55
Igen, én!!:)
  • CSOCSO
    #1
    Oké visszatértem, nem anyázni, normálisan írok de, elvárom, hogy akkor békén hagyjatok!
    Arra gondoltam, hogy milyen állat, amikor egy filmben látjátok azt, amit én tettem és még páran azokkal a lányokkal…De ha én teszem, akkor engem le kell anyázni?? Most tegyük félre azt, hogy lepicsáztam a b.nőmet, a helyesírásokat…. Arról van szó, hogy megujjazta, stb stb…Buli volt az egész, részeg voltam és ők is…Megtörtént.. ez van…Csak, hogy tudjátok, ha valamelyikkőtökkel történt volna meg, ugyanez… én nem anyáztam volna le. Én mosolyogtam volna, hogy milyen cool lehetett vagy hasonló.. a picsás dolog mögött egy vicc volt hogy remélem a bnőm otthon alszik és nem részegen kurvul vhol.. stb… Mind1..
  • Punker
    #2
    Isten hozott "elveszett" ember. :))
  • CSOCSO
    #3
    Hja és pls: St vagy valaki: töröljétek a sok CSOCSO fórumot, ha annyira akartok CSOCSO fórumot, akkor egy, legyen a gumiszobában, de ne 10... thx....
  • CSOCSO
    #4
    Ahoy
  • CSOCSO
    #5
    Legalább szépen köszöntsetek:) amúgy nyugodtan lehet majd 1-2 nap múlva ezt a topicot is törölni...
  • mateos
    #6
    szeva ember !!!
    Isten Hozott megint közöttünk :) !!!
  • mateos
    #7
    mostantól ügyelni fox a spellin're ? :)
  • Hitm@n
    #8
    El sem hiszem,hogy ezt tényleg te írtad! :))

    Gratula,új ember lettél?
  • CSOCSO
    #9
    hella neked is!!!Tsumi all!:) TSOTSO találmányt nem lenyúlni!
  • CSOCSO
    #10
    Hja, gondoltam más Nick-el írogatok majd, de én nem vagyok afféle kötsög ember (itt nem céloztam senkire:) Szóval vagyok, jobb, mint régi de csak ha befejezik a suxolást…
  • mateos
    #11
    használtál vmi spellin' progit ? :)
    csak vicc :D ne vegyé komlyan
  • CSOCSO
    #12
    Én voltam a fórúm legalja, és ÉN LESZEK A KIRÁLY!!!:))))
  • mateos
    #13
    szal mostantól használsz vmi spelling programot ? :)
    (just JokIn')
  • Z
    #14
    Ez mekkora amcsi duma??? :D
  • mateos
    #15
    hehe , mer amerikai néger akarok lenni , járni akarom a gettót , hárlem akarok nyomulni feka aktivistákkal , meg spanyol bevándorlokkal , AMCsi akarok lenii , mert amerila király , ameria a a heaven , amerika igy amerika ugy , kinyalom még bush seggét is , csakhogy a harlembe lakhassak nigger testvéreimmel

    :DDD (full neofeka vayok de mind1) :D
  • CSOCSO
    #16
    :)))))))))
  • Sephi
    #17
    Szerintem ez nem is az igazi csocso hanem valaki rendesen elopta a passt meg juzert vazz... hmm... le kene elonorozni az IP .. eros a gyanum hogy az idegsebeszetrol ir...
  • Coine
    #18
    Szeva CSOCSO !
    Vanak még szép dolgok így korán reggel ;))
  • Laalee
    #19
    majmok között kiraly :D
  • magus
    #21
    üdv csocso. nahát akkor már végképp nemnm tudom meg mit történt... de nem baj
  • Z
    #22
    áhhh!

    Ez így már nem az igazi. Mondok egy történetet:
    Réges-rég egy messzi messzi kontinensen volt egy nyári olimpia, ahol az úszószámok egyikében elindult egy nagy harcos, aki alig tudott úszni. S midőn megpróbálsz szembeszállni a hatalmas medence rettenetes hullámaival, majdnem belefúlt a vízbe, de végül a nagy küzdésnek köszönhető, hogy túlélte, és ünnepelt sztár lett, mindenhová hívták, mindenkor a kegyeit keresték. mindez szépen lassan lecsengett, és ahogy telt, múlt az idő - senki sem hallott akkoriban az ifjú titán felől -, eljött a következő olimpia ideje!!! Láss csodát a faszi megtanult úszni, de akkor már mindenki leszarta, mert nem tetszett, hogy úgyanolyan, mint a többiek...
  • Jano
    #23
    Ez nagyon tanulságos volt :D
  • Lteebee
    #24
    A király címet odaítéléses alapon osztják(juk) itt a fórumon.
  • Coine
    #25
    no és kik a királyok pontosan ? :D
  • Efreet
    #26
    LTB, Laalee, és én biztosan, asszem volt Jasmin is, meg Assassin is talán...
  • magus
    #27
    a jóarc™ elődje?:)
  • Coine
    #28
    aha, namrámost ti kijelöltétek magatokat királyoknak ? :DDD
    LOL
    ez nem sokat jelent :D
  • Coine
    #29
    KIRALY™ :D
  • mateos
    #30
    hehe , akkor mi + jelöljük ki magunkat Császároknak ,

    Császár™ :D
  • Coine
    #31
    az nem, olyan 1xű, ne olyan hevesen koma
  • mateos
    #32
    mé mi köll ahoz ?
    semmi , csak elszántság
  • fertam
    #33
    hát én le vagyok maradva, de megl lehet tudni, hogy mi is történt itten csocsóval?
  • Hangianix
    #34
    Visszatert. :D
  • Sephi
    #35
    mint a jedi ?
  • CSOCSO
    #36
    igen:)
  • CSOCSO
    #37
    mész és átgondolod az életed!
  • mateos
    #39
    csak sima Császár™ ;)
  • Efreet
    #40
    "ha azt mondanám, hogy én vagyok a császár, mert valami elázott tyúk fejbevert egy buzogánnyal, hát rögtön kinyírnának, nem?"
  • CSOCSO
    #42
    nem, a nyúl az! Nézd mekkora fogai vannak!
  • Dikkma
    #43
    Nem is tudod, ez milyen sokat jelent :)
    Ill. annyira azért nem, mert csak annyit, hogy ők a királyok (nekem is van tiszteletbeli király-hoz hasonló címem, de nem érzem magam rá jogosultnak így nem is használom).