10
ezek mekkora csicskák!!!!!
  • CSOCSO
    #1
    Ezeket a buzikat!! Nézegetem ezeket a köcsög reklámokat és tök ugy állítják be a dolgokat mintha milyen királyságos lenne az a kurva percdíjazás!!! kiszámoltam oránként kéne 300 ft-t fizetni!!! hol jo ez nekünk ????????
    had ne linkejem ide menynit netezem naponta minimum 4 ora és maximum 6-8...ez ugy kb 2 ezer ft naponta!!!!!!!!!!!!!!!!! havonta ennyit neteznék az olyan 60 ezer lenne a számla plusz az elöfizetés!!!! mivan ezekkel bazzeg????? rohadjon rájuk a plafon! az a szép hogy nem emelik fel az adsl-t meg a tvnetet 20 ezerre havonta sőt még arra percdíjat bazzeg!! ezek mekora buzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • TheZsenyka
    #2
    Neked sehol, Ők viszont gennyesre keresik magukat :)
  • CSOCSO
    #3
    rohadjanak meg akko is
  • mikike
    #4
    V-Netenek viszont van valami új variációja, itt van a főoldalon is rá egy link, de tud valaki erről valami konkrétat?
  • lck
    #5
    Most hogy itt nyomatom,mögöttem hallom már megint matáv reklám megy már hányok.
  • Ramore
    #6
    Hát nem nyeremény 60000-ért modemesen netezni 2002-ben? Nem ám adsl 364k/s 12000Ft, vagy chello 512 10900Ft, külföld, ahol az 512k/s a MINIMUM sebesség! Megyünk európa felé. Szerintetek is?
  • Coine
    #7
    nem ám axelero kábelnet 11900-ért 512/128-al, ami erősen kileng főlé
    TVNET-ről nem is beszélve.
  • CSOCSO
    #8
    jo az 14 ezeré!!! arra tegyél egy kis áfát szépöcsém:) az nem 11 hanem 14:)
  • Punker
    #9
    matáv sux
  • CSOCSO
    #10
    MINDENKI IDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://pohly.adatpark.hu/cgi-bin/forum/viewthread.php?tid=109&repi=0