101
Nevetséges amit müvelnek !!
  • mateos
    #1
    Mitugrász kis feketék !!!!
    teljesen ellepik europát
    Nemértem őket , ugrálnak a Tv ben és adják magukrol h milyen nagy gengszerek.
    Képesek 1mást lelőni meg minden h tudassák emberekkel h milyen nagymenő gengeszterek
    és e nyomásra emberek kezdik megvenni lemezeiket.
    Remélem egyszer beleköpnek vmi nagymenő levesébe és kinyirják őket (volt má erre példa..nemtom emléxetek e h egy nigger rapper elopott pár kg. heroint vmi orosztol vagy ukrántol azt másnap egész feka banda kimulott)
    Bár az össze feka rapper kimulna , unalmas h tudják hülyiteni a népet..főleg a fiatalokat.
    Eminem,Dr.Dre,SnoopDog, stb....remélem minnél hamarabb kinyulnak.!!!!balesetben vagy netán másban
  • Hitm@n
    #5
    Eminem pl. fehér

    ...csak feka zenét játszik
  • mateos
    #6
    én nagyon sok fekát ismerek....Londonban Brüsszelben és sok más helyen is éltem több évekig , nagyon sok feka ismerősöm van , iszobyú sok ! bevallom volt 2 db feka akit tiszteltem és tisztelek mert ők heverjaim.De rajtuk kivül azt a több tucat fekát skiket ismerek nagyon nagyot csalódtam bennük , havernak néztem őket,és mikor nem néztem oda mert megbiztam bennük a másik percben kiraboltak.Mésik esetben majdnem megvertek hál ég nem sikerült mert ott voltak Skandináv haverok.Szal undoritó ocsmány nagyképü embereknek tartom őket.Itt Brüsszelben minden afrikai nagykövetségnek 600 as mercédeszük van igaz h otthon érdekel de nem baj öket ez nemzavarja.Szal egy nagyképü ocsmány banda.Főleg zenei téren.Amit ők zenének hivnak az nem is zene.
  • Hitm@n
    #7
    Remélem ez a topic nem megy a gumiroomba...

    Amúgy egyetértek azzal,amit Mateos ír.

    Minden egyes zenéjükben sírnak,hogy ők mennyire el vannak nyomva a gettóban stb.,oszt' olyan kocsikkal mászkálnak,amikért más helyen egy fél autókereskedést vesz az ember.
    Ja,meg majdnem mindegyik drogozik,illegálisan tart fegyvert,amit használnak is(lásd Puff...bocs,P.Diddy esete)

    De a legszarabb,hogy egy csomó zenecsatorna is fullban nyomja őket éjjel-nappal.

    Jó-jó,Amerikásban szeretik az ilyen zenét,de a német mjuziktévé minek csinálja ezt?

    Bocs,ha valakit megbántottam volna a néger rap iránti elfogultságában,de direkt volt
  • Hitm@n
    #8
    Apropó zene:
    ahhoz tényleg nagy tehetség kellhet,hogy "gettós tájszólással" valaki ELMONDJON pár sor értelmetlen szöveget.

    Persze tisztelet az oly' kevés kivételnek.
  • mateos
    #9
    erröl beszélek
  • Hitm@n
    #10
    Na és még ez is:

    "Dr. Dre a világ leggazdagabb rappere

    Úgy tűnik, a rap zenében van pénz, méghozzá nem is kevés. Tavaly Dr. Dre érte el a legnagyobb bevételt a rapperek közül: a 2001-es év során heti 1 millió dollárt vitt haza.

    Persze Dre nemcsak a saját lemezeinek munkálatait tartja kézben, hanem Eminem, Snoop Dogg és Mary J. Blige karrierjét is hatékonyan egyengeti. Mary J. Blige lemeze például két millió dollárral járult hozzá Dr. Dre évi 52 millió dolláros keresetéhez."

    Forrás:Mellesleg


    Csóró néger rapperek...
  • mateos
    #11
    és betetetik hülye kisgyerekeket(nemcsak gyerekeket) h ők a gettóból kijött négerek akiknek nemszámit se élet se halál mert ők csak a bandának meg néger tesvéreinek élnek.
    Nincs normális lakásuk mert a gettóban nincs lakás csak putri.

