54
Budapesten
  • Mike
    #1
    Nem húzós már azért ez egy kicsit?
    És milyen dolog az SW-re hivatkozni?
    Mire föl melenek mindig árakat? Ekkora tán az infláció

    BOJKOTT

    http://index.hu/gazdasag/magyar/mozi0503/
  • FREAK
    #2
    ja, 2200-at fizettem azért a MEGAHULLADÉK skorpióköcsögért...........

    2 főre persze :)
  • Roby
    #3
    fasza, en meg most akarok menni venni jegyet holnapra, szinten a Skorpiora...
    Itt szegeden eddig 690 Ft volt a multiplexbe...
  • G@b0r
    #4
    én 1470 FT-ért veszem a mozijegyet /személy
  • tomcs
    #5
    hmm
    en 0 ft-ert toltom le a divxeket..kisebb..nem baj de nem kell elviselnem a hulye kozonseg csamcsogasat meg szuszogasat meg minden szar es kulonbenis
    ez azert kibaszottul el van szallva.. diakkadvezmeny meg van 1altalan? anno meg voltak ilyen hot olcso moziberletek amikor altis voltam :))
  • Coine
    #7
    ez azért már felháborító, komolyan már luxus lesz moziba járni a qrva életbe !
  • tomcs
    #9
    jaja ha veletlen elmegyek moziba akkor a corvinba de mar lassan fel eve nem voltam :))
  • FREAK
    #10
    NE TEDD!!! ULTRAGAGYI!
  • KeKKSZike
    #11
    1500 FT? Hol laksz te? :)
  • KeKKSZike
    #12
    Ott ahol én lakom, szerencsére nem ilyen drága a jegy... 720 diákkal, este! Amúgy meg 890... Mondjuk közelít az 1000-hez! :(
  • Coine
    #13
    Belgiumban van a srác.
  • KeKKSZike
    #14
    Igen? És ott ilyen drága? :)
  • Coine
    #15
    Nem is, olyan rég, pár éve még elég volt bőven egy ezres 1 mozira, megvehetted belőlle a jegyet, popcorn-t, üdítőt, most meg.................. :-(
  • Coine
    #16
    És igazat mondott a gitártanárom, amikor mondtam neki, hogy qrv. drága a Santana koncertre a jegy (7900 Ft az álló), mire ő mondta, hogy dehogy is, gondoljak bele, hogy majdnem 1k Ft egy hülye butító amcsi filmre (tisztelet a kivétel, mert van) a mozijegy, márpedig 1 koncert sokkal nagyobb élmény, és milyen igaza volt most is....
  • CSOCSO
    #17
    ingyé nézem meg kontroll vetítésen az SW ep 2-t:)
  • magus
    #18
    vasszus a skorpio kirlyt nezetem 1090ert a camponaban. hol vannak a 690es idok...1-2évvel ezelott még anni volt...
  • Alexease
    #19
    Egy kis nosztalgia:
    Az „Alien”-t (elso resz) amig vetitettek, minden nap meg neztem a Felszabadulas moziban. Minden nap este 6-tol, 4. sor kozep 4 Ft (negy forint)!!!

    Az „Elefant embert” a Diadalban neztem meg, 2 (ketto) forintert.

    Most vagy bazi oreg vagyok (31), vagy valami nem stimmel. Hogy tudtam megnezni az Alien-t minden nap, ket heten keresztul. Egy fizetesbol, az anyamebol, aki betanitott munkas volt, es 4500 Ft-ot keresett. Plusz 3 man vagyunk testverek.
    Tudom, a regi beke idok...

    Ma, az alam szerint, a minimal berbol – ami majd hogy nem eleri az atlag fizetest – frankon meg lehet elni. Es ha igy van, akkor miert kerul egy mozijegy, majd' egy napi fizetesbe????????
  • Alexease
    #20
    A Matáv intézkedések elleni demonstráció koordinációs oldala.
    http://www.nyoc.hu/matav
  • Coine
    #21
    csakhogy az állam nem nagyon szólhat bele a mozijegyek árába....
  • Coine
    #23
    szvsz semmi esély erre....
  • Coine
    #25
    ne is mondd, mennyit jártam is én oda :))
  • dewdew
    #26
    En is emlekszem a 2 es 4 forintos mozijegyekre! Altalanos iskolaval ha mentunk, mindig kellett vinni 2 forintot, es az fedezte a jegy arat.

