65
hogyan müxik?
  • OPM
    #1
    Hi! Mostanában kezdtem (csak) el használni a AG-t, el tudná nekem vki röviden magyarázni, hogy pontosan hogyan működik, mert nem igazán értem (nem azt hogy hogyan lehet vele letölteni). A számokat pl honnan/kitől töltöm le? És miért ilyen lassú? (3-4 kb/s főlé soha sem m1 :(
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Coine
    #2
    már van 1 ilyen téma kb 10-el lejebb...........
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=987356820
  • Garfield
    #3
    Nálam egyetlen egyszer történt meg az, hogy 130k-val jött a muzax...
  • Garfield
    #4
    Az a büdösszáj RIAA megindult az AG ellen is. Akinek tetszett a szolgáltatás, az csatlakozzon a petícióhoz:

    http://www.petitiononline.com/AG4EVA/petition.html

    (Érdemes megnézni, hogy a világ szinte minden tájáról írnak...)
  • Alien!
    #6
    Szopják habosra az összes faszomat!!!!
  • Pharaoh
    #7
    Most akkor mi van? Bezárt az Audiogalaxy?
  • Efreet
    #8
    az AG megy. de a számok 99%-a X-es lett. vagyis nem letölthetö. ami fura, hogy olyanok is, amiket a készítö együttes hivatalosan terjeszthetönek és terjesztendönek titulált... :(
  • Imremagdi
    #9
    van helyette valami hasonló ?
  • hansregenkurt
    #10
    ha backstreet boys-t keresel ott a kazaa, de ha normalis zenet szeretnel egyenlore varnod kell amig felbukkan valami hasonlo szolgaltatas.
  • hansregenkurt
    #11
    az audiogalaxy-n meg a neoton familia is le van tiltva......
  • Imremagdi
    #12
    mondok jobbat : Én régen Xénia láz rajongó voltam ! Le akartam tölteni az Ürgammák zenéjét ! Szép lassan jött az illetö csak nagyon ritkán volt fent! ! szám le is jött erre az is le van tiltva 4! Ezeket a számokat már soha sehonnan nem tudom letölteni.........
  • hansregenkurt
    #13
    naja, minden ritkasag rajta volt. sajnos ez mar a multe. az a szar, hogy ezek utan egy darabig biztos nem lesz egy ilyen ennyi felhasznalot osszefogo program...
  • Jano
    #14
    KEDVES AUDIOGALAXY(†)!
    KÖSZÖNJÜK A SOK-SOK ZENÉT, AMIT LETÖLTHETTÜNK.
    NYUGODJ BÉKÉBEN.
    SZELLEMED RIASSZA MEG A RIAA-T.
  • Zozo76
    #15
    Nekem meg itt maradt egy Neoton szam felig letoltve... :(

    A RIAA meg bekaphatja tovig.

    Meg az a jo hogy akarmit csinal UGYIS LESSZ hasonlo szolgaltatas.
  • KeKKSZike
    #16
    Megszűnt az Audiogalaxy? Miért?
  • Coine
    #17
    RIAA beperelte, mint a Napstert.
  • JHetfield
    #18
    szerintem elegge fos volt ez az audiogalaxy...
  • KeKKSZike
    #19
    hát ilyen nincs! :)
  • Beepee
    #21
    ez így nagyon nem jó...
  • hiba
    #22
    ennek annyi. Vege az aranykornak.

