24
HELP!
  • item
    #1
    sziasztok! van egy LG 24X íróm , de ez a nyavajás minimum 8X-orossan engedi írni a lemezeket! Ha valaki tudja melyik progival lehetne rábírni hogy 1 vagy 2 szeressen írjon az szóljon légyszives..
  • item
    #2
    ja és csak az audiónál fontos az 1 illetve 2 szeres írás a többinél mindegy! Kész téboly audió lemezt 8 X orossan írni..
  • addaam
    #3
    Legújabb CD író progik (Nero, WinOnCD), és 24×-esen írható lemez :)
  • Imremagdi
    #4
    nekem is 24x lg van !!
    Én is csak néztem hogy csak 8x-an lehet írni !
    Jó lenne ha lehetne valahogy lassaban is írni, de szerintem lehetetlen (bár csak ne lenne igazam)
  • mainruler
    #5
    Mi bajotok a 8x audió írással? Én már sokszor írtam 32x-en is audiót és a Thomson mini hi-fi-m simán lejátszotta mindet és nem kattogott, nem volt rossz minőségű a felvétel. Ezek után igazán nem értem, miért ne lehetne 8x megírni...
  • Lsire
    #7
    Helló

    Segítségeteket kérném. MP3-kat akarok DVD-re irni, egy album egy könyvtár. Mire kell ügyelni, úgyanis asztali lejátszóba is szeretném hallgatni. Kérem segítsen aki tud.
    Elöre is köszi.
  • Fam
    #8
    próbáld meg track at onceban
  • NeoMaN
    #9
    sehogy, nem kell hiperszupermegagagyi gyors írót venni. 16x-osak még jók voltak...
    Ezért jó most a dvd író
    :)
  • NeoMaN
    #10
    jújbazmeg, DÁTUM
    LOL
    bocs....
  • zakika
    #13
    hat mopst elokotortam a szllyestobol, mert nekem is gond van az audio Cd irassal...

    gond a kovetkezo - van egy CD (vagyis tripla CD, de meg csak az elsot probaltam) ami csak fanklub kiadas tehat CDR... valaki megkert, hogy irjam at neki de gond az, hogy a szamitogepbe pattog de hifibe es discmanbe jol meg. a kopia viszont pattog rendesen mindenhol. lehet ezzel valamit csinalni?
  • ollie
    #14
    Gondolom össze vissza van karcolva a cd. Próbáld kirippelni wav-ba Exact Audio Copy-val, az a legjobb ezen a téren, és valszeg jóval jobb lesz a minősége. Ja meg másolásnál és rippelésnél is mindig kapcsold be a jitter corretcion opciót, mert csak akkor tesz kísérletet a másoló/rippelő progi az esetleges karcolások miatti pattogások kijavítására.
  • zakika
    #15
    egy karc nincs a CDn
    probaltam mar sok mindennel, az EAC nem volt othon, tehat azzal nem (es eddig meg nem is hasznaltam, tehat nem tudom higy mukodik). azt hallotam eleg jo erdemenyeket produkal, csak jol kell bealitani (amit nem tudok)

    de egyaltalan mitol van a pattogas ha nincs osszekarcolva?
  • Vlala #16
    Nem karc-gond, inkább "parasztos" másolásvédelem. Próbáld meg nem simán átírni, hanem felgrabbelni, azután kiírni, talán megy.
  • ollie
    #17
    Ja, VLalának igaza van, msolásvédelem miatt is lehet. Én is találkoztam már ilyennel, egyedűl csak az Exact Audio Copy tudott megbírkózni a grabbeléssel.
  • zakika
    #18
    egesz szombaton ezzel cseszekedtem

    nem hiszem hogy masolasvedett, mert ingyen osztogattak a fanklubban, csak szolni kellet... es akinek nem jutott vagy kesobb jelentkezett, akkor most a regi tagok atirjak nekik :)

    tehat probalkoztam mindennek az EAC kivul, de ma azt is kiprobalom. a felgrabbelessel ugyanaz a gond, akkora durrogasok vannak benne, hogy meg 0,7x sebessegnel is pattog

    majd holnap jelentkezek
  • Munch
    #19
    Szerintem rossz a cd-meghajtód...
  • zakika
    #20
    mind a ketto es a cegbe is?

    kulonben kiprobaltam a eac, csak az a gond, hogy ha hibat talalat akkor azt kitoroulte es betett csendet. valami otlet?
  • Munch
    #21
    Vedd fel line-inről...
  • ollie
    #22
    Akkor a cd minősége rossz. Nekme nincs több ötletem sajna, esetleg meg kéne nézni isobusterrel, hogy le tudod e menteni a trackeket wav-ba.
  • zakika
    #23
    utolso megoldasnak megjarja, de ha nem meg maskeppen az lessz a vege
  • RelakSfromhome
    #24
    Találkozott-e már valaki olyannal, hoy az LG GSA-4167 elrontja az első zeneszámot? Nemtom, hogy hogy, de csak számítógép hajlandó lejátszani, audio cd olvasó nem. Az LG GSA-4040 simán megírja ugyan azt...