39
Vélemények, kritikák...
  • Punker
    #1
    Isten hozta őrnagyúr a legnagyobb!!!
    Meg a Tanu !!!!!
  • Punker
    #4
    hát igen ez mind alapfilm :))
  • Dynamic
    #5
    Ötvös Csöpi sorozat(az újat kivéve)
    Cserhalmi,Eperjes,Koltai,Kern filmek nagyon büntetnek.De csak a 90-es évekig.Azután és azóta szinte nincs is jó magyar film.Az új magyar filmek, főleg a nagy klasszikus sorozatok(Linda,Ötvös Csöpi,Szerelem első vérig) folytatásai iszonyat bukások.
  • Efreet
    #6
    tegnap este volt Legényanya :o) Béláim! Gondolkodjunk...
  • Dynamic
    #7
    Tegnap este volt a Pogány madonna is:))
  • VinylToy #8
    Szombaton meg a Zimmer Feri!

    Az is mekkora!

  • Efreet
    #9
    ZF elég gyenguci szerintem...
  • Efreet
    #11
    Egészséges erotika egyike a legjobbaknak.
    de a toplistán ott van a Legényanya, a Vattatyúk, a Citromdisznó, a Roncsfilm... plusz Szőke elvtárs további remekművei :o)
    Indul a bakterház (most készül a folytatás)
  • Jano
    #12
    Roncsfilm, Bakterház, Csapd le, Erotika, régi nyári gyerekfilmek (le a tornacipővel!), Öcsi-sorozat...
  • Lteebee
    #13
    Béla! Én vagyok!
  • Laalee
    #14
    a koltai mostani filmjei is mind jok, pl a csocso nekem bejött nagyon
  • Laalee
    #15
    marmint a film, nem a mi tsotsonk a forumrol :D
  • Coine
    #16
    újak közül Valami Amerika bejön.
  • Kilgore_Trouth
    #17
    Javaslom figyelmetekbe a Programok beszerzese forumban a ***MAGYAR FILMEK*** topicot...
    bye
  • CSOCSO
    #18
    mindjárt kezdődik valami magyar film!!!
  • CSOCSO
    #19
    kösz:)))
  • balee
    #20
    Sziasztok!A Csocsó és a Csapd le csacsi letölthető valahonnan?Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.
  • Dynamic
    #21
    UP!
    Még mindég szeressük a magyar filmeket.Nem tudja valaki, hogy mikor adják a Filmmúzeumon az Európa kempinget(Badár Sándor, Szőke A.)?
  • O0D:
    #22
    A mohácsi vészről tudtok valamit? jó film???
    a filmszemlén bemutatták már, de csak hétvégén fogom megnézni.
  • Aiyyo
    #23
    A Mohácsi Vész jó! Legalább is annak aki szereti a Jancsó filmeket. Valamivel összeszedettebb mint az előző részek kevesebb benne az improvizáció és egyszerű halandó számára is érthető :)
  • RangeR
    #24
    fideszék idejében szó volt róla, hogy minden évben jön egy nagyszabású történelmi film, mint a Hídember volt. Mátyás királyról lett volna a következő. Aztán, ahogy ment a fidesz és jött a meggyesi, ment ez a film is a levesbe. Vagy azért ,lassabb tempóban, fű alatt készülget? Nem tudja valaki? Mert érdekelne!
  • Punker
    #25
    jó kérdés, nem tudni róla semmit azóta
  • frodó néni
    #26
    nem tudjátok mikor lessz az üvegtigris 2?
  • fifi
    #27
    Nekem a Nexxt is tetszett, hogy egy komolyabb filmet is említsünk már...
  • Dynamic
    #28
    Az ötödik pecsét most az M2-n.
    Nagyon nagy film, hatalmas színészi alakítások(dráma).
  • Gladiator
    #29
    Voltam nemreg Thaifoldon nyaralni. Reggel felkelek, bekapcsolom a tevet es mi megy eppen a thai adon? Szabo Istvan Csodalaton Juliaja. Sajna nem volt idom megnezni:(
  • mod
    #30
    A tizedes meg a többiek!
  • Gladiator
    #31
    es ez most mi? kedvenc filmed? legszarabb magyar film szerinted? vagy csak siman azt kerdezed honnet lehetne letolteni?
  • B0B0
    #32
    Kimaradtak az itteni szórásból:
    Csinibaba
    Sose Halunk Meg
    Dögkeselyű
    Eldorádó
    Tanú 1
  • Pheaper
    #33
    tanu(Y)
    üvegtigris 1-2
  • B0B0
    #34
    Üvegtigris 2 erőltetett
  • OPeti
    #35
    sziasztok,

    Egyszer élünk c. film. Ezzel kapcs. nem tud vki vmi linket adni? mármint letöltési v vmi. Én sehol nem találom, csodálkoznék ha vki megtalálná. Ez a film azért lenne fontos nekem mert muter szülőfalujában játszódik!
  • umakönnye
    #36
    Tegnap néztem meg a Liliomfit (Makk Károly), és őszintén szólva először vegyes érzelmeket keltett bennem. Ez a rokokós életérzés kicsit távol áll tőlem, de aztán kezdtem érteni, hogy a 19. századi társadalmi viszonyokat próbálta megragadni (no meg ez egy 19. századi színdarab, szóval hozott anyag). Más a helyzet a Ház a sziklák alatt című filmmel, nagy hatással volt rám, a karakterek lélektanilag pontos ábrázolása zseniális. Szóval megéri megnézni mindegyiket...
  • Vlala #37
    Nemrég láttam a Legényanya c. filmet (Rátót).
    Volt több "kevesebbet vártam tőle" típusú film is, mostanában, amin hatalmasat fetrengtem, az a Konyec volt.
  • Verseghy
    #38
    Miért szarok a magyar filmek?
    Miért szól a legtöbb magyar film a kis falukról és az ott lakó alkoholistákról?
    Miért kell az össze humoros szarnak erőltetettnek lennie?
    Miért nem tudnak a magyarok filmet csinálni?
    (tisztelet az egykét kivételnek)
  • Vlala #39
    1: "Azért sz.r ez az egész világ, mert Ti, emberek, sz.rok vagytok" /Beatrice/
    2: Ezt cáfolnám, több pestes film van, mint alkesz.
    3: Nem kell, és nem is az. Jó, nem a szőkekapitányos "hocset bity kasszasiker"-eket kell nézni, annál egy másnapos reggel is jobbat lehet csnálni.
    4: Tudnak. Tudtak.

    1-4 összefoglalva: Sajnos mostanában Magyarországon a filmgyártásban is, mint mindenben, állati sok a kontár, mert akinek itt pénze van, az hirtelen mindenhez ért.