184
Helyek, árak, vélemények stb.
  • Coine
    #1
    Hali !
    Legyen ez 1 univerzális topic, legyen itt a diszkóktól kezdve klubbokon át az alternatív sörözőkig minden ! :)

    Viszont most lenne 1 kérdésem :
    Meg lettem hívva péntek estére a Zöld Párdonba (www.zp.hu).
    Még soha nem voltam ott, ezért a véleményetekre vagyok kíváncsi !

    Van az oldalukon 1 írás róluk, ami magasztalja őket. Viszont beszéltem tesómmal, aki még tavaly volt a ZP-ban, és ő pedig elég keményen lehúzta a helyet, h. kötekednek a biztonságiak, sok a késelés, lopás stb.

    Érdemes elmennem ?
  • CSOCSO
    #2
    hát...
    jobb dszkók:

    PACHA
    HOME Club
    BANK
    DOKK
    mittom én.. ha nincs pénz de bulizni akarsz akkor ZP (zőld párdon)
  • CSOCSO
    #3
    :)))))))))))))) a ZP:) nem rosz hely.. ha nincs hely akor jo.. haverokkal menjetek el igyatok sokat bulizzatok.. azért nekem volt egy két jobb estém ott!!!:)
  • Coine
    #4
    Kicsit bővebben ha lehetne...
  • CSOCSO
    #5
    sok késelésről nem halottam sok lopás???? mondj egy diszkot ahol kint hagyod a telládat és nem lopják el!! amugy tőlem semmit nemloptak soha nemis hallottam sok lopásról..egy ismerősőmnek ellopták a táslkáját amiben mindene benne volt de most mit mondjak erre??? a csaj otthagyta a táskáját örizetlenűl...
  • CSOCSO
    #6
    tavaly vol 1 dj pult most 2 van ... 10 ig voltak iylen rokk koncertek aztán 10 től jöttek a dj-k voltak tök jo kis esték.. iylen konga partik meg latinos partyk meg stb.. jo!! menj le egyszer kétszer haverokkal..
  • Coine
    #7
    És igaz amit mondanak, h. alvilági alakok tömkelege jár oda, meg, h. belédkötnek a biztonságiak és kanállal szedheted magad össze.

    Továbbá 1ik haverom mesélte, h. biztonságiak kidobnak, ha látják, h. új vagy és rögtön nyomulsz a bulákra. na ezzel mi a történet ?
  • CSOCSO
    #8
    heheh te mondd meg a haverodnak hogy egyszer menjen le a zp be ne hulla részegen és ne hányna le a lányokat akor nem fogják kiabszni:) sosem volt verekedés amikor én ott voltam... egyszer megprobaltak megverni engem de többen voltunk:) de nem volt abbol sem verekedés..
    a biztonságiak nem kötned beléd...csak a bejáratnál láttam eddig öket...
    szal ne kérdezösködj többet menj ée nézd meg a saját szemeddel! semmi gáz nincs a hellyel!! párszor le kell menni nem itélj első bulira.vigyél haverokat nőket és bulizzatok...
  • Coine
    #9
    Nem volt hullarészeg, de mind1 :))
    Ok, hát akkor péntek este Coine -> ZP :)
  • Coine
    #10
    Amúgy most mondok pár sörözőt :

    -Marxim : már csak a hangulat miatt is érdemes beugrani, tiszta komcsi cucc az egész, igaz, h. csak poén az egész, de jó. Továbbá végig CSAK punk/metál/rock zene megy.
    A Millenáris mellett van, mondjuk ki ne ismerné :)
    -Belga söröző : személyes kedvencem, nekem sok jó emlékem fűződik hozzá, a rakparton van a Lánchíd felé, a budai oldalon. Kicsit drága, de olyan söröket kapsz, hmmm :))), enni csak azok egyenek ott, akiknek vastag a pénztárcájuk
    -Mr. Sör : NA EZ 1 nagggyon alteros söröző, hisz 1 fajta sör van - > Mr. Sör házi söre :DDD, korsója 115 Ft és könnyen csúszik, megmondom őszintén már csak nagyjából tudom, h. hol van a hely :DD
  • Coine
    #11
    Diszkókba nem nagyon szoktam járni, szal az nállam kilőve.

    Rock klubbok : Wigwam, Jókai klub, bár asszem itt HC szokott menni...ezt annyira nem vágom.
  • TheZsenyka
    #12
    Focipálya...
  • FREAK
    #13
    szeva koin

    az nagy tévedés, hogy én bulis arc vagyok, de ha el tudod kapni a Blasta-t, ő majd mesél

    én egyszer voltam ZP-ban, akkor kb. 40.000 ember tolongott körülöttem, úgyhogy a jövőben kihagyom ezt az örömforrást :)

    Gyanítom, hogy amit én nevezek szórakozásnak, az neked punnyadás, de ha szeretnél punnyadni, csak szólj :)
  • Alien!
    #14
    Nekem speciel a Zöld Pardon nem jön be....Tele van gyékényen fekvő tarisznyás arcokkal...Akkor már inkább a vele szemben lévő Cafe Del Rio,az inkább az én társaságom....

