43
MSI KT3 Ultra
  • Nepper
    #1
    Megéri megvenni?
  • Hangianix
    #2
    Nekem ilyen van, szerintem igen, az asus-os topicban van a link hozza.
  • Nepper
    #3
    Milyen procit használsz hozzá,mekkorát? És mennyiért vetted?
  • Hangianix
    #4
    1700+ -os hasznalok. Pontos arat nem tudok, de ugy 33+Afa korul lehetett. (+/- 1.500 ft)
  • Nepper
    #5
    Ha tudsz légysz írj pár dolgot az alaplapról(húzhatóság, meg ilyenek)
  • Hangianix
    #6
    hat kemeny 4 napja van meg a gep es meg semmit nem garazdalkodtam rajta. :-(
  • Silent
    #7
    nem jársz vele rosszul....
    tuningolni lehet ha a ramod+ proci birja
    vedd meg nyugott szívvel
  • Nepper
    #8
    hát ha prociról van szó 1600as Athlon lenne benne, RAm meg 192! Ez így elég?
  • Hangianix
    #9
    SDRAM nem megy bele, tehat a 192 mb rammal lesznek gondok, mert en csak 256-osrol tudok, de lehet hogy van 128-as is.
  • Nepper
    #10
    256 SDRAM mennyibe kerűl?
  • Nepper
    #11
    Ja bocs férrenéztem, aztolvastam SDRAM megy bele...! Szóval akkor a régi ramjaim jók bele? És az 1600as Athlonnal nem lessz baj?
  • Nepper
    #12
  • Nepper
    #13
    Amugy a boltba már megvizsgáltam közelebbről! A tied is piros?
  • Anee
    #14
    Olvass már teszteket erről a lapról veszettül halvány.Egy KR7A 266-os rammal teljesít úgy mint ez...Az ára amúgy a csupasz verziónak 17 ropi...
    Inkább ASUS-t vagy GigaByteot vegyél
    Olvasd el mondjuk a Tomshardweres tesztet....
  • DEx-
    #15
    Nekem is ilyen van, nagyon siráy lap!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    Tomshardware---->>>> Átbaszás akárhonnan nézzük. Rohadt inteles banda :DDDDD
  • Petyus_
    #17
    Én is ilyet akartam, mert MSI rulez (piros nyák :D), de utána egy K7T266 Pro2 mellett döntöttem, mert rábeszéltek, hogy megbízhatóbb. :) Ebből a Pro2a változat mát tud ATA-133-at is, a DDR sebességkülönbség meg nem ér annyit (árban kb. ugyanannyi egyébként). VIA chipsetben meg aminek nincs a neve mögött 'A' az gázos szokott lenni, szal... :)
  • Nepper
    #18
    Mondjuk, a KT3 Ultra jobb választás lett volna dehát tetudod
  • Nepper
    #19
    ezt hogyérted hogy nincs neve mögött A?
  • Nepper
    #20
    amugy az MSI KT3 Ultra tudja az ATA133-at?
  • Petyus_
    #21
    Persze, tudja. Szerintem az MSI mindenképpen jó választás, döntsd el a K7T266 Pro2A és a K7T266 Pro2RU, és KT3 Ultra között, hogy melyiket szeresd. Én azért ajánlottam a 266Pro2-t, mert jók a tapasztalataim, és a neten is dícsérték sokan, a KT3Ultrát nem ismerem, de nem lehet rossz. :)

