60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • CaviaR
    #1
    "Egy olyan játékot alkottak, mely grafikailag komoly versenytársa a piacon levő játékoknak, teljes egészében az amerikai hadsereg taktikai rendszerét használja és ingyenes - illetve adófizetők pénzéből finanszírozva."
    Asszem ezzel sokat elérultam a játékról... :)

    Bővebben a Játék híreknél.
  • Dikkma
    #2
    Igen, le is kommenteztem... LESZ EGY JOGTISZTA JÁTÉKOM :)))

    Ez lesz Unreal engines?? Akkor ütni fog grafix :o))
  • hun-ter
    #4
    hehe ez tök jó lesz eddig nem is érdekelt ez a "game"(?):))
  • CaviaR
    #5
    Hol vann bővebb info??? Valami videot is megejtett a cikkben, de nem találom.
  • hun-ter
    #7
    ez qrva nagy game lesz szerintem
    marha jó pl ahogy táratcserél az ürge
    lehet hogy a sok cs fan is megtér?:))) vagy legalábbis áttér...
  • hun-ter
    #8
    miaz hogy lesz hiszen már kész van csak lehetne már letölteni!!!
  • I.C.ram
    #9
    en mar csak azaert is elviszek vagy rendelek egyet amerikabol hogy az ottani amcsik penzen eljek muhahahahaha :))
  • I.C.ram
    #10
    jajj de jo a tesom majd kuld egyet nekem amerikabol :)))
  • hun-ter
    #11
    azt rögtön fel is teheted majd valahova:)
  • I.C.ram
    #12
    :))
  • I.C.ram
    #13
    vagy pedig megkezdodik a tomeges masolas :)
  • I.C.ram
    #14
    mar irtam is neki hogy rendelje majd meg :)
  • I.C.ram
    #15
    az amerikai hadsereg most nagyon bevan indulva mert a tesomnak is kuldtek tok ingyen US Army polokat amik mellesleg tok jol neznek ki :)
  • hun-ter
    #16
    abból is jöhet de csak ingyér:)
  • FREAK
    #17
    miért, amúgy fizetni szoktál??? :o
  • Dikkma
    #19
    Az újat. De akkor nem lehet készen.
    Asszem valami hibrid megoldás lesz, pl. a nagy külső tereket kezeli, skeletal animationt is, de nem hiszem, hogy a teljes motor az új Unreal Warfare lenne.
  • Martin576
    #20
    E3 kép itt

    E3 kép itt
  • Gabo
    #21
    Dikkma:
    Miért ne lehetne kész az új motor? Az UT2003-on is már az utolsó simításokat végzik.
  • hun-ter
    #22
    és kiadhatnak azzal a motorral előbb egy játékot?
  • hun-ter
    #23
    úgyértem ezzel a motorral más előbb kiadhat-e...
  • I.C.ram
    #24
    tudod ott van a kormany oldalan a CIA :))
  • hun-ter
    #25
    és a "szia" lecsukja a DE-t ha tiltakozni mernek?:))))
  • hun-ter
    #26
    vagyis az Epic-et bocs
  • CSOCSO
    #28
    hja hogy már van egy topic ODF ről:))))))))) nah hát a cs sekről meg ezekről anynit hogy ez a gamez mása lesz az Infiltrationnak! Sőt annál jobb lesz ( amig ki nem jön az uj INF az ut2003 ra) nagyon sok minden vettek át az INF ből... és ez a gamez nem szar!!! az INF 10 szer job a CS nél meg a hasonlo szaroknál... remélem ez jobb lesz az INF nél...
  • CSOCSO
    #29
    meglestem a videokat:) hát a töltés ugyanolyan mint az uj INF ben... mondjak vmit? nem osikkal lesz jobb az INF nél.. max szebb grafika.. remélem azért cool lesz!
  • CSOCSO
    #30
    http://infiltration.sentrystudios.com/files/pafiledb.php?action=file&id=96&PHPSESSID=1db8c121440ef87cda885d8133e43df8

    az uj INF trailer... (ez még a régi ut-s vezrio.. de már át tették az ut2003 ra szoval sokkal szebb lesz!!)
  • Maxxx
    #31
    bazzz... az én topicomért nem kellett oldalakat kotorászni, mégis törölték... ;)
  • Maxxx
    #32
    A proggi mellett tényleg nagyon sok szólhat...
    (amivel 1 "CS-verő"-nek készülő se dicsekedhet):

    *a lama amerikai hadsereg vlszínű nem lamázik(mint ahogy szokta) ;) nagyon, mivel nem adnak/adhatnak ki magukról negatív reklámot...

    *CS-szerűen + 'hivatalból' fogják időről időre FEJLESZTENI... ami az 1ik titka a CSnek...

    *1ik legújabb engine (nem esek le a létráról, meg gugbug se lesz? brühühhüü :*( ) ;))

    *ingyenessss ;)
    (bár kis dúsgazdag hazánkban úgyis mindent azonnal megveszünk fulllegálisan!) ;)
  • I.C.ram
    #33
    mikor maskor jonne mint a fuggetlenseg napjan :)
  • CSOCSO
    #34
    lesd meg az infiltration topicot ha ez neked bejön
  • I.C.ram
    #35
    ertsd mar meg hogy az infiltration egy szar jatek... ne mond mar hogy az mindent eelvisz hisz meg az SF is jobb volt nala merfoldekkel..
  • Maxxx
    #36
    mi majdnem mindent megsasolunk lanban(is)... sf to inf nem rossz... csak izé... blabla

    inf-ben nagggyon sok yó 5let van, de vlhogy nem jött be az se... talán ez az AA:O...
  • CSOCSO
    #38
    ügyes vagy...
    én mit értsek rajta? én mi a faszt értsek rajta???
    bazzeg nap mint nap gamezolok vele.. ehhez képest az Sf meg a CS meg hasonlo gamezok egy fos az INF hez képest...nemtom mi a bajod...nem értesz a gamezhoz vagy nemtom..béna vagy hozzá..vagy nem találod érdkesnek.. ha igy álsz hozzá nem is lesz jo...
  • CSOCSO
    #39
    mindegy... akinek kurvára fog tetszeni az america army de az inf et leszarozta az jöhet és leszophat engem!!!!
  • I.C.ram
    #40
    nem tetszik es kesz... OFP sokkal utosebb, egyedul az a moka benne hogy ironsighttal lehet celozni de a hangok, grafika, jatekmenet suxx
  • CSOCSO
    #41
    most azé szar a gamez mert nem ugy néz ki mint az ofp..értem.. a hang al nemtom mi a baj.. recseg ,serceg? nálam nem... játékmenet??? miért mi a baj vele? hogy nem kell 20 percig mászkálni ahol majd lelönek 200 méterről 2 mp alatt ugy hoyg azt sem tudod mi történt? ez a baj?
  • I.C.ram
    #42
    infnek fostalicskak a hangeffektjei a fegyverhangok (OFP-e is) OFP azaert a legjobb mert akarmikor lelehet tolteni hozza vagy 5468464648468678 kiegeszitot vagy ha ez sem eleg ott a marha egyszeru editor...
  • I.C.ram
    #44
    most toltom :)
  • I.C.ram
    #45
    bazz leszedtem azzal az online lejatszoval amit felkinal de csak hang van kep helyett csak nagy szurkeseg
  • FREAK
    #46
    nálam hang nincs :DDD

    a kép viszont durva állat :D