447
GU es hasonlo, progressive/trance albumok lelohelyet keresem
  • Mayday
    #1
    Hi All,

    Olyan helyet keresek, ahol fenn vannak GU albumok, a regebbieket keresem, 1-10-ig. (11-tol felfele megvan). Mas hasonszoru zenek is erdekelnek, minden mennyisegben. Kimelt prioritas: Steve Lawler: Lights Out
  • Lantee
    #2
    Heh...ezzel nem vagy egyedül! Tudod hány helyre irtam már be ezt a kérést?? Nehéz ügy, mert ez igényes zene, és az ilyet csak nagyon kevesen kedvelik, és még többen akarják megosztani másokkal! Nade!

    Ha van hely, ahova fel tudom rakni, akkor nekem megvan a GU001, GU004, GU007, GU009 - meg a Nick Warren - Amsterdam. Az nem tudom hányas, de otthon meg tudom nézni!

    Üdv: Lantee
  • Lantee
    #3
    Tony De Vit - Tel Aviv (GU001)
    Paul Oakenfold - New York (GU002)
    Sasha - San Francisco (GU009)
    Dave Seamen - Buenos Aires (GU012)
    Sasha - Ibiza (GU013)
    Nick Warren - Amsterdam (GU018)
    John Digweed - Los Angeles (GU019)
    Deep Dish - Moscow (GU021)

    Naszóval....nekem ezek vannak meg!
  • Lantee
    #4
    Bocs....a Paul Oakenfold - New York az a 007-es!!!
  • Mayday
    #5
    O.K. Az infodban levo e-mail cim ervenyes? Mert akkor irnek oda ftp-cimet, ahova mehtnenek. Real neved Paul Oakenfold? Hmm... :)) Gondolom, akkor leszel augusztus 19-en a Pachaban :) Nos, nekem is nagy favoritom az uriember, van tole nehany album, feldobalhatom valahova.
    Meg GU 11-22-ig minden van (plusz 4-es oakey: oslo), nu breed szinten osszes.
  • Lantee
    #6
    Azt nagyon megköszönném! Egyszer valahonnan sikerült leszednem az Oslo-t, de mp3pro-ban volt, és nagyon gyenge volt a minősége!

    NuBreed-ek jöhetnek, nekem csak a legújabb van meg, a Satoshie Tomiee!
  • Mayday
    #7
    Lantee: az nagyon jo, mert nekem az meg nincs. Csak ma olvastam, hogy mar megjelent. Ha esetleg pesti vagy, egyszerubb lenne szemelyes csere, ha meg nem, akkor felpakolaszok valamilyen szerverre, de ez nem tudom mennyi ido lesz, eddig meg nem csinaltam.
  • Razzi
    #8
    Bocs gyerekek ezek is Gu-k ? Paul Oakenfold Live mix in Sydney,és Ibiza,vagy G.U. Departures.Nekem ezek vannak.
  • Mayday
    #9
    A Sydney es Ibiza nem GU. Van egy Ibizam Oakey-tol, az Pete Tong musoraban ment eloben, Home at Space, Ibiza. Ugyanonnan van egy China-m is. Fergeteges mixek, talan a legnagyobb favoritjaim tole. Bar egy Perfecto pres. Ibiza jelent meg 2001-ben, dupla, amihez meg nem sikerult hozzajutnom. Ez van meg esetleg neked?
  • Lantee
    #10
    Nekem van egy olyan is, hogy Global Underground Essential Mix From Tokyo - Oakenfold, Pappa, Sasha, Digweed, stb.
    Kb. 2 órás mix, és valami hűdebrutál!!!

    Meg van egy Sasha dupla Vinyl-em is, amit a 13-as GU-rol válogatott!

    Szal mindenképpen össze kéne hoznunk egy közös "csere-bere" randit, mert az a legbiztosabb!!
    Akit érdekel, és Budapest, csak nyugodtan dobjon rám egy emilt, és megbeszéljük a részleteket!
  • Lantee
    #12
    Thanx Chipo! :)
    De ha még elkezdeném sorolni a NEM Global Undergroundos mixeimet...hmm...mi lenne itt!

