14
Szal...
  • Sephi
    #1
    Sziasztok. Az a bajom hogy mutkor volt valami hiba a XP-embe hogy a mar fent levo Office-hoz akart meg valamit telepiteni de nem talta. En nem tudtam mi az de asztan letelepitettem mert felidegesitett az a folytonos hiba jel. De amikor ujra akartam telepiteni akkor ilyet szol hogy could not find Office1.cab vagy valami ilyesmi. Dea office CD nincs is ilyesmi:*(

    Micsinajak? akarmilyen Office XP cd et berakok ugyanez a hiba!
  • TomBond
    #2
    Ilyen problámám nekem is volt hogy a szeretett windozunk nem látta az Office1.cab fájlt (pedig a CD-n - esetleg rejtve - de ott van!!! ).
    Én akkor úgy oldottam meg a dolgot hogy a CD teljes tartalmát a winyora másoltam és onnan telepítettem.
    Később pedig jött az újratelepítés (a windozé természetesen) és azóta nem csinált ilyet, hogy akkor is miért máig sem értem!
  • Sephi
    #3
    Hmm de ha en ramasolom a winyora akkor megh aszogya hogy source corrupted vagy mi es megint kilep./.
  • Sephi
    #5
    Hat mondjuk itt szo nem volt Win98-rol:)
    De aze kosz
  • pascal
    #6
    Microsoft termák.. az OfficeXP csak a nevében XP mivel még a winxp kijövetele előtt megjelent (jóval!) szóval a 9x es rendszereken idgesítőek a már xp stílusú menük de xpben meg a 9x es görgetősávoktól vagyok ki :) Jah és az oldalbeállítás panelon fel van cserélve az álló/fekvő képe a magyarban jah és az sp1 NEM javítja :)
  • Lalo
    #7
    Évek óta rendszeresen használom az éppen soron következő Office változatokat. Szerintem még mindig a 97-es a legjobb. A 2000 és az XP csak foltozásokon esett át és kitaláltak egy sor "semmiértelmehülyeséget", hogy súlyos tizezreket lehessen fizetni érte. Aki akar egy stabil és jól müködő, gyors és nem idegesítő office változatot, az használja nyugodtan a 97-et!
    Üdv, Lalo
  • Roll
    #8
    Volt már valakinek olyan, hogy Outlook olyat írt ki hogy az objektumfelület nincs regisztrálva???
    Megírom a levelet (word mint levélszerkesztő) aztán küldés gombnál ezt a hibát írja.
    2 éve ment jól, hozzá se nyúltam. Office-t leszedtem, most újra raktam de a hiba maradt.

    Ötlet??
  • atomfal
    #9
    Az outlookon belül eszközök/beállítások/levélformátum és itt van egy olya, hogy "A Microsoft Office 2003 használata az e-mailek szerkesztéséhez" nah ez ne legyen kipipálva!! És mükszik is!!:P
  • pgabor22
    #10
    Nekem is ugyanez a problemam, de nem lehet ugy megoldani, hogy a Word-t tovabbra is tudjam hasznalni az emailek irasahoz?Elore is koszonom
  • okap
    #11
    Üdv!

    Ugyanezen nyűggel küszködtem
    A prohardveren feltett kérdésemre kaptam megoldást, két parancssor:
    regsvr32 %windir%\system32\ole32.dll
    regsvr32 %windir%\system32\msrdo20.dll
    futtasd le mindkettőt (start menű futtatás)
    azóta minden oké.
  • pgabor22
    #12
    szia Okap!

    Nagyon koszonom a segitseget, SIKERULT es MUKODIK!!!!!! ezzel nagyon sokat segitettel! meg egyszer koszonom!!!!!
  • kdandras
    #13
    ok, kösz, nekem is bejött a tanácsotok. DE! ki tudja megmondani, h mi okozza ezt? mi felejt el, és mit???
    kösz még1x, üdv Kdandras
  • Palika1989
    #14
    Nagyon köszönöm én is!!!! :)