41
Békés MATAV ellenes tömegdemonstráció
  • Alexease
    #1
    „Békés tömegdemonstráció!
    Május 25.-én, délután 3 órai kezdettel békés tömegdemonstrációt szervezünk a Kriszinta körúti Matáv-székházzal szemben lévő parkba (Vérmező). A pontos cím: 1013 Bp., Krisztina körút 55. Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Kérünk mindenkit, aki teheti, hozzon magával egy egeret (számítógéphez valót), a nyakába akasztva, ezzel is felhívván a figyelmet a demonstrációra. A helyszínen ezeket az (természetesen nem működő) egereket «eltemetjük».”
    Netért
    www.netert.nyoc.hu
  • TheZsenyka
    #2
    Hajalndó vagyok a MATÁV OLDALÁN tüntetni, ha a netelérésemet megduplázzák (384>>>768Kbps)

    (Az Áruló)
  • magus
    #3
    hidd el ha nekem feleennyiert adnak másfél megabitet én is kimenék:)
  • FREAK
    #4
    csatlakozom hozzád, hátha a végén kapunk ajándék bérelt vonalat ingyen :)))))))
  • magus
    #5
    matav 4eva!:)))))
  • FREAK
    #6
    ezaz
    szervezzünk békés demonstrációt a matávért :)))))

    le a kispénzű modemesekkel!!!!!!!!! :DDDDDDD
  • tomcs
    #7
    bazz mentek kiassatok az egereket aztan megtamadjatok veluk az elvonulo kispenzu modemeseket???? ez meg belefer a bekes kategoriaba?
  • CSOCSO
    #8
    mé nem inkáb mindenki vigye ki a modemét? majd egységesen mindenki eldobálja és széttöri a székház elött?:) sok sikert:) mennék én de jobb dologm is van... pl a netezés:9 igaz modemmel:(
  • Alexease
    #9
    "Békés tömegdemonstráció!
    Május 25.-én, délután 3 órai kezdettel békés tömegdemonstrációt szervezünk a Kriszinta körúti Matáv-székházzal szemben lévő parkba (Vérmező). A pontos cím: 1013, Bp. Krisztina körút 55. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

    Sajtofigyelo: www.netert.nyoc.hu/sajto

    Felhívás

    A Netfelhasználók Érdekvédelmi Társasága szombatra rendezet békés tömegdemonstrációjával kapcsolatban köszönjük az érdeklődést és a nagyszámú közreműködői felajánlkozást.
    Megkérünk Mindenkit, hogy hozzon magával egy darab egeret (nem élőt, hanem számitógépperifériát), viszont semmiképpen se hozzon más alkatrészt, mivel azzal nem tudunk mit kezdeni, és nem tudjuk mint veszélyes hulladékot kezelni.
    Kérünk Benneteket, hogy ne felejtsétek el, hogy a demonstráció célja és hangvétele békés, és mivel jelentős biztonsági erőket mozgósítottunk a helyszínre, szeretnénk hogy mindenki tudja, hogy esélye sincs bajkeverésre.
    A biztonságiak a legkisebb atrocitásra reagálni fognak, és az elkövetőket átadják a Rendőrségnek, akikkel szorosan együttműködünk, és szintén biztosítják a helyszint.
    Ezért kérünk Mindenkit, hogy a helyszínre SEMMIKÉPPEN SE hozzon magával veszélyes vagy sérülés okozására alkalmas tárgyat (fegyvert, kést, vagy bármi olyan eszközt, ami nem kelléke egy békés tömegdemonstrációnak.
    Szintén kérjük, hogy a tömegdemonstráció során senki ne hagyja el a teret a főútvonal túloldala fele, azaz a Matáv székház irányában, mivel az már nem a tömegdemonstráció színhelye, és ez is intézkedést vonhat maga után. Mivel a Matáv Rt. is fokozott készültséggel védi az épületet, senkinek esélye sincs, hogy azt megközelítse.
    Ha valaki bármilyen rendbontásra irányuló jelet észlel kérjük jelezze a legközelebbi szervezőnek vagy biztonságinak.

