68
CSAK EGYMÓDON GYŐZHETÜNK MÓDEMESEK!!!
  • CSOCSO
    #1
    nah?:) és hogy?:)
  • GAMECUBE
    #2
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Zrasf
    #3
    Atomot a matávra ?
  • Icebird
    #4
    bassza meg ebben is a Matáv keze van.Le irtam egy egész regényt és most oda veszett ,a kurva bugos vonalát!!!
    Szóval: Csak úgy lehet igazán eredményt elérni ,ha senki nem fizet elő.Mert foglalkozik is vele hogy mennyi felháborodott ember van ,peticiót irogatnak ,hol érdekli őket amig fizetnek.Majd úgy is kénytelen lesz valamelyik csomagja közül választani.Hát ennek kell elejét venni és 1-2 hónapig sajnos le kell monadni az internetről (ami nem könnyű) ha eredményt akarunk elérni.Mert ez mekkora veszteség lesz neki ,az álítólagos mellett.Sajnos valaki már emiatt ADSL-t igényelt.Amivel na megint kijárt jól?.Meglátásom szerint egyik célja ez volt ezzel a geciséggel hogy ,hogy mégjobban jövedelmező szólgáltatást válaszanak.Hát megálljt kell parancsolni és ne ám már a nyúl vigye a puskát!!
  • item
    #5
    nem rossz ötlet ! talán akkor visszavennének az arcukból!!
  • Zagash
    #6
    Kettőt !!
  • Icebird
    #7


    Ezért fizessek min 5 forintot percenként ,hát ott bassza öket szájba ,mégis kiből élnek ezek, 1 FILLÉRT SE nekik!!!!!!!!!!!! Ha sokat tudnak fölrugdosom öket mint a büdös bogarat.
  • Zagash
    #8
    mi???? 5 ft. lesz percenként????
  • Icebird
    #9
    6-7ig CSAK!: (hehe de jó)
    3,25 Ft percenként ! = 1 óra az 195Ft! a többivel csak meg kell szorozni pl 195 x 10 óra = az ugye kb egy nap netezés!!
  • Zagash
    #10
    bsszk thrb j krv nnykt !!!!!!!!!!!

    Remélem mindenki értette...
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Nekem ISDN van de mivel dupla sebességű 2x annyi percdíjat kéne fizetnem!! Hát a nagy faszt. Apropó látta valaki a Starship Troopers magyar verzióját amikor a bogarak megeszik a MATÁV vezérigazgatót? :DDD Legjobb:)))))
  • Icebird
    #13
    Az a baj hogy csak a filmben
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    :DDD
  • Zagash
    #15
    Nem kertelek tovább:
    szerintem elmehet a picsába a matáv(suxxx) a a kibaszott csomagjaival, meg a percdíjaival együtt !!

    Néztem a riportot a tévében, a matáv szóvivője közölte, hogy már szinte minjdenhol át lehet állni vmilyen alternatív (ADSL, kábel) internetre, csak éppen elfelejtette befejezni mondanivalóját ...
    Igaz nem is volt mivel.. mondta volna azt, hogy a többi nép meg magasról le van szarva ??!! Mert hogy én még Bpesten sem tudok 2002-ben mással internetezni, csak a 4000-es csomaggal 5 kilóbájtperszekundó!! Egyébként meg a DojcseTelekom is magasról szarik bele az egész magyar helyzetbe!!

    Semmi bajom nem lenne a csomag és a kedvezmény megszűntetésével, ha helyette biztosítana a főváros, vagy a kerület alternatívát (bérelt vonal a havi fizetésemért nem kell, kösz!!)
    Végezetül egy gondolat:

    ... Ez a Magyarország már nem az a Magyarország, amire még dédapáink büszkék voltak ...
  • Icebird
    #16
    Győzni ,Győzni ,Győzni!!!
    Le a matával!!!
  • EqUiNooX
    #17
    A matáv szarni fog az egészre.. Értem ezalatt azt, hogy ne netezzünk. Bojkottáljuk meg miegymás. 35ezres városban lakok, nincs kábel, nincs adsl, nincs mikro, csak dialup, semmi más. Jul1-ig. És tudod, az egész város által kiesett pénz, mert 90%-a vissza fogja mondani a netet, szal ez a kiesés nekik bejön azonnal, ha egy nagyvárosban 3 cég rendel mondjuk béreltvonalat, vagy akármit a korszerű technikákból.. Sok sikert a bojkotthoz, mi is csatlakozunk, de nem azért mert hajdejóötlet, hanem azért, mert nincs más lehetőség :]
  • Zagash
    #18
    Jó lenne a bojkottot tudtára adni a magyar népnbek, mert azok az erők, amik ezen fórumon mozognak.. hmmm. nem is tudom, hogy fejezzem ki magam..... édeskevés!! megdönteni egy ilyen rendeletet! Tele kéne írkálni, bannerezni a főbb portálokat ahhoz, hogy mindenkihez eljusson az ötlet...
    Ha most ezen fórum népe egyszerre abbahagyja az internetezést, attól a matáv NEM fogja visszaállítani a csomagot!

    Kevesek vagyunk! Édeskevesek!
    Aki tud, az bannerezzen, meg linkeljen ide, és akkor talán.....................

    Only if WE ARE MANY !!!
  • Punker
    #19
    Figyelmeztetésnek megteszi egy kanna benzin jól elosztva, akkor elhinnék, hogy nem vagyunk kevesen.
  • Hitm@n
    #20
    "a matáv szóvivője közölte, hogy már szinte minjdenhol át lehet állni vmilyen alternatív (ADSL, kábel) internetre"

    Ahha,persze...

