148
Kutatas..
  • Sephi
    #1
    Nos lehet egyesek hulyesegnek fogjak gondolni amit ide leirok most de en nem igy gondolom.

    Pontosan ma van egy hete hogy egy kis magan kutatasba kesztem. Maga a tema az almaim voltam es hogy mit jelentenek azok. Most egy hete es egy napja igen erdeks dolgok tortentek velem es aznap ejszaka is furcsat almodtam. De amikor szobat reggel felketem mult heten es leirtam az almomat elkezdtem kibogeszni egy ket dolgot es egyszeruen arra jottem ra hogy tiszta logikusan en megalmodtam az elozo napomat. Igen megvoltam lepve mert nem jott hogy elhigyem. Az almom telyesen mas elmeket tartalmazzot amiikbol ki lehetet kovetkeztetni egy ket dolgot. Es az esemenyek ugy folytak az almaimba hogy abbol nehez kivenni de ha jol megfigyejuk akkor tuti talalunk oszefuggest. Ami erdekes es amiert nekem feltunt az volt hogy sorba tortenik minden. Az alom ott kezdodik ahol a elozo napi esemenyek az igaz eletben csak mas formaban.

    Egy hete minden nap irtam naplot es minden masnam leirtam az almomat es 98% megegyezett. Kicsit meg vagyok lepve ma reggel es nem tudom megmagyarazni hogy ez csak nekem van vagy mindekinek csak meg nem vettek eszre az emberek?
  • Efreet
    #2
    felhoztam az "álmodós" topicot... azt olvasd át, sok érdekes dolog van benne, ami lehet, hogy tetszeni fog.
  • Ron Ragm
    #3
    Az álom nem más, mint az előző napi események egyvelege jól felrázva....
  • Efreet
    #4
    ...és még mennyi minden más is.. olvass bele a tudatosálom topicba.
  • Sephi
    #5
    hol is van?!
  • ipszilon
    #6
    velem is ezt történt ma éjjel! elég sok emberre és helyzetre lettem ideges, és az álmomban tisztára előjöttek ezek a dolgok! ott legalább kiőrönjönghettem magam!:-)
    amúgy volt egy fura álmom nekem is, ma éjszaka! vmit közöltek velem (ami a valóságban is megeshet, ugyanis pont tegnap beszéltunk róla) és én úgy döntöttem, hogy levetem magam egy toronyról. előszőr nem volt merszem, de aztán megtettem, láttam a szûleim, rokonaim, barátaim arcát zuhanás kőzben és rájöttem ez hülyeség, és a földét érés előtt kb. 10 méterrel kiegyenesedtem, kihúztam magam, lábbal a földnek álltam, az esésem lelassult és én gond nélkül, éppségben földet értem! eddig ha nagy ritkán zuhanósat álmodtam, egyből felébredtem! most nem, sőt még túl is éltem!
  • Efreet
    #7
    szép :o) lassan beletanulsz az álmaid (közel tudatos) irányításába.. a földetérés után mi történt?
  • magus
    #8
    Lehet uj topicot kéne nyitnom neki, de szerintem az álmaimmal van párhuzammal. na az "gon" hogy nagyo sokszor olyan érzésem van mintha ez már megörtént volna velem. Nézem a tv-t egy házat mutatnak, tesóm benyit. És a szinek, a formák, minden, szinte tükéletesen illszkedik vmibe, ami a tudatalaattimban ugy érzem hogy már megtörtént velem. de nem tudom hogy mikor és miért de Deja Vu érzésem van. Nem tudom miért van ez. lehet hogy egy álom volt régen, Csak nem emlékszem rá? sajnos én somkszor nem emlékszem.

    Tényleg ezt meg lehet valahol ttanulni hogy emlékezzek az álmaimra?
  • Efreet
    #9
    a Deja Vu passz, az szerintem nem az álmokból jön... van, de nem tudom miért, és mikor fordul elő.

