92
Melyik psx emulátor megy Xp alatt??
  • acid1345
    #1
    Sziasztok!
    Van valaki aki talált és HASZNÁLT xP alatti PSX emulátort???Ha igen akkor plíz add meg a progi nevét, vagy estleg azt hogy hol található!A Bleem -et probáltam de nem megy.... :((
    Köszönöm.
  • Sephi
    #3
    sztm a www.aldostools.com tobb info van:)))P
  • DuriBumi
    #5
    Sziasztok
    Nem egészen ideillő de azt szeretném megtudni, hogy :hogyan kell megirni a *.bin kiterjesztésű fájlokat, hogy elinduljon a psx-en is. Nero-val irtam 4x -en 2x -en de nem hajlando menni, ugyanakkor pv-n meg fut emulátorral. Psx progikat én is szedtem le de clone cd-vel /ccd img sub/ ha ezt irtam ki cd-re az meg tökéletes.
  • DuriBumi
    #7
    cdrwin-el is bróbáltam :(
  • rusland
    #8
    hali
    nemtudtok mondani egy warez oldalt ahol lehet szedni bleem!-et?
  • acid1345
    #10
    Tudsz esetleg a beállításokban segíteni,mert nem nagyon akar menni :(((
  • musha
    #11
    Nem tudom ki mit próbált, de szerintem a cVGS sokkal jobb, mint az összes többi...Nem kell konfigurálni (csak a padot meg a memóriakártyákat), nem szaggat, nincs idegesítő zörej a hangokban, stb.
  • barret
    #12
    a képe meg röhelyes,nem éri el még a psx1 graf szintjét sem...!
  • barret
    #13
    szaggat???? min próbáltad pentium 1es-en? atomstabil 60 fps full grafx-on 1024x768x32-bit.feljebb nem értemes állitani a felbontást,mert érdekes dolgokat csinál.epsxe 1.52 tökéletes.persze,ha van alatta egy közepes gép.
  • Davidus
    #14
    Na asszem ráfekszek erre a psx emu témára. FF9 kimaradt az életemből ugyhogy ha törik ha szakad valahonnan letöltöm:)psx iso-t lehet daemon tools-al nyomatni?
  • Davidus
    #15
    Melyik emut érdemes leszedni?
  • musha
    #16
    aha, ja, p1-en :)
    p3 1000, 512 Ram, Radeon 9000 Pro
    Oké, ezen már nem feltétlenül szaggat, de összehasonlíthatatlanul szarabb. És tudod miért? Mert a PSX ugyebár tévére van tervezve, és ha kikötnéd azt a röhelyes cVGS-t a tévére, akkor pontosan ugyanolyan képet kapnál, mint PSX-en. Lehet, hogy a textúrák szebbek lehetnek az ePSXe-nél (amiből én is az 1.52-t használom (vagyis nem használom)), de az összhatás sokkal szarabb (vagy lassabb, vagy gyorsabb, mint lennie kéne, a hang borzalom, ja és nem utolsó sorban nem egy játék nem indult el rajta, ami cVGS-en igen).
    Na ennyit a röhelyről.
  • musha
    #17
    Használhatsz Daemon Tools-t (legalábbis a röhelyes cVGS alatt). Ja és FF9-hez van neki külön peccse (a röhelyes cVGS-nek).
  • Davidus
    #18
    Ha ilyen röhelyes ez a cVGS akkor miért azt használjam?:)
  • musha
    #19
    hogy miért röhelyes, arról barretet kérdezd, addig meg szerintem használd nyugodtan :)
    amúgy meg www.ngemu.com - itt sok érdekeset találhatsz (nem csak PSX-hez).
  • musha
    #20
    http://www.aldostools.com/
    ez meg elsősorban a cVGS-hez nyújt segítséget (és még sok máshoz is).
  • Davidus
    #21
    Na már csak a FF9-re kell rálelnem:)
  • barret
    #22
    ff9-et epsxe-n nyomtam végig... hibátlanul.az igaz,hogy érteni kell hozzá...első inditásom kb 3 óra alatt sikerült.de,már elboldogulok vele.
  • barret
    #23
    beszúrhatnál egy cvgs-es képet én is nyomok egy epsxe-st. majd a laikusok összehasonlitják...
  • Lazarus
    #24
    Jöhet! :)
  • barret
    #25
  • Davidus
    #26
    ÁÁÁ FF9 ez kéne nekem brühühü >.<
  • barret
    #28
    nem rossz! gyönyörű a graf és a sztori sem rossz.
  • barret
    #29
    próbáltad már? hogy kell használni? mennyire működik?
  • barret
    #31
    ez a buli!!!
  • Sephi
    #33
    en nem ertem... milyen Pc kene ahoz hogy menyen akadas nelkul a most ket eve megjelent FFX ?:)))))
  • Aramir
    #36
    Ha neked az ePSXe bonyolult, akkor inkább vegyél egy psx-et.
    Egyébként ez a legjobb.
  • Aramir
    #37
    Még nincs normális működő ps2 emu.
  • barret
    #38
    maximálisan egyetértek!
  • Sephi
    #39
    Lehet az a bonyorult hogy a plug-in oket bealitani lehessen mert azzan en is kuszkodtem amig megtalatam a compatibility listat ":)
  • Aramir
    #40
    Nemtudom, én egyvalamivel vacakoltam kb 3 percet, mire rájöttem, hogy a fps-t 50-re kell állítani, mert unlimiteden egy csöppet gyors volt.
    A programok beszerzése/psx topikba benéztetek?
  • mochee
    #43
    nekem az alone 4-gyel van gondom. az a baj, hogy ronda mint az 1, pedig minden maxon van. Hang az introknál nincs. Tud valaki segíteni?
  • Sephi
    #44
    Nem igazan ertem amit irni akartal.

    Alone in the dark 4 ronda a grafika? Hang sincs az introknal?

    Meg kell talanod a tokeletes plugint ha ePSXe hasznalsz. Altalaban Pete's pluginjai jok a grafikahoz es Icon pluginyei a hanghoz.
  • mochee
    #45
    Igen, kösz, erre gondoltam. A hangokhoz megtaláltam a jó plugint, megy már, de a grafikához nem igazán. Pete's D3D driver 1.58-at használok, de még sztem igy sem olyan amilyennek lennie kéne. Pls mondd meg hogy milyet használsz,és hogyhonnan lehetne letölteni.
  • Sephi
    #46
    Valojaban en mar regen nem jacogatok emulatorokkal de az egyetlen site amin tele van mindefele pluginokkal es egyben szvsz a legjobb az ALDOSTOOLS
    mert en is ezt hasznaltam es ezen minden fent van.
  • mochee
    #47
    Kösz, megnéztem, sok hasznos cucc volt, még keresgélek...
  • barret
    #48
    essse semmi!
  • Davidus
    #49
    Na sikeresen leszedtem emule-al a Tekken 3-at. ePSXe minden effekt bekapcsolva és röhögve viszi 50 fps-el. Elkezdtem szedni a FFIX-et de kemény 2k-val jön :( Ha tud valaki egy korrekt címet mirc/ftp/akármi ahonnan le lehet szedni az szóljon. THX
  • Sephi
    #50
    Eleg gaz volt mert e mutlrok beraktam a FFIX-et emuval Pc-en es annyira rsoz volt grafikailag hogy kikapcsoltam :)
  • Davidus
    #51
    Én fel vagyok készítve mert már láttam hogy néz ki psx-en:) Mondjuk szerintem szép.