15
VIRUSVESZÉLY!!!
  • CSOCSO
    #1
    Hi ti nem kaptok egy csomo levelet freemailokrol virusokkal? minden nap kapk vagy 3-4 et valami .eml van benne... csak freemailrol kapom ket mik ezek mé jönnek nekem..ti nem kaptok?
  • CSOCSO
    #2
    A(z) [email protected] cimrol Onnek kuldott level virust tartalmaz.
    The email message you have received from [email protected] contains virus.
    -------------------------------------
    Virusjelentes/virus report:
    -------------------------------------
    suspicion: Exploit.IFrame.FileDownload
    infected: I-Worm.Klez.e
    deleted: I-Worm.Klez.e

    -------------------------------------
  • dewdew
    #4
    Eleinte meg en irtam is nekik, de naponta sok ilyennel nincs kedvem foglalkozni.
    En is kapom oket tonnaszamra. Utalom is oket rendesen.
  • Laalee
    #5
    amiota nem közvetlenül lathato a forumon a mailcim lenyegesen kevesebb virusos level jön :)
  • atx2000
    #6
    Hali!

    Nekem ugyanezek jonnek naponta 3-4 db a @online.sh.cn vagy valami hasonlo helyrol. Az elmult 4-5 napban kapom oket. Ki er ra ilyen dolgokkal szorakozni?!
  • Efreet
    #7
    1X kell szórakozni vele, amíg megírja a jóarcú... utána szalad az széjjel magától. nálunk a suliban kb mind a 200 gép vastagon nimda-s, a gépek érezhetöen begyorsulnak, ha le vannak húzva a hálózatról, addig pörög a rengeteg féreg ki-be... levélben mostanában már csak hetente 1-2t kapok, de azoknak irogatok, hogy halihó, volt már ahonnan jött köszönö levél :)
  • dewdew
    #8
    Eleinte meg en is irogattam, de mivel az emberek nem reagalnak a figyelmeztetesre, igy nem farasztom magam.
  • Efreet
    #9
    gondolom te lényegesen több ilyesmit kapsz...
  • Laalee
    #10
    a legjobb az amikor egy virus aldozata leszel, és a sok marha, egyböl ir egy kedves hangvetelü levelet hogy az édaesanyad mennyen nyaralni :)

  • Efreet
    #11
    olyat még nem kaptam :) *KOPPKOPP*
    viszont olyat igen, aki közölte, hogy ö márpedig nem vírusos, hanem én vagyok a hüje. mondtam neki hogy az oké, hogy én hüje vagyok, de ez hol függ össze azzal, hogy neki naponta 50-250 levelet küld ki az outlook-ja?
  • Dave77
    #12
    Hi! A Norton Antivirus 2005 párszor figyelmeztetett már, hogy vmi trójai progit blokkolt, megadva a "támadó" címét is.
    Int.Prot.Address:81...
    Loc.Port:12345
    Remote Address:221.152.196.101
    Remote port:2259
    TCP
    Kérdésem, hogy van e mód az "illető" felkutatására, vagy legalább ország, körzet, szolgáltató megállapítására.
  • barret
    #13
    Minden gépinditáskor ezt az üzenetet kapom: A Bla trojan virus Ezen az ip-cimen csatlakozni akar a computerhez. Mivel lehetne elháritani?
    Csak ip letiltással,vagy esetleg valami javitás?
  • Vlala #14
    kábel nyissz
    Na jó, komolyan:
    nekem az Adaware jött be, a vévévé.lavasoft.com-on letöltheted, a personal verzió teljesen free, és frisíthető netről.
    Jó még a Spybot is, arra is sokan esküdnek.
  • Norby86
    #15
    Sziasztok.
    Van olyan vírus amit jelenleg nemlát még a kaspersky sem de már 1 hónapja mindig megkapom,pedig tűzfal is van a gépen. Szoval olyan vírus ami ha böngészek,vagy bármit csinálok gépen elkezd összevissza mindenféle eblakot megnyitni,bezárzi,beirogat szüveget automatikusan,bezár ablakokat,megnyit ablakokat,jobb egérrel klikkelget automatikusan,meg egér kurzor összevissza ugrál,ésmég sorolhatnám mimindent csinál. Lényeg hogy csak ilyen idegesítő dolgokat csinál. Már ujraraktam vagy egy tucatszor a gépet,de egy bő 3 nap után mindig megjelenik ez a vírus vagy nemvírus. Van erre valami megoldás?