    Ugyan már emberek !!!!!
    Megmondjam kinek élnek ? nem is kinek hanem MINEK : a PÉNZNEK
  • vizes
    #12
    Nem zene... hmm.
  • vizes
    #13
    Rossz szeletet kaptál a tortából, mert igenis vannak igényes fekete zenék.
    A teljesség igénye nélkül: B.B. King, Tracy Chapman, John Lee Hooker, Al Jarro, és még sorolhatnám.
    Szerintem téged inkább a stílus zavar.
  • Sephi
    #14
    Eddig legalabb volt az a MCM ahol csak neger zene ment de mostmar egyebet sem latsz a Vivan es a MTV csak neger zenet. Be kell vallani van (igaz ritka) aze egy ket szam ami meg jo de aze az man tulzas.

    Unakahugom aki feher ( ) meg van orulve! Egyfesz csak ilyen zenet halgat. A nemetek plane mondom en! Azok apam mar asse tudgyak mijaza mas zene csak a Who's my niggas stilust kedvelik.

    Mondjuk en egyetlen dolog amit birok azok azok a filmek amikben negerek is jaccanak:) valahogy rohogok a hulye szovegukon:)
  • Lteebee
    #16
    Jól beszélsz.

    A fajgyűlöletet nem kell összekeverni a stílusgyűlölettel.
  • verti.go
    #18
    Eminem mióta fekete?
    És miért utálod a néger "raper"eket? Ne hallgasd a zenéjüket, ha nem tetszik!

    (te f.sz, legalább vedd a fáradságot, és azt a szót tanuld meg leírni, hogy "rapper")
  • verti.go
    #19
    A feka hiphop-arcok elég sűrűn előhozakodnak azzal, hogy őket CSAK és KIZÁRÓLAG a pénz érdekli, sz'al ezt is bebuktad.
    Nem mintha én rajonganék a zenéjükért, de szvsz Lagzi Lajcsi, a Duplakávé és társai akkor már sokkal folyósabb szarok...
  • Laalee
    #21
    a negerektol szarmazik a blues is az meg igencsak zene...
  • Coine
    #22
    jaja, meg utánna a jazz és abból ugye a rock....stb stb :))
  • mateos
    #23
    me mitcsinálsz ha nem 2 R el irom ?? szolsz néger testvéreidnek és levadászol ?,
    szánalmas fehér magyar rapper vagy..Életedben nemláttál még feketét(kivéve talál a Mamutban vagy a Westendben) és igy azt hiszed hogy ők milyen funkyk....Sajnállak !!!
    Most őszintén , hány fekával találkoztál ?(kérlek az igazságot mond)
    naugye , h 0 a szám !!

    Eminem nem feka ? Nemond!! most ujat mondtál nekem :)
    Én a stilusa miatt irtam oda ahova való !!
  • mateos
    #24
    naja !!
  • DEx-
    #25
    Na szóval, én is épp tegnap mondtam, hogy a német zenetv-ken mennyi néger, meg ki tudjamégmilyen szinesbőrű van. Nekem igazából nincs különösebb bajom velük, de azért nem gondoltam volna, hogy a 2. világháború után 50 évvel ennyi néger van németországban, és pláne mind olyan jól beszél németül, mintha kajakra őslakosok lennének...
    Minden műsorvezetőnek van néger csaj párja, kész azért teljesen...
  • mateos
    #26
    én már 2 éve nem nézek MTV-t mert tom h ha bekapcsolom nem számithatok komoly müsorra.
    MTV ben szeerplő "müvészek" 75-80%-a néger !! és itt nem arról van szó h négerek hanem arról amit játszanak !!
  • Lteebee
    #27
    2 p-vel, nem két r-rel.

