54
GP4
  • djcom
    #1
    Ezt nézzétek!
    http://www.gamershell.com/news/BGrandPrix4Bscreensfacts.shtml
  • djcom
    #3
    Alig várom!
  • djcom
    #5
    Én meg a warezcenternek
  • djcom
    #7
    Én már megtettem.Abit Siluro GF3TI200 128M DDR.Sirály lesz vele?
  • HG
    #12
    Dehogynem! Bocs a későn érkező válaszért. A WORKSHOP menüben jelöld be a Metrikus rendszert.
    Az én kérdésem, játszik e valaki hálózatban? Nekem nagyon tetszik, csak egyet nem értek. Miért nem lehet időmérőt és edzést is menni, miért csak quickrace-t ? Vagy lehet, csak én nem tudom beállítani? Előre is köszi!
  • HG
    #13
    Ja, mégegy kérdés. Crack-elt GP4-re hogy megy fel a Patch? Csak letöltöm a legújabb Cracket, és kész?
  • HG
    #15
    Köszi. Nekem, ha hálózaban játszunk, nem módosítható a játék mód, csak Network mode van kiírva. Hol tudom beállítani, hogy championchip legyen, ne csak egy verseny? Ugyanott, ahol Single player módban? Mert úgy már próbáltam, és akkor is rögtön a rajtrácson találtam magam.
  • mafiahq
    #16
    hogy lehet beállítani hogy az ellenfelek is kimenjenek a boxba:P? sehol se találtam ilyen részt
  • mafiahq
    #19
    kösz, mer eddig soha se jöttek ki, és így uncsi volt
  • mafiahq
    #20
    de állítottam rajta 100% azt most 58 kört kell menem:D meg ilyen számok, nem lehet hogy 5 kört menjek és kiálljanak a boxba?
  • HG
    #21
    Köszi! Ettől féltem, bár így sem rossz!
  • HG
    #22
    Szia Mafiahq! Mi értelme lenne 5 kör alatt kijönni a boxba? Csak úgy tudsz nyerni, ha 5 körös verseny, és a többiek fél percet vesztenek a boxban? :)) Szerintem is a full hosszúságú verseny az igazi, és ott már lehet taktikázni a kerékcserékkel, mint a valóságban.
  • HG
    #23
    Ja, nem tudom mijen gépen játszotok, én 1.2 tualatinon Radeon 9600Pro 256 Mb ram. Sokat szarakodtam a beállításokkal, a proci terheltsége túl nagy volt, 15- 16 Fps-el ment a game. Játszható, de néha zavaró, és főleg a rajtnál ahol sok autó ér az első kanyarba, eléggé belassult. Tegnap rájöttem, ha leveszem a Vezérlőpult\Hangok - nál a mintavétel minőségét, nagyban gyorsul a Game, mot már 26 Fps, és nem lassul be, viszont a hangon nem érzek különösebb romlást. Csak azért írtam, hátha valakinek segítek vele. Csáó!
  • mafiahq
    #24
    :))) de pl 27 körös versenyen is csak eccer menek ki míg én 3xor, és hiába könyebb a kocsim nem bírom felhozni a hátrányt igaz minardival nyomom:))
  • mafiahq
    #25
    én 2200 amd xp n 512 rammal gef4 el és minden grafika közepes/jó -n van nagyon jón már beakad , kivéve sima időmérős köröket!
  • HG
    #26
    Na igen, lényegesen jobb a géped. Egyébként a kerékcserék számát úgy határozzák meg a valóságban, hogy kiszámolják mennyi időt nyerhetnek a könnyebb autóval az egész versenyen, és ha ez a nyert idő több mint a boxbaálláshoz szükséges 25 - 30 mp. , akkor többször állnak ki, ha kevesebb, akkor inkább nehezebb autóval mennek, és kevesebbszer állnak ki. 27 körnél, valószínű, hogy nem lehet összeszedni körönként 1, 1.2 mp-et, ezért nem megy ki a boxba. Ugyanis a verseny nem arról szól, hogy atomgyors köröket menjen, hanem a versenytáv leggyorsabb teljesítéséről. Bocs, a hosszú monológért. :) Háromszor? az 3x25 mp, ami 1 perc 15 időveszteség. Hol akarod behozni? Az körönként 3 mp az egész versenyen, ha nincs rontott köröd. Egyébként neked nem szokott olyat csinálni, hogy kiállsz a boxba, és nem tudsz elindulni? Csak pörög az idő, és ennyi. Rohadt bosszantó. Csáó!
  • mafiahq
    #27
    Hello, de néha:) nyomom a gázt aztán ott marad:o) amúgy te használsz 7. sebességet? én igen:)
  • HG
    #29
    Sziasztok! Miért lehet, hogy LAN-on játszva néha megakad a játék, vár 1-2 mp-et, és megy tovább. Előfordul, hogy egy körön belül kétszer is. Mindkét gépen megfelelő Fps -el megy, ha nem hálóban nyomjuk, akkor OK. Ha valakinek tudja a megoldást, légyszi írja meg. Előre is köszi!
  • rezsofiz
    #30
    Helo! nos,nekem is megvolt ez a problem,utána friss patch,
    és jól ment.itt egy oldal,nézz szét:cuccok
  • HG
    #31
    Köszi Rezsofiz! Megnézem, megpróbálok letölteni valamit, ami megoldja a gondot.
  • HG
    #32
    Szia mafiahq! Nem, én nem használok 7.-et, de most felkeltetted az érdeklődésemet, kipróbálom. Rájöttem, amíg a boxban vagy, nem szabad semmit megnyomni, én ott rontottam el mindíg, hogy nyomkodtam a sebváltó gombot.
    Bocs, hogy ilyen sokára írtam, picit háttérbe szorult a forma1- ezés az utóbbi időben, de most ismét elővettem.
  • rezsofiz
    #33
    Pájától függ.pl: suzukába felejtsd el,de spaba feltétlenül.
  • rezsofiz
    #34
    A pályát poénból írtam rosszul,mielőtt belekötöttök.
  • sumi
    #35
    Hali.A mostani Monaco pálya nincs meg vkinek?help!!
  • rezsofiz
    #36
    Hi! Nézz szét itt:
    Ricardo Lampert honlapja
  • saviola83
    #37
    Srácok nekem csak annyi kellene hogy valaki magyyarázza el hogy honnan lehet leszedni az őj pályákat a játékhoz és hogy azokat hogy kell berakni a játékba.Az autókat már megcsináltam.az erősséget majd megcsinálom magam a pilótáknak,Végül is szerintem ennyi.Mert a Tweekert leszedtem és a kvalifikáció már jó.Szóval szerintem már nekem csak a pályák kellenének.
    MSN:[email protected]
  • kimika hájkönen
    #38
    Szia
    Menj el a http://grandprixgames.org ra
    A Pályákat a GPxPatch-el tudod betenni
  • kimika hájkönen
    #39
    Nem tudjátok hol találom a gp master progit (Nem a legújabb Béta kellene, az nekem nem műkszik)
  • djfuge
    #40
    Sziasztok.Nem tudja valaki hogy a gp4-hez van egy olyan kiegészités mint az igazi f1 ben hogy belogatják a táblát a célegyenesben hogy elöttem és a hátammögött mennyi másodpercel vannak az autok? Tudom hogy van hozzá egy ilyen csak nem találom sehol.Valakinek megvan?Vagy tud egy címet ahonnan letudom tölteni?
  • grimv4
    #41
    sziasztok! alaki tudna nekem segíteni? nagyon kellene a grand prix 4-hez a team editor legújabb verziója, de sehonnan sem tudom letölteni, és mikor végre találtam egyet, 3.2b-es verzió azt hiszem, akkor nem akart beindulni, mivel olyasmit ir ki, hogy: sorry but you are using a a non-decrypted GP4 .exe TeamEditor will now terminate...
  • 00000
    #42
    Hi