    Kesobb baratnommel minden heten mentunk moziba. Minden heten. Jegyek, pattogatott kukorica, udito, es kijottunk hetente 300 forintbol, 1200 volt egy honapban. Ha ezt most ugyanigy csinalnank, akkor 15.000-be nem ferne bele havonta.
  • Leslie1
    #27
    corvin SW2 máj. 18. 650/fő
    no comment
  • Garrett
    #28
    jah a sok szar multiplex ugyanazért elkér 900-1000 ft okat amiért a közelmúltban (1-2 éve) 450-300 kellett fizetni. A kisebb mozikank meg eséllyük sincs versenyben maradni, mert az újabb filmeket a multikomplexekben hamarabb vetítik.


    "Sad but True" -MetallicA
  • Coine
    #29
    az egy qrva jó szám a Black-ről :)
  • Garrett
    #30
    az hát:)
  • Garfield
    #31
    Hála a jó istennek, ez csak Pestre érvényes. Nálunk azért még civilizáltak az árak. Főleg, ha a Belvárosiban is vetítik...
  • Coine
    #34
    hmm, azt még anno az Átriumban néztem meg, az a mozi is eltűnt :-(
  • Leslie1
    #35
    akkor kell a halálnak a hipermegaplázamultiplex
    marad a jó öreg corvin
  • Mike
    #37
    Nálunk nem volt ilyen sóherság. Vagyis nem kellett vinni pénzt. Vagy csak én nem emléxem. Most hirtelen az ugrik be, hogy a cola 5 Ft volt, de a mozijegyekre spec nem emléxem.
  • Mike
    #38
    Hol ettél te akkor pattogatott kukoricát?
  • Mike
    #39
    azért a multiplexek nem olyan szarok. A jót hamar meg lehet szokni! Én szeretem a jó effekteket, a kényelmes széket, legyen fejtámla is! az alja ne billegjen, stb. Művészfilmeket, illetve ahol nem a látvány/hangzás a lényeg meg megnézek otthon, TV-n.
  • Mike
    #40
    a klubkártya nem ugy müködik, hogy fizetni kell érte amikor kiváltod? szóval hol ott a haszon?
  • Mike
    #41
    hehehe
    a corvin sem a már jó öreg, de sebaj

    ellenben minap voltam az UCI Palace-ban. Hát az ritka szar.
  • Roby
    #43
    jaja, hala Istennek:)
    690 Ft-ert vettem darabjat a penteki fel 6-osra.
    Mondjuk a film tenyleg "ultra gagyi" lett, hogy Freak-ot idezzem...
    Az sw2-re tenyleg 2-3 hetre elore meg kell venni a jegyet??
  • Laalee
    #44
    kar hogy a terdem egy multiplex moziban sem fer el normalisan, max ha ugy ulok mintha karot nyeltem volna, de akkor meg pampognak, hogy huzodjak le, mert nem lat a buramtol semmit...

    meg mindig kossuth powa :D lehet 1-2 honappal kesöbb adjak, de kit izgat.
  • Mike
    #46
    menj a Corvinba
    Vagy a Dupla - 9-es terem. Ott látnának a burádtól. nem lehet baj, hacsak nem vagy 3 méter
  • Laalee
    #47
    kettö
  • G@b0r
    #49
    Én már régen voltam moziban(kb 1.5 éve) de ha szombat d.e. mentem pl dunaplázába akkor 450FT volt a jegy. 1.5 év alatt ennyire fel ment volna az jegy ára?
  • Laalee
    #50
    persze csak nem en valasztom melyik teremben akarom nezni a filmet, es marhara nem kenyelmes masfel 2 orat vigyazban ülni, hogy elferjek, ennyi penzert nem kene minden felujitas soran meg 1 +sort berakni ugyanabba a terembe...