    a másik kérdésre válasz a másik topicban.
  • magus
    #10
    veled nem fordult még elő?
  • Efreet
    #11
    dehogynem.
  • magus
    #12
    jajó akkor megnyugodtam nem csak én vagyok megzakkanva
  • Efreet
    #13
    mindenki él át Deja Vu-t, ne parázz :))
  • mikike
    #14
    ez almok topic
    kiscicákról, kiskutyákról meg kismalacokról kellene szólnia
    ui ui
  • Efreet
    #15
    köszi az értelmes hozzászólást :)
  • ipszilon
    #17
    asszem következett egy másik álom, amiben nagyon megharagudtam az angol tanáromra (aki miatt az életben is kurva ideges vagyok)
    de nem biztos, hogy egyből utána volt.
    bár, asszem közvetlenül a földetérés után, kihúztam magam és mosolyogva továbbsétáltam! igen, ez volt!
  • ipszilon
    #18
    szerintem nem irányítottam! egyáltalán, el is felejtettem február óta a TA-t és soha nem is akartam gyakorolni!
    véleményem szerint, egyszerûen csak az agyam jelzet, hogy az élet megy tovább! nem szabad feladni!:-)
    amúgy régebben is figyeltem az álmaimra, persze csak akkor, ha reggel emlékeztem rá! de irányítani soha nem akartam!
    persze, lehet, hogy néha jól jönne!:-)
  • ipszilon
    #19
    ez jelent vmit?
  • mateos
    #20
    naponta vazze
  • Efreet
    #21
    minden álom mindenkinek a saját jelképrendszere alapján épül fel, szerintem nincsenek közös szimbólumok... vagyis, ha jelent is valamit, akkor arra Neked kell rájönnöd azzal, hogy megismered az álmaidat, és megtanulod értelmezni őket. eleinte utólag, később talán másképp is...
  • mateos
    #22
    azon mit lehet értelmezni hogy mindig fejbelőnek ??? semmit
  • Efreet
    #23
    túl egyszerűnek tartod a világot. az az álom nem csak arról az egyetlen lövésről szól. van indoka, előzménye... figyelj oda, de elsőre olvass utána a másik topicon és a linkeken amik ott vannak. mert, ha nincs meg a háttérismereted, akkor soha nem fogsz kezdeni semmit az álmaiddal.
  • mateos
    #24
    mert egyszerü is :)
    najó nem egyeszerü , de kinek 1szerü az élet ?? senkinek !!
  • ipszilon
    #25
    kezdek igen erősen hinni az álmokban jelentésében:-)
  • mateos
    #26
    mennyetel egy shrink hez :)
  • ipszilon
    #27
    ???
  • ipszilon
    #28
    na én is tudpok fogalmazni:-)
    "álmokban jelentésukben!"
  • mateos
    #29
    pszihologus
  • ipszilon
    #30
    tudom, hogy lassú felfogásom, de még mindig nem értem. mi az a mennyétel?
  • mateos
    #31
    vazze csak 2 betüt kell kicserélni nem túl nehéz mennyÉteL=E+K
  • ipszilon
    #32
    jaaaaaaa
  • mateos
    #33
    szal mennyetek el Shinkhez
  • Efreet
    #34
    mateos: ha nem érdekel, vagy nem akarsz vele foglalkozni, akkor nem kell... de hagyd, hogy mások nyugodtan tegyék jó? :o)
  • Sephi
    #35
    Nah van egy uj teoriam... valahogy ahogy mondtam hogy az almom az a elozo napi tevekenysegunk masfele ertelmezese... nos en minden nap leirom az almaimat es oszehasonlitom a tegnap tortentekkel es valahol mindig van egy oszekotetes..

    Vajon... vajon az almaink nem az emlekek amiket mar egyszer megeltunk mas formaban? Lehet egy masik eletben pont igy volt nem ?:)
  • mateos
    #36
    én tegnap vagy ma már nemtom a sulimról álmodtam...nemtom miköze volt a valósághoz mert tök szarságokat hozta össze
  • Ron Ragm
    #37
    éehet egyszerűen már mekszoktad a sulit és ezt a tudatalatti hiányt (jajj de jó, nemkell korán kelni) pótolja az álom
  • mateos
    #38
    ez olyan mikor tudom h holnap nincs suli , elötte mégis bebeszélem magamnak , h "a francba holnap fel kell kelni , ****** :( "
    miközben tom , h nem is kell felkelnem...aztán reggel meg 2 kor kelek :)
  • mateos
    #39
    "reggel" ----> D.U
  • Sephi
    #40
    Ehh ez egyebkent tipikus a netezeok koreben! Minden netezos vagy gamer megszokata hogy ejjel 3 kor alszik es delutan 2 kor kell:)))
  • Efreet
    #41
    megszokta a fene... beleszokott max, de nem mind :)