    honann tom letölten ia gamét?

    F1 2006 Challange vagy Gp4 a jobb?
  • djfuge
    #43
    Szerintem felejsd el a f1 2006-ot.Csak GP!.Annál nincs jobb szerintem.A Gp4 tényleg szimulátor,de a többi az tiszta arcad szerintem. De ha tévednék nyugottan javitson ki valaki.Amugy a Gp4-et már meglehet venni kb 3000-4000ft-ért az eredetit.
  • Crome
    #44
    Helló!

    Van egy kis gondom a GP4-el. Alapból a GpxPatch-el indítom a játékot, el is indul szépen, aztán ha játék közben ESC-el ki akarok lépni a menübe, akkor kidob a progi valami ntdll.dll-re hivatkozva. Viszont ha debug módban indítom, akkor nem csinál ilyet, viszont olyankor meg figyelmen kívűl hagyja az összes GpxPatch-ben beállított dolgot. (Paneleket, átírt irányítást, hangokat, stb...). Van valakinek ötlete, hogy mi segíthet vagy az előbbi vagy az utóbbi probléma megoldásában?
  • Crome
    #45
    Ja, és a Frankrie.de-ről szedett 2006-os mod van rajta.
  • hsfat
    #46
    Üdv!
    jáccik még vki a gp4-el multiban?ha igen keressen meg plz a [email protected] hogy gaázzunk.
  • pzolika978
    #47
    Sziasztok!
    Régen játszottam a gp2-vel, még igencsak pI-es korszak volt,és most úgy nyomnék egy kis f1-et, a cd galaxisban közölte az eladó hogy jelenleg nincs f1 szimulátor a piacon.Tud valaki segíteni, hogy honnan lehetne beszerezni? A letöltögetős módszerhez nem nagyon értek, esetleg ha valaki szájbarágósan leírná hogy kell, és főleg hogy honnan. Előre is köszi.
  • Szilardk
    #48
    Sziasztok! megvan a 2007-es mod! akit érdekel az írjon erre: [email protected]
  • nyusz
    #49
    gpx patch nál ha kirakom a játékot track viewre akkor mér indul ujra a gép?:S
  • jo01
    #50
    Sziasztok a GP4 ben hogy kell időmérőt menni és van hozzá magyarosítás
  • daddy59
    #51
    Sziaasztok !
    Segítségre lenne szükségem. gp409. Ez a F1vietnam.com-is verzio.
    Eddig simán működött. Önkicsomagolás - Gpxpatch- Play.
    Nos két napja, vagy lefagy vagy 2-3 kör után kidobja a jatákot, és a Gpxpatch hibaüzi jelenik meg üresen. Nem akarok kérkedni, nem egy egyszerü gépen játszom. Minden simán megy. Csak pont a "kedvencem" nem.
    Annyi történt, hogy a IE7-et leszedtem. maradt az IE6. De más nem.
    De az Explorernek szerintem vajmi köze van a játékokhoz.
    A servicepack3-at újra telepítettem, de semmi változás.
    DX10 újratelepítve. semmi.
    Segítsetek pls.......:(