15
GeForce3 Ti 500
  • Nepper
    #1
    A konfigom: Acorp 694XA, 800-as Celeron, 192 SDRAM! Egy GeForce3 Ti 500-as hogy működne ilyen procival?érdemes megvenni ilyen konfighoz?
  • Anee
    #2
    Ti4200 kisebb proci mellett is több fps-t tol ráadásul olcsóbb
  • Nepper
    #3
    szóval asszondod hogy GF4 Ti 4200-as jobb lenne? a játékok nagyon akadnénak az én konfigomban?
  • Anee
    #4
    Nem akadnának de a GF3 iszonyatosan procifüggő.
    A Ti4200 mint az -4-MX kisebb procival is jól muzsikál
    Ráadásul SOKKAL több tartalék van benne
  • Balko
    #5
    Nekem is celeron 800-as procim van , 256 sd rammal és egy ATI Radeon 8500-al jó pár játék eléggé be tud szaggatni.
  • Borg
    #6
    Hát igen, a tesztek szerint a 8500ast még egy 1.8as athlonXP is vissza tudja fogni néhol, annyi a pure power:)
    Geforcokat könnyebb kihajtani kisebb procival is, főleg a 4eseket, mert ott a kártya inkább a szűk keresztmetszet...
    Aztán hogy ez a driverek, vagy mi miatt van...
  • Balko
    #7
    na mindegy 2 hét múlva jön a p4-em 2,26 ghz-el!
  • Rip
    #8
    Üdv!

    Mit gondoltok, melyiket éri meg venni manapság (ha nincsenek millióim és nem akarok várni a 4200-ra, hogy lemennyen annyira, hogy meg tudjam venni)
    Ati Radeon 8500 vagy
    Abit Siluro GF3 Ti 200

    Előre is köszi!
  • Balko
    #9
    egyértelműen RADEON 8500
  • Rip
    #10
    Kösz, kicsit utánaolvastam, és én is ezt látom jobbnak, bár néhány ezerrel drágább.
  • blade1
    #11
    Nah ezt a topicot ki sajátíthatjuk sztem, már legalább 6 éve nem használták xd
  • blade1
    #12
    Egyetlen hibája hogy nincsenek smilek, de legalabb biztosan elkuld mindent.
  • blade1
    #13
    I' m looking at you through the glass
    Don't know how much time has passed
    Oh God it feels like forever....
  • samsung123
    #14
    a titanium 500-ast nem érdemes venni, inkább Ti200(joval olcsóbb és nem sokkal lassab tuningal) vagy Ti4200 persze ez jóval gyorsabb de drága még.
    De legjobban egy ATi 4850 érdemes venni egy árba van a Ti500-al és kb a teljesítmény 20x több(ami nem kevés valjuk be) ugyhogy én az atit ajánlanám!!!44 XD
  • rvn
    #15
    lol:D:D:D:D