    Egyébként jó még:

    Sziget Café
    Rudas Romkert
    West Balkán
    Római Part teljes széltében-hosszában

    Ezek persze csak nyári helyek...

    A többit majd ősszel...
  • Laalee
    #15
    zp be 3 eve voltam elöször akkor bejött elegge ilyen fesztival hngulata volt az egesznek, mostmar nemigazan jon be. tele van igenytelen emberekel... latszik nincs jobb dolga azt lemegy oda csövezni, talan meg lopni is sikerül neki...
    balhérol nemtudok a biztonsagiak reszeröl. viszont multheten vagy azelött :D volt a petöfihidon jokis tömegbunyo :D
  • Lteebee
    #16
    Gyékény már nincs, nézd meg előre, milyen fellépő és aztán milyen stílust nyomatnak este.

    A rióba plázások vannak és tittiritti szól.
  • Mike
    #17
    Végül is nem rossz hely. Arra vigyázzá le ne szurjanak. Szabadtéri, vagy egy betonozott rész, ott llehet rángatózni, műanyagpohárba adnak mindent. Szóval igényes, exkluziv helynek inkább nem nevezném. Ja igen, és kevés a szék. Ha egyszer felálltál felejtsd el, hogy visszaülhetsz oda.

    legalábbis tavaly ez volt, idei élményeim nincsenek
  • Lantee
    #18
    NÁDAS DISCO - AGÁRD

    Bazzeg! Ahogy kisüt a nap, húzunk le a haverokkal minden hétvégén! Iszonyat parasztdiszkó, de olyan jó a hangulat, hogy beszarás! Igaz, be kell rugni, de akkor nagyyyyon jóóÓ! :)))
  • Mike
    #19
    Azt ismerem én is. Ott van a vasuti átjáró mellett, nem?
    Hétvégén kurva tömegnyomor van, ellenben hétköznap egész kellemes.

    mitől lenne parasztdiszkó?
    némelyik budapesti sem jobb
  • mateos
    #20
    tegnap londonban a SOHOban voltam , na ott lehet aztán mindent csináni :)
  • Lteebee
    #21
    Szigligeten voltunk tavaly buckadiszkóban.
    Előtte a strandon beborozgattunk, aztán hajnalig bután ugráltunk.
  • FREAK
    #22
    nem tudom, de nekem már a szó sem jön be

    SZÓRAKOZÓHELY

    nehezen hiszem, hogy a büdös tömegben való tolongás ennyi embernek jelent SZÓRAKOZÁSt......

    inkább tömörülőhelynek kéne hívni őket........
  • Coine
    #23
    Nem kell feltétlenül a büdös tömegben tolongani !
    Ezért szeretem jobban a sörözőket, ott le lehet ülni társasággal... :)
  • FREAK
    #24
    de nem is a sörözőkre mondják, hogy "szórakozóhely"
  • mateos
    #25
    akkó házibuli , nekem az yün be
    meg a SOHO
  • Coine
    #26
    Vannak normális szórakozóhelyek is.
    Amúgy házibulee télleg kira, csak jó szervezés kell...
  • Blasta
    #27
    Csássz!!
    About GP: (green pardon)
    Én még a megnyitáskor kezdtem oda járni és ez a betegség a mai napig tart. A társaság már rendesen kicserélődött azóta, hisz akkoriban még underground party-k voltak ott, és olyan volt a társaság is. Most már semmivel sem másabb mint bármelyik "non-top" disco. A rosszarcokat úgyis kizárják, a tarisznyásoknak már túl diszkós, a Sz.Sz-Sz.SZ-ek (Szőke szopós-Szteroid szörnnyel)meg inkább mennek az Alien által felsorolt helyekre! Így a GP egy teljesen -úgymond- normál szórakozóhely. Se nem drága, se nem lepattant, se nem csili-vili. Aki szórakozni akar, és nem akarja a nacit is ott hagyni, de csajozni szeretne annak ott a helye!!!!