    8,2GB csak és kizárólag igényes mix figyel az otthoni vinyómon! :))

    Mondom! Személyes találka, dumálás, CD-irás, haverkodás....nálam megoldható lenne! Emilt akit érdekel!
  • Mayday
    #13
    Lantee: irtam neked mailt, varom valaszod.
    Kecelre jossz?
  • Lantee
    #14
    Nehogymá' lemaradjunk!!! :))
  • Mayday
    #15
    GU23 James Lavelle - Barcelona letoltheto:
    lacerda.uw.hu
  • Manta
    #16
    Amiről itt most szó van, az ugye nem keverendő a Transglobal Undergrounddal?
  • fatejr
    #29
    http://newgeneration.sync.hu
    Új mp3-as oldal!!!
    Minden műfaj megtalálható rajta.
  • Lantee
    #30
    A Groove cimű filmben felhangzó nóta, a BEDROCK - HEAVEN SCENT ... nagyon nagy zene!!! :)
  • Gyiik
    #32
    amiket mixel, se kutyaiskola
  • Gyiik
    #34
    mar sikerult egy naaaagy alakitast vegezni rajta (az ominozus nyuz ercsiv ahahaha)
  • Gyiik
    #36
    nana, ezt ne, meg azt hiszik, hogy szexlapot szerkesztek, es megrohamozzak ahaha
  • Gyiik
    #38
    bonuszkent letoltheto Daniiiii kejteljes visitasa sejnfiftiforra :DDD
  • Gyiik
    #39
    tudod, mi a gaz? holnap megint azt fogja hinni mindenki, hogy beszivtunk, pedig nem is....
  • Gyiik
    #41
    igen, en is james holdent hallgatok
  • Gyiik
    #43
    halucinalsz mar biztos...most mar ki kene fujni a levegot :DDD
  • Gyiik
    #45
    remikszd baj dizseroni
  • VinylToy #46
    Gyerekek, gyerekek itt ezt nem értékelik, és nincsenek hozzászokva, de nekem tetszik! :DDD
  • Gyiik
    #47
    majd hozzaszoktatjuk oket:DD
  • VinylToy #48
    Azt gondoltam mindjárt, hol ez a másik csibész! eeheh
  • Gyiik
    #49
    Melyik? az a Daniiii gyerek?? biztos meghuzta magat valahol, vagy a vicce miatt kitiltottak a moderatorok wahaha
  • VinylToy #50
    Nem tudják kitiltani mert unregként írt és így nehéz lenne kicsit :DDDD

