641
XBOX vagy Playstation2?
  • ballor
    #1
    melyiket érdemes mostanság beszerezni? Lehet ezekhez másolt CDket készíteni? Melyik jobb minőségű?
  • Deadman
    #2
    Nekem mindkettő van, de az az igazság, hogy a PS2-t nem kapcsoltam be, mióta megvan a doboz. Ezen megy DVD, MP3, DiVX, Quake2 hálóban, Morrowind, van Halo, ,van benne hálózati csatoló, mentési lehetőség vincsire, modchip megoldott, játékok a vincsiről indithatóak, soroljam, eredeti lemezekről készíthetsz mentést, soroljam ?

    PS2 : van ICO, GT3, stb, kompatibilis a régi PSX-el, több játék van rá (persze nem mind jó itt sem)
  • Deadman
    #3
    Ráadásul XBOX-ot már 68-ért kapsz boltban.
  • CSOCSO
    #4
    ps2!!!!!!!!
  • Deadman
    #7
    XMS
  • CSOCSO
    #8
    ez fura hogy a gc-t igy veszed a szádra...
    no mindegy tőlem legyen..de itt nincs szó GC ről... x ről meg ps2 ről van szó.. inkább ps2.... nincs rá oylan szép gamez mint az x re.. de 10 szer annyi gamez 8 lehet hogy 10 szer igénytelenebbek is) de lehet másolni... és 2 szer kissebb/könyebb mint az x...
  • Deadman
    #9
    Csocso : a méret nem itt számít
  • Blasta
    #11
    Ez a kérdés elfért volna bármelyik konzol topikban....
    Attól még XBOX of kóz!!!!!
  • Rincewind
    #12
    Box, ha már muszály... :)
  • CSOCSO
    #13
    bazzeg... mindegy nekem 8 mit veszel...
  • ballor
    #14
    az X viszi az írott CDket?
  • Deadman
    #15
    CDRW-t szinte biztos, de ráraksz egy PC-s DVD olvasót, azt annyi. Y áramelosztó a vinyóra, Ide kábel a slave-re állított DVD-re, annyi a kényelmetlenség, hogy az ejectet meg kell nyomni a box-on és a DVD-n is, illetve így a gyári játékok nem mennek (olyankor visszadugod a benne lévő Thomsonra).
  • ballor
    #16
    akkor a Xbe bele lehet nyúlni? esetleg vinyó is cserélhető benne? vinyóról nem futnak a gamék? Xbox ISOkat lehet valahonnan tölteni?
  • Deadman
    #17
    www.xperience.hu fórumban minden leírtam, nem akarom mégegyszer :(
  • ballor
    #18
    okés, megnézem ott! Addig is THX!
  • Rincewind
    #20
    Én kiscsillagom semmit, max. GBA-t! :)
  • AMD rula
    #21
    1 értelmüen Xbox
  • CSOCSO
    #22
    tedd azt:)
  • GAMECUBE
    #23
    Egyiksem a hulye temainditot meg fejbe kell csapni hogy kihagyta a GCt:)
  • GAMECUBE
    #24
    Egyebkent Cheapboynal tudsz bovebb infokat szerezni:
    [email protected]

    O a Boxot ajanlja mert jobban meg lehet chippezni nem akkora macera.
    Van is nala eppen egy szepen beenigmazott vadiuj hibatlanul mukodo Xbox.
  • GAMECUBE
    #25
    CHEAPBOY:
    Kiscsillag:)

