44
Már csak 5 nap és itt a vég!
  • CSOCSO
    #1
    Már csak 5 nap és itt a vég!!!!Modemeseknek leáldozott:((((((((( szerencsére nekem meghosszabították 1 honappal kb.. és elő is fizettem a kábelra gyorsan...
  • lck
    #2
    Lassan én is búcsuzom.
    Szerettelek benneteket.
    LaCiKa
  • KeKKSZike
    #3
    Én is előfizettem ADSL-re, mostmár azzal nyomom...
  • Laalee
    #4
    kb 5 nap es meglatjuk mi lesz, aszondtak tovabbra is lesz kedvezmenyes net, csak masneven, és allami tamogatással
  • Laalee
    #5
    es ez lehet jo, mert akkor a vivendisek sem fognak szivni
  • mateos
    #6
    mér mi történt ??
    bocs de nemtom mi van otthon ilyen téren...
    vki elmagyarázná ?
  • Coine
    #7
    vége a 150 Ft-s kedvezménynek júli 1.-től elvileg...
  • artschi
    #8
    jaja... felénk még nincs ADSL, ebben az évben nem is lesz... :(
    Coine: logováltás? :)
  • Coine
    #9
    jah :)
  • CSOCSO
    #10
    kábelre fizettem elö 1 honap és itten van:?:) 150 ft-s okosság nekem meg nyár végéig van:)!!!
  • mateos
    #11
    kábel ? kinél ?
  • Sephi
    #12
    Ejjen a full ISND 10 dolcsiert:)))
  • CSOCSO
    #13
    axelero kábel..
  • CSOCSO
    #15
    Jo legyél testvér.. de állítólag lesz vnmi kedvezmény csak nem ezen a néven.. azért van még remény!
  • FrezeR
    #16
    mármint ha ez nem kamu..és nem csak azért csinálják, hogy nehogy már egyszerre mindenki lemondja az előfizetését...
  • CSOCSO
    #17
    ...
  • mutánsláb
    #19
    ne legyél már ilyen optimista :D
  • artschi
    #20
    Hétfőtől én sem fogok netezni, legalábbis otthonról nem, majd innen bentről netezek..., így is el tudom érni a Supergamez-t és ez a fő!
    F**K MATÁV
  • Dikkma
    #21
    Hátö. Én is lassan búcsúzkodom, ugyanis ma meghalok. Ha nem, akkor szombaton valami árokparton fogok feküdni, vasárnap meg lehet nem netezek.

    Undorító látni, ahogy a közösségek - a fórumok, A Fórum ( :) ), irc csatik, chat szobák jól összeszokott társasága búcsúzkodik. Mindenki integeti a zsebkendőt, szarság van. Elköszöntem minden chates ismerősömtől, hiszen ha irc-re felmegyek ott sokan kábelesek és ugyanúgy ott lesznek, szal ha akármikor felmegyek pár percre tudok velük beszélni, de csomó barátom modemes akivel az esély 0 hogy összefutunk. Kb. 15 ilyen emberről van szó, akivel kisebb-nagyobb rendszerességgel kapcsolatban álltam..

    Nem örökre temetem a netet. Nekem pl. lehetne adsl-em, más kérdés hogy nem lesz. Mivel albérletben lakom, nem lehet otthon és albérletben is fizetni a havi tizeniksz ezer forintokat, egyik helyre majd ősztől lehet beköttetek vmit, de adslt ugye több hónap mire elintézik, albérletben lehetne chello de az meg 15g korlát..

    Tény hogy ha bármikor netet kapok, havernál rokonnál akárhogyan, ez lesz az első lap, amit beütök, de a nyáron nem hiszem, h leszek. Talán nem lesznek konfliktusok A Fórumban :), ill. azokat el lehet majd rendezni de mostantól dikki vigyázó szeme nem vetődik rátok :)

    Remete jól szólt, én is mondhatnám, hogy na : ezentúl buli, meg társaság, balaton, nyaralás, olvasni fogok - de ez nem én vagyok. Netfüggő vagyok, napi akár 15 óra is elmegy itt, ezt nem lehet csak úgy abbahagyni. Nem tudok játszani, mert single játék már nem köt le, tévézni mindig is utáltam -> unatkozás, este 9-kor fekvés..

    Mondhatná a friss vendég, hogy mit sír a szája, legalább nőzhet meg minden, de aki itt van egy ideje tudhatja, engem senki sem szeret :D szal ez nem téma.

    Majd néha jövök, ha Dikkma logót láttok, gondoljatok bele, percenként 3 ft volt hogy hozzászóljak :)

