39
WC3 online stratégiai fórum
  • Gábor
    #1
    Azért nyitottam meg ezt a topicot, mert szerintem nem vagyok egyedül azzal,hogy a barnuson csúnyán kikapok egy baszott nagy létszámú seregtől,amikor még éppen hogy csak felhúztam vmi védelmet. Szóval a hozzászólóktól kezdeti bázis építő stratégiákat szeretnék, ill. bármi nemü észrevételt az online játékkal kapcsolatban,ill seregkombinációkat, egyszóval bármit, ami a barnuson való játékkal kapcsolatos.
    [Lámák légyszíves osszátok meg velem azt a stratégiát amivel összedobtátok azt a hordát:))]
  • Lacc
    #2
    Én úgy vettem észre hogy meg kell figyelned az ellenfeledet, milyen egységeket gyárt mert minden egységnek megvan a maga ellenszere. Eddig én úgy láttam hogy majdnem mindenki egyfajtára specializálódik pl. harcos, íjász, légi, és ezekre építi a taktikáját is.
  • Gábor
    #3
    Na igen, de mikor már látom az egységeit, akkor van a baj:))
    Én akkor még gyerekcipőben vagyok:(
    Béna vagyok, de hódítani akarko:D
  • Rincewind
    #4
    Ebben van valami...
    De akkor mostmár csakazért se ugyanazokat gyártom, mikor ellened játszok :DD
  • Lacc
    #5
    Neked meg csak szerencséd volt mert nem tudtam hogy kell átmenni azokra a szigetekre ahol sunyítottál! :DD
  • Lacc
    #6
    Pedig hülye voltam mert külső forrásból megtudhattam volna hogy a zeppelinnel lehet.
  • Gábor
    #8
    Hasznos tanácsok, majd megszívlelem őket! Egyébként, ha érdekel vkit, www.war3center.com -on találtam a legnagyobb stratégiagyűjteményt eddig. Sok köztük még bétás megállapítás, tehát az illetőknet szvsz lehet már "némi" tapasztalatuk:)
  • Gábor
    #10
    Online játékról beszélünk: értsd homo sapiens vs homo sapiens:))
  • RangeR
    #11
    Nagyon gyenge tektika,aki normálisan akar csatázni,isten óvja,hogy megfogadja! Egysterre 1 unitot támadni...na akkor 20 embereddel kerülgesd az egy db egységemet,amíg hozzáfér a legutólsó is.De persze addigra első sem lesz,nehogy legutolsó:))
    Ki határozza meg,hogy ki a kezdő? Szerintem te az lehetsz ezzel az "egy egységet támadj" tanáccsal,tehát hogy adhatsz más kezdőknek ilyen tanácsot? Rögtön teleportálj nyugodtan a társadhoz,főleg,ha elterelő hadművelet volt,pont ezzel a célzattal.Ész nélkül azonnal teleportálj! Lehetőleg egy hőssel,és akkor már biztos nem érkezel vissza,mert addigra csak égő deszkákat találsz a városod helyén!
  • Gábor
    #12
    Ezt a segítség nyújtási problémát saját bőrömön tapasztaltam tegnap 4v4....
    Mondjuk, ha megmarad a seregem,akkor sem lett volna esélyem a védelemre, annyira beszoptuk.
  • Rincewind
    #14
    Hát pedig tapasztalatom szerint érdemes ráküldeni sok embert egy unitra, mert úgy sokkal hamarabb kifingik és ezáltal egyel kevesebb ellenfél fog visszaütni.
  • Lacc
    #15
    Én úgy szoktam cskánlni hogy 6-7 emberes kissebb csapatokat rakok a számokra, és egy-egy ilyen kis scsapattal támadok egy enemyt. Emelett még vannak a gyógyító meg support egységek pl. katapultok.
  • Rincewind
    #16
    Na így csinálom én is.
  • Gábor
    #17
    Átfogó stratégiája senkinek nincs, amit megoszthatna másokkal?
  • Coine
    #19
    nekem volt stratégiám, de most már szart se ér, mert nekem vége a multinak.
    barnus 1.01 lett, Kalizni meg nem fogok.
  • Gábor
    #20
    Nekem is vége egy időre a multinak, amíg nem találom meg a neten a clone cd-s verziót:) Coine ha megtaláltam értesítelek, oks? Ha te találnád meg előbb, akkor plz dobj egy mailt.
  • RangeR
    #21
    Mi bajod a kalival?Tök ingyen megy a regisztráció,mindig van játékos.
  • Gábor
    #22
    A sima topicban van egy ftp link, csak kár,hogy halvány lila gőzöm sincs, hogyan kell ezt beírni a bulletproof ftp-be:(
  • Rincewind
    #23
    Na ok, ki szokott a hullákkal játszani? Szerintetek mi a nyarő strat. velük???
  • Rincewind
    #25
    De most komolyan! Különösen az érdekelne, ami az zöldbőrűek ellen beválik...
  • Lacc
    #26
    Most már biztos elverlek, felesleges itt ilyen-olyan taktikákatbeszerezned
  • Lacc
    #27
    Sorry hogy egybe van, merül az elem a keyborardba :D
  • Rincewind
    #28
    Hiába reménykedsz! Így is úgy is elverlek, csak időt próbálom csökkenteni! :D
  • Rincewind
    #29
    Mikor csinálsz már nekem logót?
  • Lacc
    #30
    Majd gyere fel Icq-ra van néhány változás a War3 multiban. És különben is csak azért vertél el háromszor mert hagytalak és most azt hiszed hogy simán megversz megint, lebecsülsz és elverlek zsinórban ötször :DDD
    Logót meg mindjárt kapsz. :))
  • Rincewind
    #31
    Máralig várom a logóm, jujj, de izgatott vagyok! :D
  • Rincewind
    #32
    Jól van, de én most egy ideig nem hiszem, hogy fogok játszani... :)
  • Lacc
    #33
    Azaz hogy majd később.
  • Lacc
    #34
    Majd megkapod este :D
  • Rincewind
    #35
  • Lacc
    #36
    Készen van az új logom nekem is :DD
  • Rincewind
    #37
    Én majd holnap leplezem le! :))
  • Rincewind
    #38
    Hát bazz, megint sikerült bebizonyítanod, hogy igazi őstehetség vagy!!! :))))
  • Lacc
    #39
    Olyan mintha graffity lenne :DD