    GBAcskat mikor veszel?:P
    GOlden Sunt is tudtam felrerakni ha koll:P
  • Rincewind
    #26
    Szasz neked is! :D
    Amúgy passz... :/
    De ilyen EOB meg Spiralstone szintű játékok kijövetele eléggé meg fogja gyorsítani az tuti, de jelenleg nincs rá keret... :(
  • FREAK
    #27
    bazeg, ilyen fasz topikot.....
  • CHEAPBOY
    #28
    odaadom en ingyé is csak vigyed bazz, addig is majd surget a bulee hogy mar nalad van na?:P
  • Rincewind
    #29
    Mi van? :)
  • Sir Quno Jedi
    #30
    P S 2
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Indoklás: P S 2 RULEZ
  • Sir Quno Jedi
    #33
    én igen ;-(
  • FREAK
    #34
    hülyegyerek, ilyen témának a következő okoból faszság topikot nyitni:


    1. van már ilyen, több tucat
    2. megkérdezed bármelyik komolyabb hardveres topikban, és válaszolnak
    3. "melyiket érdemes mostanság beszerezni?" ilyen hülye kérdésre úgysem kap senki értelmes választ....

    szal ez egy fasz topik, te meg egy görcs vagy

    lazíts
  • Sir Quno Jedi
    #35
    ;-)))
  • Rincewind
    #36
    ;D
  • Deadman
    #38
    Sipi : teljesen mindegy nekik, hová írnak, csak irogathassanak, mert csak igy figyel rájuk valaki. Szerintem ne vedd őket észre, oszt kész.
  • Deadman
    #39
    Egyébként Enigmah-t nem ajánlom, főleg nem TSOP flash-hez. Az Enigmah nem full BIOS, csak kiegészítés, ha valami elqródik,, nem indul többé a doboz, csak Xtenderrel, vagy Evo-X-al.
  • FREAK
    #40
    "lehet, hogy lazább vagyok, mint te"


    Ja, tök lazán beszóltál :)
  • FREAK
    #42
    na nézzük

    1. XBOX - 91 találat
    PS2 - 31 találat
    Playstation 2 - 22 találat

    Namármost ezek csak azok a topikok, amiknek a címében szerepel valamelyik szó.... Ezektől függetlenül benézel bármelyik topikba, és felteszed a kérdést, meglepő módon UGYANAZOK AZ EMBEREK fognak válaszolni, akik ide is írtak... Jó, mi??? És ez még semmi!!


    2. Már miért ne lennének??? Az ottaniak felének van konzolja, vagy legalábbis ugyanúgy vágja a témát, mint bárki...


    3. Ez egy iszonyat hülye kérdés. Mi az hogy "érdemes"?? Mégis milyen szempontból?? Anyagilag?? Halott kérdés.... Játékkínálat?? Grafika?? Extrák??? Vagy mi a cél??? Ez egy silány, hiányos, hülye kérdés, semmiképpen nem lehet rá egyértelmű választ adni. Közölje a srác, hogy mik az igényei, és kap rendes választ.


    És elugatom még 1x: NEM kell új topikot nyitni, ha valaki elfingja magát, bármelyikben lehet kérdezni, ugyanazok írnak oda is....
  • FREAK
    #43
    tévedsz, mert nem teljesen mindegy.... kurva unalmas naponta kerülgetni az új, de már halott topikokat....

    persze te 500 hozzászólással ezt nem nagyon érzed át, de vannak akik egész nap irkálnak, és érdekes módon 2-3 topikban mindent meg tudnak beszélni.....


    az ilyen topikok csak gyűlnek, és süllyednek, mert valaki lusta volt kicsit utánaolvasni a problémájának....
  • CHEAPBOY
    #45
    Irj mailt elmagyarazom.
  • CHEAPBOY
    #46
    Szeretnel ps2ot vagy Xboxot venni?:)
  • FREAK
    #47
    nem én kezdtem, de fújhatjuk..... csak üzenem a topik nyitójának, hogy előbb nézzen körül, ezt a témát más topikokban ezerszer csontig rágták, eredmény nélkül, de legalább sok az info
  • Deadman
    #48
    Akkor legközelebb kérünk Tőled engedélyt OH Tisztelt Maruhuána új topic nyitására, nehogy túl sokat kelljen scrolloznod befüvezve.