73
Ki miből fizeti az internet előfizetését?
  • petee
    #1
    Kiváncsi vagyok hogy ki miből fizeti az internetét, pl. apuci fizeti vagy megdolgozik érte, ingyen kapta stb. stb. Várom a hozzászólásokat!
  • Lacc
    #2
    Cég fizeti a kábelnetet.
  • petee
    #3
    Vagy esetleg hirdetéseket olvas emailbe és ebből fedezi... stb
  • petee
    #5
    Ha valakit érdekel, csak azér kérdezem mert én ugy gondolom hogy ma még Magyarországon még nem valami kellemes a szélessávú internet ára, sőt még az analóg modemért se! Igy kiváncsivá tett hogy egyre több embernek mért van mégis gyors internetkapcsolata? Erre keresném a választ.
  • skorpio7
    #8
    2 éve lassan a fizetésemből fedezem .Amúgy már lassan nem tudnék nélküle élni .Újságokat már régen lemondtam , tévét heti max. 4 órát nézek , rádiót csak online hallgatok ... szóval annyira az életem részévé vált , hogy szó szerint nem tudnék már létezni nélküle vagy egész egyszerűen unatkoznék .Hát lehet , hogy ez már betegség , de kit érdekel !?
  • Dreet
    #11
    en lopni jarok az asszony harisnyajaban a fejemen:)
  • Sephi
    #12
    ceg fizet 1000-el:))))
  • Efreet
    #13
    Fizuból
  • PetruZ
    #14
    Fizetésből
  • TneX
    #15
    Én vagyok a gumiszoba moderátor,és ezért nagyon sokat fizetnek nekem.
  • Evil
    #16
    reggel-delig faternal vagyok ott ceg fizeti az isdn-t ,du. meg otthon en.Szaros modem :(((
  • magus
    #17
    szüleim fizetik a havi 8ezre s internet szmlát
  • Jano
    #18
    Az Isten fizeti meg.
    Ja, nem gumiszoba. :(

    Melóhelyen van kábel. Vastag kábel. :)
  • TheZsenyka
    #19
    Nálam a cég szintén katonatiszt effektust szenved el. Arghhh... De ha nem lenne, akkor fizetném az ADSL-t vagy a TV-Net-tet
  • artschi
    #20
    Az otthonit fizumból nyomom (ISDN...), a bentit (szintén ISDN) a cég fizeti.
  • mateos
    #21
    mégis miből ? pénzből
  • atee
    #22
    fizetesbeol:(
    bar nemtudom mi lesz ezekutan..
  • Fat-R
    #23
    nekem a fater fizeti
    havi 10 rongy azt van chello
  • Fat-R
    #24
    mielőtt a upc bevezette az első kábeles internetet (2 évvel ezelőtt) csak modem meg ISDN volt az is olyan drága hogy csak minden 100-adik számítógép tulajnak volt internete. mióta van kábel azóta jött minden féle adsl meg mikrohullám és társaik ráadásul kurva olcsó a matávhoz képest szoval az a lényeg hogy ha valakinek van internete az ma már egyáltalán nem meglepő ma már szerintem minden 10. tulajnak van internete.
  • petee
    #25
    Olyan valaki nincs aki az internetről kapja a lóvét? Tudjátok, reklámcsík, reklámemail, stb. És ebből fedezi az előfizut?
  • _RudY_
    #26
    petee ezek már lefutott dolgok, azok a cégek se full hülyék. A hazai próbálkozások is csak azért indultak, hogy összegyűjtsenek egy komoly adatbázist és azt eladják különböző cégeknek.
    Amúgy 5. éve lógok a neten, saját fizuból. Emléxik még valaki arra, hogy anno 14-es modemmel az amerikai BBS-ek hivogatása milyen telefonszámlákat eredményezett?
  • Efreet
    #28
    többekközt a matávkábel és a tvnet is jóval régebben van... :o)
  • Laalee
    #29
    ma nem is tudom mikor csatlakoztam elöször netre :D 7-8 eve kb :D akkoriban penge volt a 28.8 as modem :D
  • petee
    #30
    Szóval asszondod hogy full nagy baromság ez a hirdetéses dolog... kár
    Ugy tünik inkább maradok a modemeknél.
  • mikike
    #32
    Politikus vagyok és 200 millió a vagyonom

    ehhe hazudtam
    de sajnos nincs a véremben
  • Totya000
    #33
    miből?
    dühből!
  • KeKKSZike
    #34
    Hát, nekem még a szüleim fizetik...
  • DOGMAN
    #35
    én is a saját keresetemből, cirka az egyötöde erre ment el, de azért akkora palimadár nem vagyok hogy a fizetésem majd kécceresét fizessem netre holnaptól :)))
  • tigeroo
    #36
    szülcsik...de apcimmal együtt használom...
  • Match
    #37
    úristen...
  • DanielT
    #38
    Csatlakozom.
  • Kandurex
    #39
    Saját pénz már 2 éve....a faxkiva! 11K minden hónapba
  • BlackWolf
    #40
    ingyen van
  • rolika
    #41
    3 hónapja fizuból
    lett adsl arra már érdemes áldozni
    de van melóhelyen is, csak én otthhon sem bírom már net nélkül :D
  • datango
    #42
    forintból ... egyenlőre , de kesobb eurobol sztem vagy 2007 korultol ... lol topik
  • artschiatwork
    #43
    saját zsebből jó ideje ADSL... már az ISDN is saját zsebből ment...
  • Bandee1987
    #44
    1 évig összekuporgatott pénzből ment, utána szülök
  • DeathMatch
    #45
    fizetésből.. havi 12 ezer 1.5 megabites chello
    Németeknél havi 5 ezerért 3 megabites !!!!!
    Messze vagyunk még Európától....
  • Amse
    #46
    Nekem ingyé van.:)Ne kövezzetek meg.Mikrohullámu 512-es és azért van így ,mert cserébe a kertünkbe rakhatták le az átjátszó antennát(hegytetőn lakunk) amivel tudták növelni a lefedettségüket és így már Szentendrére és Csobánkára is tudnak internetet vinni.
  • Frank99
    #47
    Pénz?