    lehet szavazni mi legyen helyette...infoportal,webcast...
  • Totya000
    #25
    azt hiszem, azt jelenti, hogy arra a zenere mennyien varnak elotted.
    Ha nem ezt jelenti, javitsanak ki az okosabbak.
  • Mas-Thief
    #26
    Mit tudtok a Filetopia nevű programról. A magyar AG Group például oda költözött. Az lenne a következő örökös?
  • hiba
    #27
    A WinMX-rol annyit tudok, hogy az AG elott 1-2 evvel hasznaltam :) es ag ota nem mert minek...hogy most milyen nemtom, de szar lesz egy aranybanya utan.
  • Zozo76
    #28
    Az AudioGalaxy-hoz kepest a tobbi csak egy sima fing.
  • Mas-Thief
    #29
    Emberek! Amíg nem jön valami nagy ágyú, az AudioGnome-ot tudnám ajánlani. Sok server, nagy mennyiség, de sajna ez is csak olyan, mint a Napster volt.
  • Gery1980
    #30
    Fáj a szívem az AG megszűnése miatt.Oda az a sok friss muzsika.Nem tom mi lesz így velem.WinMX-ről csak annyit, hogy nálam az sem műxik már.Bár elég fos a progi, de ha nincs ló, jó a szamár is.De az a kurva nagy gáz, hogy mostmár szamár sincsen.Ha van bármi új progi plz. írjátok már ki ide.Leginkább elektronikus tánczene érdekel, de nem ezek a műanyag Roxy-rádiós, meg VIVA+-os szarok, hanem a normális muzsikák, amiket eddig AG-n simán megtaláltam, néhány kivétellel, de most eljött a vég:(
  • Gery1980
    #31
    Szerezzetek valami hasonló oldalt!!!!Szerintem mindenkinek szüksége van rá!Ha sikerült találni értesítsetek!!!!Előre is köszi!!
  • Homaly
    #37
    Gyönyörű megfogalmazás! Benned egy költő veszett el!!
    tomas, neked meg valami ilyesmit kuldok
  • Homaly
    #38
    Sztem sajnos nem olyan jo ez a Filetopia se, meg WinMX-se, de biztos jok valamire! Hallottam egy zenet egy mixbe, es kene az egesz szam, de egyik se talalja!!
  • Homaly
    #40
    Jamie!! :)))))
    Bocs, hogy javitalak, de latom egy velemenyen vagyunk! Nem tudom, ilyesmit hol lehetne beszerezni az AUDIOGALAXY-n kivul!!
    De hat sajnos ez van!!
  • JHetfield
    #42
    ihhh...imho nem rossz a winmx...en mar sok mindent leszedtem vele...plane az uj verzio mar tamogatja a tobbhelyrol valo egyszerre szedest...ezzel novelve a savszelesseget...egyetlen gond vele ha nem megy a szerver akkor sux van...de ilyen gond meg hol nem volt?
  • Jano
    #47
    Sajnos foggal, körömmel tiltakoznak a zenészek, illetve jogvédőik. Van mindig valami jobb-gyengébb megoldás a cserélgetésre, de sajna előbb-utóbb elbuknak. Főleg a jobbak. :(
  • OPM
    #48
    mindig lesznek új progik, nem tudják megszüntetni az mp3 vagy 1általán a warez áramlását...
    Bár az tény, hogy szerintem még 1 olyan mint az ag 2-3 éven belül nem nagyon lesz sajna.. :(
  • Mp3Pintyo
    #49
    Ugye az Openapos szervereket hozzaadtad a listahoz?
    Ha nem akkor nem ne is inditsd el a WinMx-et :)
    Miutan hozzaadtad oket és felcsatlakoztál 1-2-re azonnal cirka 4-500Tbyte-nyi fajlt latni.
  • Lacc
    #50
    Hogy kell hozzáadni ezeket az Openapos servereket a listához?
  • KRi2
    #51
    Már majdnem kétségbe estem... de éppen akkor...

    SoulSeek-et próbált már valaki? Probáljátok ki ,szerintem a legjobb. Majdnem AG szinten van. Lehet 1 klikkre 1 albumot szedni. Van választék és jönnek is a dolgok rendesen. Nemúgy mint a kazza,winmx ,meg se kottyan (adsl)
    Már csak egy hungary room kellene;)

    nyomasd ide az egeret!
  • KRi2
    #52
    Tök jól müködik
  • KRi2
    #53
    ize a link SOULSEEK.ORG
  • Jano
    #54
    Ez tényleg jónak tűnik. Kezelőfelület tök Napster, de van minden anyag, zene, video, pikcsörz.
  • Mp3Pintyo
    #55
    A Napigatorral megjelenited a listat, kiexportalod wsx formatumba majd beimportalod a WinMx-be.