10
  • Mike
    #1
    Kurvára új hír! Már rég tudja mindenki
  • Laci73
    #2
    Hello Mike!

    Májki, Mindenki..??? :)))

    Nem a Nemesis-el kevered össze ezt a hírt?
  • Mike
    #3
    Nem. Ez a téma vagy fél évvel ezelött volt a Spectrumon. Na jó, akkor nem tudja mindenki :)
  • Power
    #6
    Azért nem több millió év alatt tűntek el a dinók, hanem pár ezer(pár tízezer) év alatt, ami igen rövid idő, de tényleg nem magyarázza a becsapodás. Már többször volt, a földön olyan, hogy az élőlények nagyrésze viszonylag gyorsan kipusztult. Az lehet, hogy csak véletlen, hogy ezen időszakokhoz közel mindig volt egy nagy becsapodás.
    Annyira messze vagyunk egy meteor elhárításához, hogy csak na. Aszem pár éve történt, hogy szinte csak akkor vettek észre, egy km-es meteort, amikor elhúzott a föld mellet. Szerintem az ember sokkal nagyobb veszély a földre, mint a világűr.
  • Bekomman
    #8
    Akit érdekel a téma az tudta.
  • bende
    #10
    Na oszt honnan tudják, hogy mennyi idő alatt halt ki? Az emberek tényként kezelik ezeket a meséket, amelyeket jól fizetett fantáziadús emberkék ötlenek ki unalmukban. Én nem voltam ott, így nem tom. Mellesleg az elefánt, meg a zsiráf is nagy növényevő, és mégis van. Ezeknél kisebb dino-k meg nincsenek! Miért nincs egy teljesen normálisnak mondható 1 méter magas 2 lábon rohangáló, jópofa dínónk?