  • Jano
    #22
    Minden búcsúzónak :(((((((((
  • Gabo
    #23
    Gabo eddig is perkált, ez után is fog. (Vivendi SUX!)
    Munkahelyről marad a fórumozás. Otthonról meg riogatom a népeket UT-ben, modemmel, ahogy eddig is. (Bár nem ártana egy kábeles elérésre előfizetni lassan... HPB-nek lenni is SUX!)
    Az azért fáj, hogy a csatink kicsit üresebb lesz. A magyar szervereken sem lesz akkora nyüzsgés mint régen.
    A Matáv pedig tehet egy szívességet!
  • lck
    #24
    Sziasztok !
    Ma vagyok fenn utoljára még 12 óra 45 perc és vége.
  • mikike
    #25
    Várjatok most valami új trükköt vet be a matáv
    Legalábbis az index szerint
    Állami támogatással
    Én ezt már nem bírom követni
  • CSOCSO
    #26
    megkérném az egyik moderátort hoyg a topic nevét naponta változtassa a megfelelőre..pl már nem 5 nap van hátra hanem csak 3..ugye?:) nah mindegy
  • CSOCSO
    #27
    mihez van 12 óra? még van 3 nap...
  • CSOCSO
    #28
    hja nem..csak 2.. a 3. már a halál...inkább legyen a topic címe: Modemeseknek leáldozott... és jol kiemelt szinnel..köszike
  • lck
    #29
    Na most néztem csak jobban körül. akkor aug.1.-ig búcsú elhalaszva.
  • CSOCSO
    #30
    neked is?:)

    ADDIG IS JERTEK IDE AZ AXELEROS FORUMBA ÉS SZAVAZZATOK IS!!

    http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/viewthread.php?tid=109&repi=3
  • FrezeR
    #31
    igen engem is most hivtak fel pár órája, hogy 1 hónappal elhalasztják a kivégzésem..ooh jee
  • PetruZ
    #32
    Azok viszont meghalnak, akik csak a 150 Ft -os kedvezménnyel éltek... :(
  • Punker
    #33
    De addig minden percet kihasználunk még :))
  • Dikkma
    #35
    Nekem a 150 ftos kedvezmény nem elég, a Mindenkinek meg asszem hogy anyám átvette a felmondást így nem marad.
    Szóval sziasztok.
    Nem örökre, de időre. Ha neten leszek, az azt jelenti SG-n leszek, szal még látjuk egymást.
    Hüpp.
  • Sephi
    #36
    Ha most itt leszidnam a modemeseket ok mar nem tudnak eszt olvasni nemde?:))))))
  • skorpio7
    #37
    Nincs miért szidni őket .Ha te és én is olyan helyen laknánk ( falu , vidéki kisváros ) , akkor bizony nekünk sem lenne más út , mint amit ők csinálnak .Vajon te milyen szívvel mondanál le egy jól megszokott mindennapi ( te is legalább annyit netezel , mint én ) tevékenységről ?!?
    Hát én már nem tudnám elképzelni nélküle , hogy meglennék .Hírek , játékok , lottó , lutri , rádió , stb ...
    Szóval csak sajnálni lehet , hogy a Matáv ( de inkább a D.T. ) így ellehetetleníti a netes társadalom több mint 50 %-át .Hogy egy egyszerű példával éljek , mindhárom modemes ismerősöm ( akik ugyan Szolnokon , de a Szandaszőlősi részen laknak és ugye ott nincs UPC kábel ) lemondta mától a netes előfizut .
    Vajon hányan tették ugyanezt ?!? Inkább sajnálni kell őket , mert nincs rosszabb egy alig látogatott fórumnál , hiszen ők is hányszor segítettek vagy szóltak hozzá egy-egy témához .Éppen ettől jó látogatni ide mindennap ... és mostantól ?!
    Remélem igaza lesz Straub Elek-nek és évvégére országosan 70%-os lesz az ADSL-es lefedettsége az országnak .Legalább ebben legyen igaza , ha már semmi másban nem .
  • CSOCSO
    #38
    70% bazzeg.. a kis piros pötyöcskébenm full benne vagyok mégis csak az utca másik oldalán van csak adsl...
  • skorpio7
    #39
    Akkor lám még elszomorítóbb a helyzet , de olvastad ?!

    "...Július 1-jétől újabb 9 városban rendelhetők meg az Axelero DSL szolgáltatásai. Dombóvár, Eger, Hajdúszoboszló, Komárom, Mosonmagyaróvár, Nagykanizsa, Nyíregyháza, Oroszlány és Paks bekapcsolásával immár 22-re emelkedett azoknak a településeknek a száma, ahol a nagy sebességű, korlátlan és telefondíjmentes internet hozzáférhető. A vidéki bővítések mellett újabb négy budapesti telefonközpontban (Budatétény, Vörösmarty, Orsova és Tövishát) is elérhetővé vált az új technológia. A távközlési háttérszolgáltató információi szerint a közeljövőben további 5, az év végéig pedig újabb 21 város kapcsolódhat be a szélessávú internetezésbe...

    Azért a vidék fejlődik majd . :)
  • CSOCSO
    #40
    az is kell azért
  • Frenzy
    #41
    En jo helyzetben vagyok, mert olyan helyen vagyok, ahol elerheto ADSL. Meg milyen jo azoknak, akik ezekben a varosokban laknak. Ha valaki sokat akar netezni, ott az ADSL (na jo kozel sem mindenutt ilyen jo a helyzet) ...

    De Magyarorszagon csak azok neteznek, akik varosokban laknak? Szerintem nem. Neteznenek mashonnan is, kisebb helyisegekrol, de ha ADSL nincs, kedvezmenyes telefon nincs, akkor mi marad nekik ... ?

    A matav sajtotajekoztatoja szerint a Mindenkinek helyett ott az ADSL. Tenyleg teljesen helyettesitheto az utobbi az elozovel :(

    (meg aztan ott van meg az ADSL helyettesito csomag .. marhasag)
  • I.C.ram
    #44
    mar irtam valaszt a masik topicba