41
minden ami a tour-al kapcslatos
  • Fat-R
    #1
    mit szoltok Bodrogi Laci mai szerepléséhez ???
    a 99 helyröl a 34-re jött ma fel.

  • Hangianix
    #2
    Lehet abban bizni, hogy az idofutamokon tovabbra is olyan eredmenyt er el, hogy bentmaradjon az elso 50-ben.
  • Fat-R
    #3
    milyen teljesít a hegyeken ??
    mert ha jol akkor biztos az 50-ben van a végén
  • Fat-R
    #4
    nem milyen hanem mit
  • Ramore
    #5
    Sajnos nem hegyimenő, hanem országúti időfutamokra specializálódott bringás, ha jól tudom. Le a kalappal elötte! Azon kevés magyar sportolók egyike, akinek tényleg drukkolok!
  • Efreet
    #6
    gyáá Bodrogi :o) megmutatta, hogy igazán profi időfutamos :)
    jól fog menni máshol is, de mivel az elsődleges feladata a felvezetés, a "rendes" napokon nem fog a sprinterekkel vagy a hegyimenőkkel együtt hajrázni. ezzel az 5. legjobb idővel viszont igencsak felsrófolta az árfolyamát.
  • Efreet
    #7
    "Az elején is jó iramban haladtam, de elég nagy szembeszél fújt. A táv második felében aztán ideális idő lett, és teljes erővel nyomhattam a pedált. Ami számomra kedvező lehet, hogy 15 óra után feltámadt a szél. Szeretnék a legjobb tíz között végezni. Nem izgulok, mert ennél jobbat ma nem tudtam volna elérni" - értékelte a szakaszt MTI-nek a célba érkezés után.
  • Hangianix
    #8
    Es ha a vasarnapi bukas utan nem var a spanyol kollegara hiaba (ugylatszik, ahogy a Mapei kilep a sportbol, ugy a profizmusuk is oda lett) akkor kb. a 70. helyrol indult volna.
  • Efreet
    #9
    és most a 34. helyett mondjuk 20... viszont másképp fúj neki a szél, stb... neki az volt a dolga, hogy a sprintert mindenek előtt segítse, és pont. ezt pedig megtette.
  • Fat-R
    #10
    azért remélem hogy a végén benne lesz az első 30-ban

  • Lteebee
    #11
    Kivi vagyok, hogy bírja az emelkedőket, meg a lejtőket.

    Ott szoktak kirepülni a kanyarokban?
  • Efreet
    #12
    beszéltek vele... alapvetően időfutamos, de úgy érzi, jól fogja bírni a hegyeket. persze nem lesz az élen, de nem fog leszakadni...
  • Efreet
    #13
    és igen, ott szoktak elszállni 1-1 80 körüli tempónál vett kanyarban :( nagyon csúnya dolog
  • Fat-R
    #14
    csak szólok hogy fél óra mulva kezdődik
  • Coine
    #15
    Iszonyúan unalmas ezt nézni, de azért hajrá Bodrogi Lacc.
    Első magyar, aki indul túr dö flancon.
  • Hangianix
    #16
    Jol ment neki. 38 a szakaszon es osszetettben is.
  • Efreet
    #17
    nézni... hallgatni kell mellé a kommentátorpárost, meg a tájat figyelni... úgy pedig máris tuti.

    ma jön az első nagyhegyi szakasz, pápá sprinterek! :o)
  • Hangianix
    #18
    miert pa? Armstrong is idofutammeno es 2x nyert es most is konnyen myerhet...
  • Efreet
    #19
    Armstrong mindenes (mint anno Merckx). amúgy az időfutamos és a sprinter nem ugyanaz. (lásd egyenkénti indítás, és a zöldtrikó 110+. helyre befutása...)
  • Hangianix
    #20
    tudom, a sprinterek, akik utaznak, majd a vegen megnyomjak. Armstrongnak az az erossege, hogy uyan nem mindenes, de az egyik legjobb idofutammeno, ennek ellenere nagyon jo atlagot megy a tobbi terepen.
  • Fat-R
    #21
    bocs de armstrong 3x nyert 1999,2000,2001 és ha minden jol megy akkor 2002 is
  • Hangianix
    #22
    ok :D csak azt akartam mondani, hogy nem hegyimenok nyernek. lasd Virenque (vagy hogy irjak)
    Tavaly nem figyeltem a Tourt, legalabb nagy csataban nyert?
  • Efreet
    #23
    télleg 3x nyert már...
    azt nyilatkozta (Armstrong) hogy ma még nem fog hajtani, hanem csak nyugodtan halad, és figyeli a társaságot... ez persze nem jelenti azt, hogy nem kezd el már most tarolgatni...
  • Efreet
    #24
    2001 nagy csata volt :) időfutamon rávert több mint 1 percet Ullrich-ra, aztán a hegyeket nagyon uralta... most majd kiderül, szakértők szerint (pff...) nincs akkora formában. meg eddig az időfutamot is megnyerte, amikor a tour-t :) most csak második lett...
  • Fat-R
    #25
    az elég durva volt tavaly amikor nagyban hajtanak szökevények közt volt armstrong meg ullrich is aztán az utolsó hegy eleje fele armstrong hátranéz ullrichra látszik hogy ullrich már kurva fáradt armstrong meg mintha egy motor húzná felfel elindult és megnyerte a futamot

    de az is elég durva volt mikor ullrich egyenesen belehajtott az árokba majd csak annyit lehetett látni hogy átbukfencezik a keróján és fejjel előre bereborul....persze armstrong sportszerüen megvárta
  • Fat-R
    #26
    armstrong ugy nézett ullrichra hogy kb ezt lehetett leolvasni : bazz már elfáradtál és még te akarsz tourt nyerni gyenge vagy te még hozzám képest na cső én leléptem.

    ARMSTRONG RULZ
  • Efreet
    #27
    brutális a mai terep... Bodrogi szökésben :)
  • Fat-R
    #28
    hehe akkor nézd meg a holnapi szakaszt 7 órás közvetités lesz
  • Efreet
    #29
    jövő szerda lesz állítólag a nagy pusztítás...
  • TTom77
    #30
    Mi van Bodrogival?
    Még mindig szökésben, vagy már lemaradt??
  • Efreet
    #31
    beérték már majdnem mindegyiküket... gyilkos terep
  • Efreet
    #32
    aktívan mutatják Bodrogit... próbál nem leszakadni, nagyon kifulladt...
  • Lteebee
    #33
    Mondjad, mondjad!
  • Efreet
    #34
    nemközvetítek :o)

    mennek le a lejtőn, potyognak rendesen... fogynak a bringák
  • Efreet
    #35
    Armstrongék megmutatták megint... rávertek mindenkire rendesen...
  • Fat-R
    #36
    na Armstrong megint megnyerte a Tourt
  • Efreet
    #37
    ha nem történik vele valami nagyonrossz, akkor úgy néz ki igen... bár ez csak az első hegy volt.
  • Rozsomák
    #38
    Éljen Bodrogi Laci aki ma megmutatta a világnak hogy ő az egyik legjobb időfutam menő
    a mai egyenkénti időfutamot a 3. helyen fejezte be Armsrtong és Rumsas mögött

    Gtatulálunk
  • Efreet
    #39
    Bodrogi RULZ!!!!!!!!
    nagggggyon profin ment. összetettben a 62. hely környékén fejezi be élete első Tour-ját.
  • Ramore
    #41
    Bodrogi ATOMÁSZ, egyszer talán benne lehet a top10-ben, Knézycsaládot a pokolba kívánom!