    Az A betűt csak viccből írtam, pl. VIA KT266 nem volt olyan jó, mint a KT266A. :)
  • Nepper
    #22
    Én a KT3 Ultrát választom, sok jót hallottam róla, és nagyon megbízható(mint az összes MSI)
  • Petyus_
    #23
    Mondom, biztos nem jársz vele rosszul! :)
  • Anee
    #24
    Jó.Anantech is lehúzta az alaplapot csak a rászerelt extrák mentették meg
    GameStarban is utolsó lett.....
  • Nepper
    #25
    Látom te nagyon lenézed ezt az alaplapot
  • Anee
    #26
    mivel nekem is MSI lapom van s tele van a pöcsöm vele így tényleg lenézem az MSI lapokat
    Rá van irva az enyémre hogy Support XP2000+ azt egy lófaszt legnagyobb szorzó 12...
    De ez TÉNYLEG harmatgyenge
    Meg szerintem 5-6 teszt már nem téved
  • Petyus_
    #27
    Milyen MSI lapod van? Egyébként én nem láttam, hogy lehűzták volna bármelyik MSI-t, jó, "csak 5 PCI slot van vazz", meg ilyen szintű dolgok voltak... egyébként annyira szubjektív, szuerintem Abit, MSI, ASUS, Soltek, stb. vannak olyan jó gyártók, hogy azonos chipsetes lapoknál a feature-ök/ár alapján válassz, teljesítményben, megbízhatóságabn nem hiszem, hogy egetverő különbség lenne.

    Vagy igen?
  • Nepper
    #28
    És ezt a legnagyobb szorzót mire értetted?
  • Anee
    #29
    K7T Turbo
    arra azért kiváncsi lennék hogy támogat ez a lap egy 1400-es 200FSB-s Athlont..
    Hát nemtudom azért a 6 PCI nem árt...nekem egy alapból elment a VGA hűtés miatt s már csak egy üres van.
    Emellett a DIMM-AGP szerelhetőség sem egy szuper az újabb MSI lapoknál.
    Az végülis jó hogy avn USB kivezetés rakatszám de minek..
    Anandtech tesztből is látható hogy a raid sem egy fasza rajta...
    Ennyiért árban már van ASUS A7V333 vagy GigaByte 7VRXP, Nameg EPOX
    Arra értettem a szorzót hogy 12.5*133 lenne a 2000+os órajele ugyebár...s ez a max ha duron ha athlon van benne..
    De felőlem megveheted SOKKAL jobb is van
  • Petyus_
    #30
    KT3 Ultra - nincs is RAID... az az Ultra ARU, nem? PCI slot - nem árt, de mindenki döntse el mire van szüksége. :)

    K7T Turbo: BIOS flash-el elvileg mehet bele 2000+, nem?
  • Anee
    #31
    kb fél hónapos BIOS van benne de baszik támogatni...pedig nyitott a szorzóm..ááá
    Jha hogy csupaszról beszélsz..
    az látod már 17 ropiért még lehet hogy meg is éri
  • Petyus_
    #32
    Hát ha nem kell neki a RAID, akkor szerintem is ez a legjobb vétel. Viszont ebben van on-board 5.1 sound. :) Az UltraARu van kb. egy árban az ASUS-szal, de ASUS azért drágább.

    Az 2000+-t nem tudom, nézd meg az msi.com.tw-on a BIOSokat. Vagy nyomass rá egy Live Update-et. :)
  • Nepper
    #33
    Egy Athlon XP1800+t elvisz a KT3 Ultra?
  • Petyus_
    #34
    Persze. :)
  • Anee
    #35
    ha nem 6/30adikai lenne a bios s nem félévente jelenne meg akkor végrehajtanám ezt a procedúrát
    Hát egy KR7A 266-os rammal is csak picit lassabb...
  • Nepper
    #36
    A msotani legjobb vétel az MSI-k közül melyik lap lenne?
  • Anee
    #37
    mért MSI-t akarsz venni?
  • Nepper
    #38
    Miért milyet vegyek?tán egy ASUS A7V333-at?amugy ebben a fórumban csak tőled hallottik hogy szar
  • Nepper
    #39
    Hányadik GameStar-ban olvastad?
  • Petyus_
    #40
    Szerintem nem éri meg az ASUS az árkülönbözetet, mire akarod használni? Gondolom RAID meg 6 PCI slot nem kell annyira, az XP-t nem akarod tuningolni se... szerintem simán az MSI a legjobb vétel az ár/teljesítmény mutatók alapján. De vehetsz Solteket is, Abitot is, nem hiszem, hogy olyan nagy különbség lenne.