    Verekedések meg igencsak szoktak lenni, mivel a primitívje imádja a helyet, lévén no belépő de azért sok jó nő. És máris kész a "stirölöd a nőmmeet, baze" effektus. No comment.
  • Blasta
    #28
    Ja, mi a Cafe del Rio-nak edtunk egy másik nevet, mert tavaly még nem tudtuk a nevét és csak Blue Bocsinak hívtuk! Álá Green Pardon.
  • vizes
    #29
    Ha szereted a jazz zenét akkor irány a Jazzgarden!
    A közönség normális, semmi sznobizmus, a zene világszínvonal, Pege Aladár, Szakcsi Lakatos, Bódy Magdi stb, és még szombat este sincs tumultus, igaz, nem árt asztalt foglalni.
    Első osztályu hely, de az árak korrektek, olcsóbb a Fregattnál.
    A kiszolgálás a végletekig korrekt, viszont van beugró ha végighallgatod a műsort és nem csak egy sörre jöttél (megteheted) akkor 700 ft. Szerintem ez nem kifizethetetlen.
    Minőségi kikapcsolódás, ha szereted a műfajt ott a helyed!
  • vizes
    #30
    Minden info megtalálható ITT
  • Coine
    #31
    Szeretem a jazzt.
    Meg is néztem az oldalt.
    Namármost ez egy ELÉG drága hely, minden tekintetben, ezután még jó hogy igényes...
  • vizes
    #32
    Nem messze van tőle az említett Fregatt nevű kocsma, vannak dolgok ami ott még ennél is drágább, és szinvonal szempontjábol nem lehet összehasonlítani.
    Nem mondtam, hogy a legolcsóbb, de a hely nem arra való, hogy itt rugjunk be, és két-három sör azért ebbe szerintem belefér.
    És az mindenképpen szempont, hogy nincs májerkodás, "haverstírölödacsajomfelruglakám!".
  • Coine
    #33
    Igen, igen.
    Majd meglátom, megpróbálom oda szervezni a köv. oszt. talit, mert sokan szeretjük a Jazz zenét.
  • vizes
    #34
    Egyébként ismerem a Z.P.-t és arra sem lehet mondani, hogy kifejezetten olcsó lenne...
    Ráadásul tolakodhatsz a szar csapolt sörért, meg a méregdrága kajáért, és mire odaérsz a pulthoz kijelentik, hogy elfogyott a sertés szelet, scak pulyka van.
    Ja és ha akarsz egy szelet kenyerez enni a bölcsödei adaghoz még külön fizetni kell érte és egy papír vékony szeletet basznak eléd.
    Szerintem összehasonlításban drágább a J.G.-nél.
  • Coine
    #35
    Én nem is dícsértem a ZP-t...
  • vizes
    #36
    Persze, persze.
    Én is csak összehasonlítottam, illetve elmondtam, hogy milyen szempontok alapján mondom, hogy elviselhető árak vannak vagy sem.
  • Coine
    #37
    És ugye ebben a Jazzgardenben nem nézik ki az embert, tegyük fel ha kicsit fiatalabb, mondjuk 17 ? :) Meg ugye nem szaroznak azzal, h. 1 korsó sörért személyit kérnek ? Mert én ismerek, olyan helyet is ám...közelébe nem mentem többet...
  • vizes
    #38
    Nagyon vegyes a közönség, a múltkor a szomszéd asztalnál egy bőven nyugdijas társaság ült, és roppant barátságosak voltak.
    Ezzel csak azt akarom mondani,hogy senki nem foglalkozik ott a koroddal, te szórakozni mentél, ők is, és ez nincs korhoz kötve.
    Nem tudom, hogy igazolványt kérnek-e, szerintem nem, főleg, ha nem vagy túl kölyökképű.
  • Z
    #39
    Music Corner 2-1/2 3 előtt nagyon korrekt, utána, már halkonzerv érzése lehet az embernek.
    Van egy nagyon kellemes hely Vácott: Streets of DUBLIN!!! Ez valami szörny jó egy hely. A legkellemesebb meglepetés akkor ért, amikor a Bubamara-t kezdett el játszani a DJ. Ez a pesti klubok közül a FatMo's-ra hasonlít leginkább.
    Jah, és a romkert is nagyon fílinges, csak hiába szabadtéri, ott kicsit túl sok ember üti be az orrát a mennyezetbe (ércsd csillagok).
    Ja és még az Undergroundban is jó bulik szoktak lenni. Bár erről egy ismerősőm mesélt egy szomorú történetet - amúgy nem lett semmi komoly - de egy nézeteltérés lépett fel, két enyhén illuminált állapotú fiatalember között, amikor is az egyik kidobó a pult alól elővett egy félautomata pisztolyt, és azzal hadonászva ment rendet csinálni...
    A világ legszarabb helye a váci illetőségű mauzóleum, ahol akkora tuskók vannak, hogy maguktól hasadnak. Csak oda ne menjetek!!!:)
    Amúgy ezek mind diszkók, vagy diszkó-szerű helyek.
    Tetszett valakinek az e-klub? Tényleg volt ott/bankban écces tűvel szúrkálás???

    Sziasztok!
  • Alien
    #40
    UP

    Én Zöld Pardonba szoktam járni, eddig keddi, csütörtöki, pénteki és szombati napokon voltam. Bár nem vagyok rokker, mégis bejön a keddi rock nap, egész jó zenék szoktak lenni. Csütörtök amolyan lightosabb rock nap (ugyanaz a DJ) de ezen a napon nem igazán vannak rokkerek. Pénteken pop a felső részen, szombaton szintén pop szerű felül, alul meg Drum & Bass (azt nem igazán szeretem, trance rlz) A koncertekre általában nem szoktam menni, inkább már az érdekel amikor a két helyen megy a zene. A nagyobb részen szerintem jobb szokott lenni a zene, mint a kisebben az alsó részen.
    Volt, hogy a Rio-ba is átnéztem már, hát basszus nem semmi csajok vannak ott Persze Zp-ben is szoktak jók lenni

    Majd a Bankba akarok elmenni egyszer, hogy megnézzem milyen illetve majd ősszel a Banhof-ba ha kinyit. Ja, meg vmi M4-et is mondtak már nekem, hogy az sem rossz.