    És az mondana neki valamit,hogy abban a faluban,ahol lakom,egyed nekem van netem?!

    És akkor én mire álljak át? Földkörüli pályára?!
    Amúgy ez a műholdas net jó? Mert az van legalább.
  • Hitm@n
    #21
    Mármint műholdas antennám van.
  • Punker
    #22
    A veszteségeikre panaszkodik a tetü, de az ország nagy részé még mindig az ő előfizetője.
  • Punker
    #23
    Márciusban mikor beköttettem az akciós ISDN-t még javasolták is a 4000-es csomagot, mintha nem tudta volna, hogy megszüntetik.
  • Icebird
    #24
    Új kormány ,új szokás, nem vagyok bent biztos hogy nincs ez a háttérben
  • Punker
    #25
    Ez eddig se volt kérdés?
  • Punker
    #26
    Lehet, hogy venni kéne egy pár Matáv részvényt?
  • Icebird
    #27
    Elment az eszed ,jóhogy nem még itt istenítjük is őket!
  • EqUiNooX
    #28
    Pedig épphogy bennük bizhat mindenki, senki másban.. Hátha az uj kormány valami "jóponttal" akar kezdeni és valahogy megoldja a helyzetet, ha más nem valami alternativ megoldással.. Utálom a politikát, nem értek hozzá, de most télleg érdekel hogy az szdsz-es ürge mire fog menni, vagy akárki, aki felvállalja az ügyet.
  • Alexease
    #29
    Ahol tudom reklamozom 1-2 hete a dolgot: www.nyoc.hu/matav. Jo nehany forumban, korlevelekben, ilyesmi.

    Mindenki aki tudja, minnel tobb site-on, forumban, ICQ-jun, Chat-en reklamozza a dolgot. Eddig csak pozitiv viszhangja volt.
    Tegyetek fel a webcimet, egy MATAVSUXXX kisereteben.
    Hogy lesz-e eredmenye a dolognak, nem tudom. De ha mar „szopatnak” – vagy legalabbis probalnak – ne aggyuk olyan konnyen. Elmondhassuk – barmi is legyen a vege – hogy mindent megprobaltunk. Ezentul, ne legyen olyan konnyu dolga a szolgaltatoknak. Eddig megszoktak, hogy mindenre rabolintottunk, es meg orultunk is neki, amikor a sokmillios TV-reklamjaikat bamultuk oraszam.
    Csak hogy rovidre fogjam magam: szopjak le magukat bo nyallal!!!!!!
  • Alexease
    #30
  • Zagash
    #32
    Főváros!

    A haver mondta, hogy a Kunce nem fogja hagyni a magyar net elpusztulását, és mivel Tökölön lakik ő is, ahol szintén nincs megoldva a helyzet, van remény valami változtatásra...
    Remélem nem csak a Tökölieknek, hanem a többi Bpestinek is!!
  • dewdew
    #33
    A portalok nem fognak a Matav ellen szervezkedni, amit meg is ertek. Ha van hirdetes a neten, akkor az eleg surun Matav hirdetes. Egy portal, ami a hirdetesbol el nem fog a hirdetoje ellen buzditani, mert megnezheti, hogy mikor kap ujra penzt a bannerek megjeleniteseert.
  • Zagash
    #35
    Úgy gondoltam, hogy a legkeresettebb oldalakon kéne bannerezni (Warez, Sex, Musics - ezekre mindenki ellátogat), mert a portálok főoldalán nem hagynák... bár ki tudja?!... a mai világban, ahol csak úgy büntetlenül kivégezhetnek hat embert egy 'demokratikus' államban ......
  • Zagash
    #36
    Ne hülyéskedj már, én is szoktam vidékről internetezni elég sűrűn!
    Azért írtam Bp-ről, mert megtudtam ezt az infót... szerettem volna leírni... baj ?... Lehetett volna találni jobb megszólítást hozzá ?... Mit? :)
  • shabba
    #38
    De egy portál a látogatottságából él, az adja a bevételét. Ha júl. 1 után nem leszenk modemes netesek(vagyunk vagy 250-300ezren) akik látogassák őket, akkor úgyis lehúzhatják a rolót. Ezt ők is tudják, azért foglakozik minden poetál kiemelten ezzel az üggyel, elvégre az ő sorsuk is a tét. Persze nem minden eszközzel, elvégre ahogy mondod a jövőjükre is kell gondolniuk. Persze csak ha lesz jövőjük.
  • dewdew
    #39
    Eben teljesen igazad van. Erre en is gondoltam, csak nem akartam egybol ellentetet allitani a ket gondolatom koze.

    Ez tisztan 22-es csapdaja :((((
  • K.András
    #40
    Te melyik popup killert használod?
  • Zagash
    #41
    Én csupa optimizmus vagyok, és hiszem, hogy ezt nem fogja tudni keresztülvinni a Matáv(suxxx)!!

    Bár a pesszimisták jobb helyzetben vannak, mert őket érheti kelemes meglepetés, ami persze nekem természetes dolog lesz.. :DD
  • Zagash
    #42
    Induljunk ki abból, hogy már egyszer megpróbálta ezt a matáv(suxxx), és akkor sem sikerült, nemhogy most, amikor már !! nemzetközi !! figyelem kíséri az eseményeket! :)
  • Zagash
    #44
    nekem nem :)))
  • Zagash
    #46
    igen, nincs semmilyen alternatíva nálunk sem! (X. ker) Sem ADSL, sem kábel .... :((

    Még :))