    Írtam hozzád, nézd már meg! :))
  • Gyiik
    #51
    nezem nezem, csak el vagyok foglalva valami drogos jatekkal, amit egy bizonyos VinylToy ajanlasara toltottem le ILLEGALISAN :DDDD
    sztem az effeleket ki kene tiltani ahaha
  • Gyiik
    #57
    ehe, tessek, az ilyenek miatt csodol a global...ezek utan erdemes lesz kiadni hivatalosan is a 24-et?(mellesleg ha jol tudom, egyenlore csak promokent letezik 24-es), a 25-osrol nem is beszelek...
  • Gyiik
    #62
    khm, igy van, mellesleg, aki tenyleg szereti, kiad erte penzt, es ha kitartoan keresi, meg is talalja mindet, talan 1-2 kivetelevel (erre meg ott vannak a hirdetesek, hanyan akarnak megszabadulni megunt GU cd-iktol). A masik, hogy azt a 200k ftot nem egyszerre kell am kiadni, mindegy, ez szamomra egy dofes volt reszedrol a szenvedo/haldoklo szivebe, es ezert penzt kerni..pfff, no tovabbi comment
  • python
    #64
    hi
    jó honlap:
    python.uw.hu
    tsá
  • Gyiik
    #65
    eheh, most szerintem teljesen hiaba magyarazkodsz, aki hozzam hasonloan velekdik az ugyrol, magasrol telibefossa az ellenerveket. Ha tucatszarrol lenne szo, mint naksi, klabszendvics, meg egyeb hasonlo "nyalanksag", ami evek mulva is meg fenn fog maradni az emberek hulyesegenek, es manipulalhatosaganak koszonhetoen, nem szolok egy budos szot sem, de hogy egy igen nivos labelrol van szo, ami raadasul nagyon ugy nez ki, meg fog halni, nemhogy segitene rajta az ember, hogy esetleg meg tobbet adjanak ki, meg keresni is akar rajta..errol tenyleg csak az utcan hevero haldoklo kizsebelese jut eszembe, barmit is mondasz, bocs
  • Gyiik
    #66
    ja, igen...itt nem csupan erkolcsokrol van szo (bar jelen van, az teny), de tudod mit? jobban tetted volna, ha ezt a temat fel sem hozod, nalam leirtad magad (tudom, hogy nem erdekel, erkolcstelen emberek ilyenek am), es szerintem meg sok mindenkinel, aki hozzam hasonlokeppen velekedik, csak nem irt ide semmit...aki meg vasarol nalad, legyen vele boldog, es jusson eszebe, hogy hozzajarult annak a bizonyos foldonfetrengonek az oldalaba rugasahoz..csokolom
  • Gyiik
    #67
    mellesleg annyit arulj el lecci, hogy a banatba fog neked EGY DVD-re raferni 24+6+4 dupla lemez plusz boritok, plusz film satobbi, NORMALIS bitrate mellett? Akarhogy szamolom ez 34 dupla kiadvany, ami 192kbit/s (minimalis elfogadhato bitrate) mellett kb 10 darab 700mb-os cd terul el (cdnkent 3 dupla)...ket megoldas letezik, vagy 2 db DVDrol lesz szo (meg nagyobb bevetel neked, termeszetesen), vagy osszecsapott 128kbit/s dolog, ami azert az basztathatja az inyencek erzekeny fuleit...
  • Gyiik
    #71
    huha...micsoda ertelmisegi hozzaszolas lett ebbol...mit is lehetne hozzaszolni? Mint mondottam, ha mindenfele szenny-dolgot akarnal itt penzert ratukmalni az emberekre, magasrol telibefosnam azt az intelligencs orcadat, mert nem erdekel, de Global mint olyan szerintem nem csak az en szivem ugye, hogy fennmaradjon tovabbra is...jaaa, hogy ingyen, az mas teszta? Persze, akkor is a globalek orra elott kuszik el a sajat penzuk, de legalabb nem a magadfajta haszonlesok zsebebe vandorol, hanem elsullyed abban a bizonyos szarosgodorben, ahonnan senki nem fogja elokaparni...azert egy fokkal jobb, bar meg mindig nem az igazi.
    Khm, hogy gyengeelmeju? Mit kene felfogni az effele gondolkodason, es hozzaallason? Te is csak egy vagy azok kozul, akik a szarbol is penzt akarnak csinalni, es ha a szukseg hozza, az eszkimora is ratukmaljak a fridzsidert...nem birom az ilyen arcokat, es szerintem (ismet) nem vagyok vele egyedul, es (ismet) ez teged rohadtul nem fog meghatni.
    Orulok, hogy nagyokat rohogtel, de nem csak rolad beszeltem, hanem a tobbi hozzadhasonlo figurarol IS. Sok lud disznot gyoz nagyon is ervenybe lep.
    En azert elvitaznek veled, vajon melyuîkunk a gyengeelmejubb, de valoban igazad van, en elek tovabbra is a sajat kis udvhadsereg vilagomban, ama bizonyos burok korul, vigyazva nehogy kipukkadjon, es abba az altalad emlitett szarba keruljek, amiben elmondasosbol kiindulva te eppen tartozkodsz
    sok sikert kivanok az extra-"kiadvany"-hoz, remelem nagyon sok "kuncsaftod" lesz :D
  • Gyiik
    #72
    Dani, nem enged a BUROK, sajnos ennyire telik ehe
  • VinylToy #73
    Hajrá Gyiik!!! Melleted vagyunk nagyon öööö sokan bizonyám! :)))