    A Rendezvény programja (még mindig nem teljesen végleges):

    13.30. - A szervezők és segítők találkozója. Installáció.
    14.00 - Biztonsági eligazítás
    14.15 - Eligazítás a nem biztonságiak részére
    14.30-ól - gyülekező
    15.00-ól - Megnyitó, beszédek.

    A rendezvény végén az egerek elhelyezése (bedobása) egyesével az erre kijelölt helyre.

    Reméljük, mindenki tudja, hogy a rendezvény lebonyolítása a legfontosabb jelenleg, ezért kérjük, vegye komolyan a fentieket.

    Üdvözlettel,
    Netfelhasználók Érdekvédelmi Társasága
    Elnökség"

    www.netert.nyoc.hu
  • Garrett
    #10
    Szerintem semmi értelme ennek. A Matáv megmondta, hogy bármit csinálnak megszűntetik a kedvezményt. Azt hiszitek fogja érdekelni a Matáv német vezetősségét hogy néhány ember csendesfelvonulást rendez?????? -nem hinnném
  • Efreet
    #11
    egy demonstrációnak lehet értelme, ha nagyméretü, sokakat megmozgat, és olyan cég/intézkedés mellett/ellen van, aki esetleg hajlamos a kompromisszumra.
    a matávnak az éccakai netezök kis tábora (mert a pártízezer emberke nem sok) pár fillért jelent csak... pont emiatt nem tudják rendesen indokolni a kedvezmény elvételét, és emiatt nem is lehet egy ilyen békés valamivel bármit is kezdeni.
  • Coine
    #12
    Békés MATAV ellenes tömegdemonstráció => Mindenki vigyen magával még 1 baseball ütőt :DDD
  • mikike
    #13
    tüzet viszek
  • Efreet
    #14
    volt 1 külön tüntetés?-topic, de idetartozik.
    "? DannyBoy Törlés | Szerkesztés | tegnap 23:44 | Válasz erre | #1
    Nos?
    Mi volt? En nem voltam ott, a nomet dontottem le:-))
    Persze sakkban:-DD"
  • TheZsenyka
    #15
    Na volt "kétmilliós" tömeg?
  • Garfield
    #16
    Azért a kedves anti-MATÁV-osoknak üzenem, hogy hogy elég szánalmas látvány volt a tüntetés: heteken keresztül ment a szájtépés meg a fenenagy felháborodás, meg tízezres tömeg, aki aláírta azt az egyébként rendkívül ostoba PetitionOnline.Com-os petíciót, oszt amikor ki kellett menni az utcára tüntetni, csak ennyire futotta?
  • Lteebee
    #17
    Nem baj, mert a(z) (a)Rogán Tóni megmondta, hogy a jelenlegi 2500Ft-os, 20 órás elérést állami támogatással meg kell duplázni és így 2500-ért kapnak a modemesek 40 órát.

    Percdíjakról nem beszélt, dehát az kit érdekel...
  • Efreet
    #18
    40 óra az 1 hét estéi... sem. és mi lesz a többi 3 héttel a hónapon belül?
  • Lteebee
    #19
    Nem vágod, hogy a percdíj a sok?!
  • Efreet
    #20
    dehogynem vágom. de a 2.5K-s 40órás elöfizu is vicc...
  • Mike
    #21
    Rogán Tóni most már kussoljon.
    SZDSZ-es lesz az informatika, nem lesz az olyan szar, inkább jó, én bizakodó vagyok
  • Mike
    #22
    Hát Garfield, eddig kedveltelek.
    Ezt most eljátszottad.
    Egyszerüen paraszt vagy.
  • Mike
    #23
    Idáig már párszor visszakoztak
  • Mike
    #24
    pfuj, áruló
  • Garfield
    #25
    Ez van.

