12
Adaptech aha-3980/3985 kersek windows xp drivert!!
  • Imremagdi
    #1
    kaptam egy Adaptech aha-3980/3985 scsi kártyát , de semmilyen drivert nem kaptam hozzá, remélem ez a típusa ezt írja ki induláskor! Kerestem hozzá drivert de nem találtam!! Windows xp alá kellene !!! Help!!!!!!

    Segítségeteket előre is kösszönöm!!!!!
  • Imremagdi
    #2
    kaptam egy Adaptech aha-3980/3985 scsi kártyát , de semmilyen drivert nem kaptam hozzá, remélem ez a típusa ezt írja ki induláskor! Kerestem hozzá drivert de nem találtam!! Windows xp alá kellene !!! Help!!!!!!

    Segítségeteket előre is kösszönöm!!!!!
  • Pheel
    #3
    Ha van drivere, akkor a www.driverzone.com elvisz oda.
  • Imremagdi
    #4
    oké remélem meglessz
  • Imremagdi
    #5
    csak winnt, és netware - hez van driver!! ilyen létezik hogy nem lehet használni windows alatt??????????????????????
  • Pheel
    #6
    El kell szomorítsalak. Nem láttam sehol...
  • TheZsenyka
    #7
    Kíváncsiságból utánafigyeltem a cuccnak, de az egyetlen nyom hogy 3980-as kártyákat csak a Novell támogatja... nekünk is voltak Western Digital SCSI kártyeszeink... bajsztak működni Windows alatt... A kártyádhoz (3980/3985) sokan keresnek windows-os driver-eket a newsgroup-okon de sehol sem találtam pozitív választ. Sorry... Ha van kájhád, visszanyerheted a nemesfémeket...
  • TheZsenyka
    #8
    Kályha...
  • Imremagdi
    #9
    ez nagyon szomorú!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pheel
    #10
    Tegyél fel Netware-t :)))))
  • Imremagdi
    #11
    Netware-t? nemismereem milyen op. rendszer?
  • Pheel
    #12
    Novell :) Hálózati. Nagy ellenfele volt régen a Windows NT szériának meg időnként a linuxnak is, mikor éppen nem jutott más az emberek eszébe. Jó kis cucc, csak éppen eljárt felette az idő :) Bocs mindenkitől, aki ilyet használ és elégedett. Nem akarok OS War-t :)