30
nagy bakik...
  • Ron Ragm
    #1
    már van 1, vagy 2 ilyen topic...
  • Ron Ragm
    #2
    ez a nagy égés:)
  • KeKKSZike
    #3
    Most nem jut eszembe egyse, amikor nagyon égtem volna... :)
  • ipszilon
    #4
    lehet, hogy van már egy ilyen topic, és emlékeimben él is egy, de nem találtam meg, tehát újat nyitottam.
    szal: ti szívtatok már?

    én pont ma (na jó, nem volt annyira szörnyû csak úgy összejött minden).
    ma reggel benyulok a hütőbe, hogy kivegyek egy kólás dobozt. pont azt vettem ki, ami nyitva volt.. hát persze, hogy kilönyentem, az egész padló és a fal tiszta ragacs volt! anyu meg ideges!
    de ez még nem volt elég:
    ma vizsga is volt, ilyenkor a torna teremben vizsgázik mindenki. lehet kaját, és italt vinni. én persze, okos ember módjára, kólás dobozt vittem (tehát nem üveget). már vagy negyed órája írjuk a dolgozatot, mikor megszomjaztam. a teremben nagy csend honol, erre én kezdem kinyitni a dobozt: krakk...pssss..krakk (hát! milyen hangja legyen egy kólának, amit éppen kinyitnak?). kb. 500 fej fordult felém. az egyik vizsgázó ha ölni tudott volna a tekintetével, én most nem ülnék a gép előtt. pedig csak egy kólás dobozt nyitottam ki...
    ugyancsak ma, megyek be fizika órára, rohanva mert késésben vagyok, pufff...megcsúszik a cipőm a csempén, majdnem lespárgázok (szoknyában!), az egész osztály, intelligens (?) emberek lévén csak egy mosolyt nyom el (valójában, sztem majd megpukkadnak a röhögéstől).
    hát ma összejött! és még nincs vége a napnak! úristen...:-)
  • ipszilon
    #5
    t'om, de nem találtam pedig felkutattam a egész sg-t...
  • Hangianix
    #6
    A fotokat a kovetkezo cimre kernem: ... :D
  • ipszilon
    #7
    szívesen küldök fényképet a.....kólás dobzoról!:-) mege setleg a ragacsos falról:-)
  • Hangianix
    #8
    Ettol a valasztol feltem. A kolas doboz kinyitasa nem is volt eges. En a tonikot nyitottam ki ugy, hoyg nem figyeltem oda, kifolyt a fele, utana meg a tanar cipojenek jo cuppogos hangja lett. :D
  • ipszilon
    #9
    ja! és kimaradt egy valami: mivel nem volt egész nap tanítás, hazamehettünk már délben, de ezt csak úigy tehetjük meg, ha nálunk van a "diák kártya", amin rajta van, hogy a szülők engedélyezik-e, hogy egyedûl kimehet-e a gyerek. ha nincs kártya, benn maradsz. naná, hogy én otthon hagytam:-)
    szerencsére ez a " ha nincs kártyád, benn maradsz", csak elviekben érvényes, gyakorlatban már kevésbé! na meg szépen mosolyogtam a kapusra:-)
  • Hangianix
    #10
    A szoknyas spargaval, meg lehet, hogy szereztel magadnak par hosszerelmest. Majd az irigyeid elkezdik suttogni, hogy direkt csinaltad. :D
  • ipszilon
    #11
    végülis nem borzasztó, de most gondold el, hogy egy foci pálya nagysùagú terem tele van diákkal, és abban a csendebn egyszer csak annyit hallasz, hogy krakk..psss...krakk.
    és 500 fej feléd fordul.... én meg csak mosolyogtam!
  • ipszilon
    #12
    hossszerelmes??? az mi?
  • ipszilon
    #13
    jaaaaaaa! hősszerelmes???
  • Hangianix
    #14
    Bocs. Hősszerelmes. :D
  • Hangianix
    #15
    Engem sose zavart, ha valaki zörgött a kajával, így én se zavartattam magam. :D
  • ipszilon
    #16
    na jó, én menetm! remélem nem történik már velem semmi. bár még leforrázhatom magam zuhanyozás közben, vagy leeshetek az ágyamról éjjel...
  • ipszilon
    #17
    menetm=mentem
  • Hangianix
    #18
    Meggondoltam magam, érdekelne a kép a ragacsos falról. :D
  • ipszilon
    #19
    van egy digi-géped?
  • Hangianix
    #20
    Hát, ha ezen múlik. Sajna nem vizálló, hogy a zuhanyzós jelenetet is megtudd örökíteni. :D Majd szerzek egy egyszer használatosat.
  • ipszilon
    #22
    nem, fiú, csak kissé MAS, és ezért hordok szoknyát:-)
  • ipszilon
    #23
    avagy hülye kérdésre, hülye válasz
  • mateos
    #26
    én inkább kiszökök
  • ipszilon
    #27
    na jó, ezt gondoltam!:-)
    de tudod, szoknya volt rajtam, szal...
  • Hangianix
    #28
    Turelmesen varom a kepeket. :DDD
  • ipszilon
    #29
    még mindig nem küldtél digi-gépet!:-)
  • Hangianix
    #30
    Inkabb kuldok ki filmet, meg egy megcimzett es felbelyegzett boritekot. :D