nevű oldalamon van a hírek részben 2 hosszabb hír is a 2003-ról néhány egész jó infóval:

    totális játékélmény - A FIFA Football 2003-ban egy teljesen új és átdolgozott AI rendszert mutatunk be, mely a játék 3 fõ részére fókuszál; csapatjáték, taktika és a valódi játékos tulajdonságok. Használd ki választott csapatod elõnyeit, hogy precíz passzokkal és akciókkal legyõzd ellenfeled. Készülj fel arra, hogy a 80. percben 1-0-ás elõnyödnél az ellenfél mind a 10 (esetleg 11) emberével támadni fog, akár a valóságban. Élvezd Európa legnagyobb sztárjai-nak különleges tulajdonságait és játékát.

    élethû labdakezelés - Alapvetõ változás az irányításban a pasz-szok, lövések és emelések fizikájának javítása. Így elõfordulhatnak elvétett ívelések, "árnyékra" fejelések és potyagólok, megteremtve ezzel egy igazi futballmeccs hangulatát.

    szabadrúgások precízebb irányítása - A szabadrúgások a foci egyik központi részeként szolgálnak. A FIFA Football 2003-ba egy teljesen új szabadrúgás-rendszer lesz beépítve. Ennek alapja a tak-tika és a rúgó játékos különleges tulajdonságai. Így akár Roberto Carlos-szal képesek lehetünk fantasztikus lövésekre és csavarások-ra. Az új ún. "set-piece" irányítással szabadon megadható a lövés erõssége és csavarodása/iránya. Találd meg az irányt, a megfelelõ pontot és lõdd ki a felsõ sarkot.

    teljes realitás - Minden nagy játékos pontosan úgy néz ki, öltözik és viselkedik, ahogyan a valós életben is. A FIFA hivatalos FIFApro engedélyével - 175 bejegyzett márka, 16 bajnokság, 450 csapat és 10,000 játékos a legfrissebb adatokkal.

    Club Championship mód - Európa 18 legjobb klubcsapata egy bajnokságban. Érezd át a legnagyobb meccsek atmoszféráját a sztárjárékosokkal, valós stadionokkal, játékos tulajdonságokkal és a csapatok indulóit kántáló és színeibe öltözött közönséggel. Most neked is ki kell bírnod a Galatasaray híres stadionjának poklát.

    véletlenszerû meccs szituációk - Totálisan új animációk, be- és kivonuló animációk, melyek igazodnak a mérkõzések eredményéhez és a szituációkhoz.

    FORRÁS: www.fifahungary.on.hu

    ---------------------------------------

    © Kánya: Hát az szerintem nem FIFA volt hanem a Sensible Soccer :)

  • Trance_HUN
    #57
    Mikor is jelenik meg?