101
Inno3DGeforce3Ti200 tapasztalatok
  • Csucsu
    #1
    Ez a Geforce3Ti200 as kártya jelenleg 37000 ft-os árával elég kedvezőnek mondható, úgyhogy megérné vele közelebbről megismerkedni !!
    Én is tervezem ennek beszerzését !!
    Akinek vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban légyszi ossza meg velem!
    Jó vételnek számít ?
    Azt hallottam, hogy a driver hozzá elég szegényes, nem túl gyakran frissítik ! Igaz ez ??
  • Csucsu
    #2
    Ezek a legújabb Detonatoros driverek is felmennek rá, vagy csak a spéci Inno-s ??
  • NeoMaN
    #3
    Detonator is jo.Ezek teljesen nvidia ajanlas alapjan keszulnek,semmi trukkozes mint asus vagy tarsai
  • Spenser
    #4
    Ez a Kartya engem is érdekelne!!!!!!!!!!!
    Meg az hogy megerné e a 128 megás?????
  • Csucsu
    #5
    128 Megás a 64 Megáshoz képest minimális a sebességkülönbség, a mai játékok nem használják ki.
    (Comp.Panorámában vagy a Chip magazinban olvastam !)
    "De akkor jó lesz később...."de nem, mert amire szükség lesz 128 megára, addigra kevés lesz a GF3 chip!!
  • NeoMaN
    #6
    Nemigaz.Doom3-hoz eleg lesz a gef3+giga koruli roci.Viszont rengeteg texturat hasznal.
  • Spenser
    #7
    Amugy magat a kartyat érdemes meg venni???
  • Csucsu
    #8
    Annyira sokat, hogy a 64 mega nem lesz elég ?????
  • Csucsu
    #9
    Eddig úgy tűnik igen...eddig senki sem tiltakozott...hisz azért vagyunk itt,hogy megvitassuk... :)
  • NeoMaN
    #10
    Mindenkepp erdemes megvenni.Innovision nem gagyi,de legalabb olcso.Nekem is az van,igaz csak gef2mx400 64MB. Rambol pedig sosem eleg.Mind1 hogy vidkartyan vagy alaplapon van-e.
  • Balko
    #11
    Engem egy Inno3d geforce4 ti4400 érdekelne! Van róla valakinek tapasztalat?
  • Csucsu
    #12
    Árban ez mennyit kóstál ??
  • Csucsu
    #14
    Na végre valami bíztató jel !!
    Egy kicsit bővebben nem lehetne ??
    CD-jén melyik driver van fenn ??
    És te melyiket használod ??
    Ventije nem hangos ??

  • Anee
    #15
    Hát fogtam már kezembe ilyen kártyát meg láttam múködni is....Csuma referencia kártya ventije halk/bár melyik vga ventinek van hangja GF4eken kívül...?/ s jól hűt.A ramborda aranyos de jelentős előny alig van maxximum ha meghajtod amit jól lehet ennél a kártyánál....gf3 szintjére simán minimum ti500 szintre is majdnem fel lehet húzni...Szoftware ellátása megfelelő s kellemesen bőkezű.Driver ócska azt majd le kell szedned mindenképp...
  • Spenser
    #16
    Mennyi volt ?
    Dobozos?
    Mi van hozzá?
    ???
  • Csucsu
    #17
    Depo : bruttó 37e, dobozos
  • Csucsu
    #18
    Volt már játék ami megakasztotta ?
  • Csucsu
    #19
    You know veszek keletnémet ramot ddr apukám...
    aztán meg vezsek házat autót....oszt ebüzemelem a technikát...és hadd fusson a projectt igi he!!!
  • Csucsu
    #21
    A legutóbbi csucsu nem én voltam....
    kretén degenerált ismerős szórakozot...
  • Csucsu
    #22
    killervidra2

    "4X-es AGP gondok" topicot olvastam, dehát ott pont Te voltál a főszereplő !! :(
    Azóta sem sikerült megoldani ??
    Azt hiszem, máshol is olvastam róla...utánanézek.
    Gondolom Te is körbeszagláztál már sok helyen
    nem ?? Eredmény ??
  • Csucsu
    #29
    Inno3D-s tapasztalatomat írjatok !
  • Csucsu
    #30
    tapasztalatokat
  • Csucsu
    #31
    Inno3D: GeForce 3 Ti200 teszt : érdemes megnézni :

    http://internews.hu/print.phtml?page=cikk&id=171
  • Dikkma
    #32
    Egy ilyen kártyán én is gondolkodom, sokkal olcsóbb mint a többi gyártóé. És megy annyit! Az Innovision egy jó gyártó.
    demostudióban óccsó is.
  • Geronimo
    #33
    Tesztekre nem adunk....csak tapasztalatokra es eredmenyekre....valos eredmenyekre
  • direwolf
    #34
    a TV kimeneteseken milyen csip van? Chrontel, avagy Conexant Brooktree?
  • CybearBoy
    #35
    Mit értesz a trükközés alatt??? Én pl a legújabb Detonator driverrel hajtom az ASUS GeF3 T2-met, és semmi bajom sincsen vele.
  • Anee
    #37
    szerintem azt hogy az asus drivereiben van egy pár extra....falonátlátás driverből pl
  • direwolf
    #39
    TV csipről senki se nyilatkozik?
  • Csucsu
    #40
    Minek az rá ??????

    :)
  • direwolf
    #41
    kösz a konstruktív választ
  • Csucsu
    #42
    Szivesen ! :)
    De tényleg :
    Szokott valaki TV-n nyomulni ??
    Csináljunk közvéleménykutatást !!!!!!!!!

    JELEZZEN AZ AKI GYAKRAN HASZNÁL TV KIMENETET !!!
  • Anee
    #43
    Hát ha az ember rendelkezik egy minimu 63 cm-es TV-vel akkor egyértelmű hogy a filmeket azon nézi...legalábbis számomra
    Én használok tv-outos s már minimum szémomra az új kártya vásárlásánál.ATi forever ezen a fronton
  • TheZsenyka
    #44
    Szeretem kilőni a filmeket. Egy öreg 63cm-es Grundig TV-m van.
  • Csucsu
    #46
    Minden Tv tudja a DVD "durva" felbontásait ??
  • direwolf
    #47
    A mai TV-k képernyője 8xx sor, és 6xx oszlop, ami egy jó TV csippel szebb képet ad, mint a broadcast adások nagy része (kis hazánkban mindegyiknél jobb) ATI tényleg csúcs TV csipet használ, az ASUS a fos Chrontel-t, a Leadtek az egész jó Conexant Brooktree-t. Sajna a Chrontel megvette a Conexantot, de öröm az ürömben, hogy tovább viszi a technológiát, és nem tűnteti el, mint az Nvidia a Voodoo-t.
    Na ennyit a meséről, és most várom, hogy valaki mondja meg, milyen TV csip van a topicban említett kártyán.

    Kösz
  • Kulinpapa
    #48
    Asszem Conexant ,de nem vagyok benne biztos.Ha nagyon fontos akkor kiszedem a kartyeszt a gepbol es megnezem neked.
  • Kulinpapa
    #49
    Megneztem.Tenyleg conexant.
  • direwolf
    #50
    köszönöm szépen!
    ez egy jó hír :)
  • UnConnecteD
    #51
    enis szeretnem hasznalni a TVout-ot, de sehogy se sikerul. Hiaba uj bios, el vannak kenodve a szinek, barhogy allitom