    Hiába no!
    A meleg, meg az alkohol...
  • mateos
    #28
    bocs 2 P
  • mateos
    #29
    megin' néger Rap m1 MTV n
    Beszarás !!
  • Coine
    #30
    szard már le, én meg azért dühönghetnék folyton, mert nincs rock/metál a médiában, mert nincsen.
    régen dühöngtem, most is dühöngök csak már nem, olyan szinten, mert be tudom szerezni azt ami nekem kell és nem kell a médiákra hagyatkoznom :P
  • Lteebee
    #31
    Jól beszéltél.
  • vizes
    #32
    Sajnos a rádiókban csak a legújabb divatnak megfelelő zenét hallhatod.
    Ezt határozzák meg a kiadók, mert ebben van a legnagyobb és leggyorsabban kereshető pénz.
    Ha nem tartozol a divatmajmok közé, kénytelen vagy beszerezni magadnak.
    Pl. én imádom a jazz zenét és azt még annyit sem nyomnak a rádiók mint rockot.
    Megveszem hát a cd-t, vagy eljárok a Jazzgardenbe...
  • ipszilon
    #33
    KIVETELESEN egyetértünk:-)
  • mateos
    #34
    ennek örölülök :)
  • ipszilon
    #35
    bár én még a feketéket többre tartom, mint a sanyikat! őket sehogysem birom!!
    a fekáknak csak a zenéjük nem tetszik, meg, hogy állandóan a nyomorról és a gettóról énekelnek (ha ezt lehet annak nevezni), közben a legnagyobb sztárjaiknak (Puff Daddy, vagy mi az új neve) a legmenőbb villája és kocsiai vannak! a rajonói meg nyorognak! meg hát mit lehet ebben a zenében élvezni?
  • mateos
    #36

    Itt nyugateurópában nemlehet egy fekát megbuktatni mert már asszondják tanárról h rasszistaááá...

    zenéte visszatérve meg csak annyit h van 1 feka zenész akit teljes szivemből tisztelek ő Louis Armstrong !!

    De a többi nyálas b*zi tünjön má el a képernyőmről...
  • ipszilon
    #37
    megint csak egyetértünk!
  • ipszilon
    #38
    hmmm...Whitney Houston sem volt rossz, de őóta egyetlen egy jó fekete számot nem hallottam
  • mateos
    #39
    ez olyan mintahogy itt Brüsszelben melyik országoknak vannak legjobb verdáik ?
    -mégszép,h feka afrika országoknakotthon nyomorognak de nekik aztán nagyon kellenek Smercik meg 750es BMW-k...ezek a feketék...még nem nőttek fel.!!!!
  • ipszilon
    #40
    Efreet, én sem voltam két évvel ezelőtt az, sőt látatlanban védtem őket (nem csak a négerekról van szó, mert tőlük annyira nem kapok gyomorgörcsöt). de azért egy kis tapasztalat szerintem kell, ahhoz, hogy azt mondhasd: "én nem vagyok rasszista!"
  • mateos
    #41
    apropó Houston.Milett belőle ? egy drogos picsa :)
  • ipszilon
    #42
    nem csak a pár "felfutatott divat emberről" van szó. ismersz feketéket?
  • mateos
    #43
    nekem aztán van tapasztalotom ilyen téren.De mindenkinek van van tapasztalata aki ilyen helyen lakik mint mi ,ez az amit haverom ugy mondaná h multikúltúra :)
  • ipszilon
    #44
    na ja, az igaz!de nem csak a fekák drogoznak...
  • ipszilon
    #45
    na ja: multikultúrális összecsapás! az van!!!:-) hu! ma is utaztam a metrón!!!! émg most fel van fordulva a gyomrom (nem a feketék miatt)
  • mateos
    #46
    hány fekát ismresz ? találkoztál már velük ? jártál velük suliba ? 1ütt voltatok tornaórán ? milyen a szaguk ? milyen szinüek ? milyen természetük van ? hogy öltözködnek ? milyen zenét halgatnak ?

    ha ezek tudod akkor olyan ember vagy aki már tud egyesmást a négerekről.ha nem tucc rá értelmes választ adni akkor ne ird azt , h Szerintem most olyan dolgokrol beszeltek amirol meg csak gozotok sincs mert NEKEM/NEKÜNK(ipszilon) nagyon is sok "gözünk" van !!