1359
Autókról
  • mikike
    #1
    Honda Civic
    1987
    Most rohadt le az oldalsó díszcsíkja
    Nem tud valaki valahonnan olcsón?
    Meg:
    Szerintetek hol érdemes kötelezőt kötni?
  • CSOCSO
    #2
    egy 2000's diesel merci lenne ha letenném a jogsit.. ugye milyen hülye vagyok..,. itt áll lent csak a kreszt kéne letennem...

    Az álmom egy Toyota Supra valami állat tuningal.. ha ez nem akkor jöhet az uj Celica:)
  • Dikkma
    #3
    :)))))))

    javaslok egy szavazást, ki a legnagyobb fej a Fórumban. én mikikére adom a voksom :D
  • Coine
    #4
    1értelmű ;Ð
  • mateos
    #5
    3 literes trabant disel :)
  • TheZsenyka
    #6
    Opel Omega 2.0i
    fehér, 1991-es
  • TheZsenyka
    #7
    mikike:

    http://www.mabisz.hu/

    itt az összes biztosító céget megtalálod a kalkulátoraikkal együtt, 10 perc alatt kiszámolod melyik a legjobb neked
  • mikike
    #8
    na de komolyan, legalább a biztosításról írjatok valamit
    fateromék hoztak díszcsík gyanánt egy műanyag lécet, ami szerintem parkettázásból maradt, de az fehér, előtte még le kéne festeni feketére, méretre vágni és úgy felragasztani az ajtóra
  • mikike
    #9
    kosz
  • TneX
    #10
    Trabant 601 WRC
  • mikike
    #11
    de milyen bonusz anyámba vagyok?
  • Waterhorse
    #12
    Még semmilyen nincs. Hátra van még egy forgalmi vizsga és aztán majd ösök támogatásából egy trabi. Az nem árulom el milyenre fogom fújni, de nagyon állat lesz, tiszta amerikai kocsi lesz:)) Ha valaki gondolkozik az már tudhat is valamit. Csak nem akarom, hogy elterjedjen az ötletem, egyébként a minap láttam egy pont ugyanolyan színü trabit szárnyal, meg spoilerekkel, na azt megláttam és egy 5 percig háháá.
  • mateos
    #13
    én inkább 1 bmw 5 ös vennék mint hozzátartozóm , de nagybátyámnak egy s mercije meg megy mazda mx 5 öse van , szal nemtudjam melyiket csórjam el tőle :)
  • Waterhorse
    #14
    Na jó azért nekem is ott van apám kocsija, egy 318-as BMW, de nem olyan szakadt mint amilyeneket látni az úton, ennek nagyon zsír külseje van, igaz most van egy kis biztosíték betegsége, de megoldható. Majd ha sikerül róla képeket szerválni akkor megmutatom milyen. Lehet, hogy beletelik fél évbe de elöbb utóbb itt lesznek a képek.
  • PetruZ
    #15
    1996 -os 1.4/16V Renault Megane Berline, majd' fullextrás (légkondi és ABS nincs benne). Ja, és saját... :)
  • KeKKSZike
    #16
    Sajna nincs kocsim!
  • greco
    #17
    Nekem egy Seatom van.Azon belül is egy Cordoba.
  • KeKKSZike
    #18
    Apunak Seat Ibizája van... Nagyon szereti! :D
  • _RudY_
    #19
    VW LT 35 2.5 SDi és egy 1973-as VW Transporter 21.
    mikike kötelezőhöz azt a biztosítót válaszd, amelyik a legközelebb van hozzád és viszonylag alacsony árakkal dolgoznak. Neked úgysem fog soha fizetni, csak annak akinek kárt okozol. Az a lényeg, hogy aki téged összetör az legyen korrekt biztosítónál, de hát ez csak a szerencsén múlik, sok beleszólásod nincs.
  • mateos
    #20
    FATHERNAK OPEL OMEGA + OPEL VEKTRA + FIAT TEMPRA+MOST VESZ VMI UJJAT (EBBŐL OPEL VEKTRA SZOLGÁLATI)
  • TheZsenyka
    #21
    Na, nekem meg semmi extra nincsen, csak légkondi meg abs :)
  • CSOCSO
    #22
    nevelőfateromnak egyszerre volt audija vmi kisbusz no meg egy honda cbr 900 rr ami késöbb ráfizetéssel 325 ös bömösre cserélt.. majd eladott mindent és most sötétitett golfocskája van... anyámnak audi a4...
  • Frank99
    #24
    Renaul Megane Alise 1.4 95 LE
    servo, ABS, 4 lufi, el. ablak, klíma
  • cenobite
    #27
    Most még nincs, de ha lesz, akkor Saab és egy Zaporozsec! Komolyan!
  • Efreet
    #28
    nekem ilyen szép van:
  • Efreet
    #29
    slejm, azért az "összkerékmeghajtás"t a bringánál megnézném... van róla kép? :))
  • Efreet
    #32
    Mike: sofőr is van, ráadásul hívni se kell, jön magától :o)
  • Hangianix
    #34
    Hat a baleset ota nincs. Egyebkent rohogni fogsz, egy haver eszkabalt egy olyat. Kb. 5 percenkent esett le a lanc es olyan volt mintha hegymenetben mentel volna. :D
  • CSOCSO
    #35
    jesszus az r7x esből van 15 éves???
  • tomcs
    #36
    2002-es wv passat gps-terkep kivetelevel minden benne van igaz apame de ezzel (is) szoktam jarkalni na meg 2001-es polo classic ezzel azert tobbet
  • mateos
    #37
    csáááááá !!! :)
    rég találkoztunk :)

    mizujs veled ?
  • tomcs
    #38
    aaa sokaig nem is fogsz latni.. hazakoltozom nyarra aztan 2 honap kimarad.. najo, aze neha visszanezek.. hogy is birnam ki az uj logoid nelkul :)))
    persze csak innenonnan tesomektol, havertol, stb
  • Sephi
    #40
    Peugeot 407 full :)
  • FREAK
    #41
    ezt a beteg topikot........... még csak elmenne, ha nem mindenki a keresztapja kocsijával villogna......
  • Jano
    #42
    A Subarunak van egy frankó összkerekes bringája. Elég érdekes megoldás.

    Amúgy nincs kocsim. Majd lesz.
  • Mike
    #43
    Pillanatra asszittem Subarud van :)

    pl. lehetne Subaru Imprezad.
  • Mike
    #44
    Hát már olyan régi a modell. Másrészről meg már nem gyártják.

    (bár iagzság szerint nem tudom, 90-es katalógusban van, RX7, hogy volt-e 85-ben nem tudom, utána kéne nézni a neten)
  • Mike
    #45
    Mondjuk az RX7 afféle örömautókázásra kellene, tehát nem a napi munkábajárásra.
  • FREAK
    #46
    van abból jó régi, egy ismerősömnek van 3.......
  • Jano
    #47
    Hát akkor egész nap gyorsulnék.
    Tesómnak van csak kocsija. De odaadja, mer rendes. :)