22
Refresh Rate Játékok alatt
  • TheZsenyka
    #1
    Hali! (Arghh)

    Tudja valaki, hogyan lehet gammák alá belőni a refresh rate-eket??? Most pl. az Icewind Dale-el nomulnék, csak hát a 60Hz (bármely felbontásban) eléggé zavarja az orczámat...

    NVIDIA cucczom van...

    Valami ötlet Arcok?
  • Dikkma
    #3
    refreshlock
  • TheZsenyka
    #4
    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
    Kapa & Dikkma rulez...

    Arghh... 100Hz-en nyomom az Icewind Dale-t...

    ThX
  • I.C.ram
    #5
    ha nvidias kartyad van akkor tudom ajanlani a rivetunert mert az akarmilyen driverrel megoldja a problemat! www.nvidiafiles.com
  • StarFist
    #6
    A legegyszerűbb, ha felteszed a legújabb Powerstrip-et, ebben a refresh állító ablak mellett találsz egy lakatot ábrázoló ikont (lock refresh), ha ezt zárt állapotba kapcsolod, akkor minden Win-es alkalmazás a beállított frissítéssel fog futni.
  • Kolin Mekré
    #9
    Üdv!

    Ha a "lakatot" lezárom egy bizonyos felbontásnál akkor mindig azt fogja hazsnálni , tüzön vizen keresztül?
    Csak mert 640-en használom a Wolfot multiban és nem mind1 hogy 60Hz vagy 120 Hz
    Hihi a poén az az egészben hogy a Pstrip már régóta megvolt de nem tudtam hogy a fenébe kell maradásra bírni a Hz-et.
    Erre meg itt látom hogy egy ikon és kész
  • StarFist
    #11
    Igen megy. Én egy agyontunigolt Radeon LE mellett használom.
  • Kolin Mekré
    #12
    Üdv!

    A PowerStripnél, hogyan kell eltüntetni a megjelenő ablakot ami visszafelé számol???
  • Promi #15
    Regisztralni kell.:))
  • Kolin Mekré
    #16
    Üdv!

    Na ja regisztrálni azt tudtam eddig is de az $-be kerül :)
    Nem tudna feltenni egy cracket hozzá valahova, mert én nem találtam sehol sem
  • TheZsenyka
    #17
    Nekem nagyon szépen megy a PowerStrip WinXP-vel. Arra kell vigyázni, hogy ne állítsunk be túl agresszor moncsit (lehetőleg saját inf-et használjunk vagy generáljunk vele egyet a moncsinkhoz) mert ha átállítjuk max refresh-re minden felbontáshoz, akkor szipka van. (ENABLE VGA MODE segít csak).
  • Kolin Mekré
    #18
    A Powerstriphez találtam egy cracket, felraktam az SG szerverére, az upload/Powerstrip mappába...
    (az echte progit+a crack)
  • llacee
    #22
    Az összes Refresh mahináló progival az a gond,hogy ahogy felteszem az egyébként jól müködö kimenet választásom a kártyán elbaszódik....Asus V8200 Deluxe (Sima GF3 a Ti 200 és Ti500 közötti) ..
    Kipróbáltam az összes ilyen mahinálót és egytöl egyik mindegyik elszúrja...Kénytelen vagyok TvTool-t használni....
    Másnak hogy megy a kimenet ?