14
Nem tudok irc-ni help kéne!!!
  • Rofinghood
    #1
    Naszóval az lenne a problémám hogy: van egy adsl megosztásom a amin 2 gép lóg az eggyik a szerever ezen van a net a másik meg hub on keresztül csatlakozik hozzá ezen a gépen a megosztott net megy jól de viszont a chat ek nem sőtt még az irc se megy !! a szerveren ugy osztottam meg a netet hogy egy proxiprogramot tettem fel rá és a másik géppel így csatlakozom hozzá!
    Ha van valakinek valami ötlete hogy hogy tudnám megoldani a kérdést az irjon kössz!!!!!!
  • SaWo
    #2
    én azt hallottam hogy az XP és a milleniumba integrált fájl-nyomtató és internet megosztó kliens kiválóan működik. Vagy te is ezt használod?
    Ja és nem kell hub, elég a szerverbe meg a kliens-be 1-1 hálókártya, és ennyi az egész.
  • Dikkma
    #3
    Be kéne inkább kapcsolni a dhcp szervert a kapcsolat jellemzőiben, és akkor nem kell külön progi. Ha mégis külön progi, akkor sygate home network.
    A proxy csak a böngészőportot engedi át valszeg...
  • bardocz
    #4
    valaki tudna segíteni hol tudok kikapcsolni gyorsbillentyűt?vmi miatt alt+q alt+f4-el egyenlő és marhára idegesít
  • 6600GT
    #5
    hello,van egy problémám IEXPLORER fut 2x is a feladatkezelőbe bezárom ujra
  • Dj Faustus #6
    "hello,van egy problémám IEXPLORER fut 2x is a feladatkezelőbe bezárom ujra"
    1. Az iexplorer (az Internet Explorer böngésző) vagy csak az explorer (ez meg a rendszer része)?
    2. Ellenőrizd át a gépet kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett, csökkentett módban frissített adatbázisú vírus- és kémprogramirtóval.
  • 6600GT
    #7
    iexplorer
  • 6600GT
    #8
    de már oké
  • 6600GT
    #9
  • 6600GT
    #10
    msn rosszalkodott
  • 6600GT
    #11
  • 6600GT
    #12
  • szamos
    #13
    Pentium I-es gépen windows 3.1 DOS-os programom van de nincs hozzá rendszer indító flopym tudna valaki kűldeni? [email protected]
  • JonasSandor
    #14
    Ebben a geforce experience-ben mikor nem nyomom le a felvétel álljt mitől dobál le folyton?