1139
Grand Prix Legends
  • experience
    #1
    HY!
    Nem tudja valaki véletlenül hogy honnan lehet letölteni az 1.0-s verziót?
    Nagyon fontos lenne.Tudom,hogy 3000-ért meg lehet venni,de most költöttem el minden pénzem,és késön jöttem rá,hogy kéne.Légyszi segítsetek!
    Elöre is köszi mindenkinek!
  • Toya
    #3
    Ehhez a programhoz szerintem nem fogsz linket kapni.
    Ez több dolognak köszönhető:

    1. Kicsit régi már a játék.
    2. Akik játszanak vele és tudnak ilyen linket azok már csak a program iránti rajongásuk miatt sem veszik szivesen ha valaki warez GPL-el nyomul.

    Vedd meg az eredetit a boltban, hidd el nem bánod meg.
  • Alexease
    #4
    Ha jol olvastam egy-ket topicban is met elokerult ez a game. Orulok. Nekem mar a megjelenes ota fent van.

    Kerdes. Aki profi benne, adhatna linkeket, tippeket, hogy mit erdemes feltenni az uj dolgokbol ala, ami jo es muxik.
    Nekem is van olyan 100 meganyi, de sok a hibas kozte. Ossz-vissz a Spa track-et hasznalom az ujak kozol, az jo.
  • Alexease
    #5
    :(
  • Toya
    #6
    A JF carset használatát feltétlenül javaslom és néhány új pályát is érdemes feltelepíteni.
    A 16 bites pályagrafikákat is érdemes felrakni, mert sokkal szebben mutat azzal a program.

    Persze ezek mellé még kötelező a jó setup letöltése is :-)
  • Alexease
    #7
    Koszi!
  • Toya
    #8
    Jó ötlet volt tőled, hogy felhoztad ezt a topicot.
    Mivel reneszánszát éli a program, így sok kérdés merül fel vele kapcsolatban...ezeket megválaszolni pedig legjobban itt lehet.
  • sanzik
    #9
    ez tenyleg jo otlet volt mert lassan mar az LFS topic is csak GPL-rol szol... :)
    szoval megvettem tegnap en is, kemeny 1690 forintba kerult,aki ennyit sajnal erte az inkabb ne jatszon vele..
    hangokat erdemes lecserelni kulonben??
    nekem nagyon bejonnek az eredetiek is:) ,de mar annyi mindent letoltottem hozza,hogy tiszta kaosz lett a gepemen
  • Toya
    #10
    Szerintem az eredeti hangok is nagyon jók - nem véletlenül használta a Papyrus később a Nascar Racing 4-ben is őket.

    A Ferrari hangját lecserélni szerintem igazi szentségtörés lenne.
    Persze azért vannak ám minőségi hangok, próbálkozni mindenképpen érdemes ezekkel is.
  • Toya
    #12
    Csak 98, mert nincs benne eső.
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Az baszna be.....:DDDDDD
  • Alexease
    #14
    Brutaljo erzes szaguldozni lobogo hajjal, olyan 5 perces palyakon:)
    Jatekok jonnek-mennek, de ez valahogy mindig fent van, nehany "tarsaval" egyutt: Terep2:), Viper, Insane, Screamer4x4, es mostanaban a nagy "allando" varomanyosok, az LFS es a Street Legal.
  • sanzik
    #15
    ha online akarok jatszani kell valamit felrakni hozza pluszba?
  • Alexease
    #16
    Nem sok uj, mukodo, korrekt kiegeszitest ismerek/hasznalok hozza - ezert is irtam -, de ami van, es azzal megnezem, kiprobalom, nehez megmondani, hogy tobb mint negy eves jatek.
  • dashed_
    #17
    http://hungpl.formula1.jatekok.hu/kezdes.shtml

    " 3. Hogy kezdhetem el? "
    2. pont...
  • dashed_
    #18
    jaj de varom mar hogy meghozzak a cd-t :)
  • Alexease
    #19
    Ha a Patch-ek megvannak, akkor csak a Bandwidth patch-et, 40 kbyte. Az engedelyezi az IP-t.
    En meg online-ban nem jatszottam csak Localban.
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    mennyémá :DDDD SL hol van már??? :DDDD
  • Alexease
    #21
    :DDD
  • sanzik
    #22
    minden masodik kanyarban eldobom az autot....ugylatszik mar faradt vagyok,megyek inkabb aludni :)
  • FREAK
    #23
    nagyon nehéz megszokni, előbb csak hármasban kell körözni, aztán szépen egyre gyorsabban
  • sanzik
    #24
    hat en nehezen tudom megallni,hogy csak harmasban korozgessek,en azt imadom mikor 5.-ben visit a motor :)
  • Alexease
    #25
    Foleg, amikor a sok visitas utan a motorbol elrepul valami alkatresz, fust, tuz, the end:))
  • sanzik
    #26
    hat konnyen elofordulhat ez is :)

    lehet valahonnan letolteni replay fajlokat amik a magyar bajnoksag futamairol van?
  • FREAK
    #28
    core.ini.sample-t átnevezed core.ini-re, és abban a force feedback utáni számot átírod 0-ról 1-re
  • Csudri #30
    :)
  • FREAK
    #31
    ha JOIN-olni akarok, és a CONNECT VIA-nál felajánlja a két COM portot illetve a MÁSIK HÁLÓKÁRTYÁM IP címét, akkor mi a jó nyavalyát csináljak??

    merthogy nem megy
  • FREAK
    #32
    megoldódott
  • Jacek
    #33
    Es a kormany??? ilyet hogy eltorik a valto bazz:)
  • sanzik
    #34
    irok ma valamit mert nagyon sulyed a topic,ha mar eloszedtuk ne hagyjuk eltunni :)
    pl: ki milyen autoval szokott nyomulni?
  • FREAK
    #35
    nekem tök mindegy, egyik se megy egyenesen :)))

    de a HONDA hangja nagyon bejön
  • sanzik
    #36
    megy az,csak nalad valami gaz van :)
    kulonben mielott eldobsz egy kormanyt azzal ,hogy szar benne a poti,fujjal ra egy kis wd40-et,nekem tokeletes allapotba hozta a pedalok potmeteret :)

    de nalad ugysem ez a gaz ha nem recceg mashol
  • FREAK
    #37
    hamarabb bevágom a CD-t a polcra, mint a kormányt :)

    nem tom, lehet hogy újrahúzom a progit, és megnézem úgy, mert nem emlékszem, hogy az elején csinálta volna
  • Jacek
    #38
    DX9+ENG XP Freak:D
  • FREAK
    #39
    tudom, a tuti koktél
  • Jacek
    #40
    de ezt korulbelul max masfel ora megcsinalni.

    Ha csak DX9 raksz azt meg mar le lehet szedni
  • dashed_
    #41
    Ejjj.. Masnal nem szaggat be neha neha????
    nalam softwares modba szinte folyik de amint d3d-t vagy opglt hasznalok riceg a jatek...
    Van valkinek valami otlete????
    hardware megvan hozza ;) biztos nem az a gond ..
    Eng Xp , Alaplapi hang , Gforce3 , 1.6->2.4 P4...
  • Jacek
    #42
    nalam roccenes nelkul szalad d3d a opengl felejto szerintem
  • sanzik
    #43
    nalam sincs vele semmi gond
  • sanzik
    #44
    melyik driver van fent a geforcehoz?