38
  • Fatality
    #1
    Az ötlet jó
  • Rincewind
    #2
    Nem rossz ötlet...
  • RpPRO
    #7
    Szar egy otlet.
    Ezutan hol "mobil" a mobil? Vagy az a nagy eboxot is cipeled magaddal?
  • Dömper Ármánd
    #8
    Igen, például a táskádban, vagy a zsebedben. De igazából én azt szeretném tudni, hogy a blútút az nem elekromágneses hullámok segítségével dolgozik?
  • Supergamer_real
    #9
    Ez annyit jelent, hogy 1800MHZ helyett 2,4GHZ dozist kapsz... bar lenyegesen gyengebbet mivel a bluetooth hatotavolsaga 10m,( max 100mg erositheto pl egy ericcson terminallal) mig a mobilok ugye neha 1-2-3-4-5 kilometerre is "ellatnak".

    Masfelol, plusz teher ja es 2 aksit tolthetsz egy helyett.
  • AtisH
    #12
    Nem túl jó ötlet! Két övtáska kell a telefonhoz, dupla akku kell a renszerhez, na meg akkor ott a feltöltés problémája is... Szerintem amennyit nyerne vele az ember, legalább annyit veszít is.
  • RpPRO
    #14
    Ja, meg valami. Ha majd a tozsdei brokerek (akiknek egesz nap mobil van a fulukon) tomegesen halnak, akkor en is elfilozom egy ilyen telon, aki napi atlag kb 1 percig nyomja a telcsit a fulehez...
  • Bekomman
    #16
    Hallott már valaki a HEADSET-ről? Az sokkal olcsóbb és bármijen mobilhoz alkalmazható, tartani se kell és kissebb.
  • Troll
    #17
    Nem mindegy, hogy a füledbe sugároz a telefon beszélgetés közben, vagy a herédre az eBox a zsebedben?
  • Pheel
    #18
    Éppen erre akartam utalni, de megelőztél...
  • Laci73
    #22
    Az ötlet azért is jó, mert magában a készülékben több hely marad más alkatrészek számára. Persze most jogos a kérdés hogy milyen alkatrészeknek... passz :))))))
  • TheZsenyka
    #23
    Arghhh
  • Yfel
    #24
    Erdekes otlet, de nem vennek :)
  • mikike
    #25
    nagy ötlet
  • mikike
    #26
    remek ötlet
  • mikike
    #27
    igazad van
  • Pheel
    #28
    Van bluetooth-os headset. Az ugyanez, csak nem kell 2 telefon hozzá :)
  • Dikkma
    #31
    Aaa!....
    Nem te vagy Dömper?
  • Supergamer_real
    #33
    "Frekvencia, mint sugárzásdózis?
    Fantasztikus :))"

    Ha tetszik ha nem az is sugarzas.
    A bluetooth headset amugy valoban jobb megoldas de meg mindig eleg draga...
  • Vízipók
    #34
    De csak számít az a teljesítmény is, nem is keveset, főleg, ha a két dolog közt ekkora hérag van. Nem hülyék találták ki ezt a ketyerét.
  • Pheel
    #38
    Azért mert a joco okosabb nálunk és kész. ;-)

    Nem tudom elhinni, hogy te ezt nem látod be! Ő sokkal tapasztaltabb! ;-)

    Meg egyébként is ROTFL :)