    Ha tényleg olyan húsbavágó a 150 forintos kedvezmény megszűnése, akkor hol volt az a többezer ember, akit érintett? Sehol. Ugyanolyan nevetséges volt, mint az előző tüntetés. És ez nem a tüntetők szégyene, hanem azoké, akik nem mentek el, de fikázták a MATÁV-ot a kedvezmény megszüntetése miatt.

    Egy másik levlistán azt írta egyenesen az egyik résztvevő, hogy ez az ország meg is érdemli azt, amit kap, ha csak ennyire futja.

    A tüntetésről egyébként a MATÁV-szlogen jutott az eszembe: A szavakon túl...
  • Garfield
    #26
    Már a legelső petíció, a PetitionOnline.Com-os megadta az alapfílingjét az egésznek, amely gyakrolatilag egy szép, nagy, színes lufi illúzióját adta, mely a tüntetésen szépen kipukkadt. Nem is véletlen, hogy én a Páneurópoa Jogász Unió kiáltványát írtam alá, mert úgy gondoltam, hogy a másik színvonalára azért nem kéne süllyedni.

    Ha lett volna egy kis eszük a szervezőknek, akkor felkeresték volna a politikai pártokat, mert egyrészt nagyobb támogatásuk lett volna, másrészt színt vallottak volna, hogy igazából ki hogyan áll az egészhez. Nem pedig a magánember Mécs beszéde, vagy Rogán Tóni partizánakciója (tényleg, ő miért nem csatlakozott a tömeghez? Ha ugyanaz a céluk, akkor jelenlétével emelhette volna a rendezvény fényét...)
  • Lteebee
    #28
    Finoman!

    Nincs zsidózás, nincs politizálás!
  • Lteebee
    #31
    Nem csak neked szólt!
    Osztom a nézeteid(részben), de az általánosban nem.
  • Mike
    #32
    Én nem fikáztam a Matávot, ugyanakkor egyetértettem a dial-up-osokkal. Na jó :) fikáztam a Matávot, de nem ok nélkül, hanem csak a saját rossz tapasztalataimat mondtam el. ugyanakkor nem mentem el tüntetni, és ez tényleg az én szégyenem, ezek szerint ugyanis mégsem volt számomra ez a dolog olyan fontos (sajnos tényleg nem az) ugyanakkor abban a hiteben tetszelegtem, hogy támogatom őket, holott nem, csak a szám járt :(
    De - szvsz - akkor sem szép másokat lepocskondiázni, és lenézni.

    Kár, hogy ez van.

    Végül egyetértek az ismerőssel: tényleg igy van. Politikai téren is. minek ide demokrácia? Ezeknek?

    upsz, most én is sértő voltam :)
    de nem tudom - de biztosan érzékeled, miért irtam azt neked, amit irtam, azt hiszem.
  • Mike
    #33
    nincs eszem
  • Mike
    #34
    a multkor még ateista voltál,
    provokátor uram!
  • Mike
    #35
    az szdsz-ben nem csak zsidók ülnek. másrészt a magyar zsidóságnak Magyarország nagyon sokat köszönhet, ha már itt tartunk!
  • Garfield
    #36
    Hogy te nem mész el, az még valahol érthető, mert ha jól emléxem, neked mintha chellod lenne, vagy valami ilyesmi.
    De azt magyarázd meg nekem, hogy ha valakinek telefonja van, esélye sincs ADSL-re, kábelre, akkor az MIÉRT NEM megy el? Mert őt igazán érintené a dolog, ennek ellenére a petícióval úgy gondolta, lerendezte a dolgot és kész?
  • Mike
    #37
    jó kérdés. fogalmam sincs.

    (igen, chellóm van)
  • Efreet
    #41
    a politikát MOST lehet itt elfelejteni, mert nekiállok pucolni. ezt a részét vigyétek át a pol-gazd.-ba.